صفحه 26 از 157 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم ببینم ما می تونیم RA رو از یه دپارتمان دیگه بگیریم ولی برای یکی دیگه اپلای کنیم؟ یعنی من مثلا برای مدیریت می تونم ایمیل به استاد دپارتمان operation management بزنم اما برای management information system اپلای کنم؟...این دو تا خیلی نزدیکن و کلی اوورلپ دارن.
    خیلی ممنون میشم کسی جواب بده.
    RA شما باید برای کار روی تزتون باشه. اکر استادتون در هر دو دانشکده هست مشکلی نیست. از استادتون سوال کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemcell نمایش پست ها
    سلام دوستان. با یکی از اساتید کانادایی در ارتباط بودم...دیشب ایمیل زد که نتیجه فاندم اومده و زودترین موقعی که میتونی بیای کی هست...منم گفتم fall 2015...بعد گفت خیلی دیره باید با همکارم مشورت کنم...خب مگه الان کسی بخواد اپلای کنه واسه fall نیست؟ زودتر از fall نمیتونم برمممنون میشم اگر پیشنهاد خاصی دارید بهم بگید نمی دونم چی بهش بگم.استاد پیدا کردن خیلی سخت شده نمی خوام اینو از دست بدم
    اگر سریع پذیرش بیاد ممکنه برای May هم بتونید برید. از استاد سوال کنید که آیا دانشکده برای May (ترم تابستان) هم پذیرش میده و اگر اینطوره امکانش هست که ایشون پروسه پذیرش رو تسریع کنه. این البته بشرطیه که شما مدارک و نمره زبانتون آماده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    materials engineering

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

فروم مناسب تری برای این سوال پیدا نکردم.
    من توی شبکه های اجتماعی گاهی اوقات متوجه می شوم که اساتیدی که به آنها ایمیل زدم یا دانشگاه هایی که برای انها اپلای کرده ام، پروفایل شبکه های اجتماعی من را چک می کنند. تقریبا تمام دانشگاه هایی که برای آنها اپلای کرده ام این کار را کرده اند. من در این موارد چه کاری می توانم انجام دهم؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط av_jack نمایش پست ها
    من توی شبکه های اجتماعی گاهی اوقات متوجه می شوم که اساتیدی که به آنها ایمیل زدم یا دانشگاه هایی که برای انها اپلای کرده ام، پروفایل شبکه های اجتماعی من را چک می کنند. تقریبا تمام دانشگاه هایی که برای آنها اپلای کرده ام این کار را کرده اند. من در این موارد چه کاری می توانم انجام دهم؟
    اگه منظورتون LinkedIn باشه، خب اصلا واسه این بوجود اومده که ملت هر حرفه و استعدادی دارن به اشتراک بذارن و چک شدن پروفایل LinkedIn شما توسط بقیه یه چیز کاملا طبیعیه.
    کلا شبکه های اجتماعی قابلیت محدود سازی دارن و میتونین تنطیمات امنیتی پروفایلتون رو جوری عوض کنین که فقط دوستان و آشنایان بتونن پروفایل شما رو ببینن.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر سریع پذیرش بیاد ممکنه برای May هم بتونید برید. از استاد سوال کنید که آیا دانشکده برای May (ترم تابستان) هم پذیرش میده و اگر اینطوره امکانش هست که ایشون پروسه پذیرش رو تسریع کنه. این البته بشرطیه که شما مدارک و نمره زبانتون آماده باشه.
    ممنون. استاده عجله داره میخواد زود برم اما من مدارکم آماده نیست و زودتر از ترم پاییز که آگست یا سپتمبر میشه نمیتونم برم...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemcell نمایش پست ها
    ممنون. استاده عجله داره میخواد زود برم اما من مدارکم آماده نیست و زودتر از ترم پاییز که آگست یا سپتمبر میشه نمیتونم برم...
    در اینصورت احتمال داره این موقعیت را از دست بدید.

دوستان یه سوال خیلی مهم دارم. لطفا جواب بدید
    اینطور که متوجه شدم توی ایمیل به اساتید باید علاوه بر اشاره به علاقمندیهای خودمون به یک یا دو مقاله از استاد مورد نظر هم اشاره کنیم و مثلا بگیم که من فلان مقاله ی شما رو خوندم
    حالا سوال من اینه که اگر کسی زمینه ی علاقمندیش چند مورد باشه و اساتید زیادی هم در اون رابطه کار کرده باشن و هنوز حتی نمیدونه چه استادی بهش اصلا جواب میده باید از هر کدوم یک یا دو مقاله بخونه ؟
    این کار خیلی سخته به خصوص برای کسانی که شاغلن
    ممنون میشم توضیح بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط BroSis نمایش پست ها
    دوستان یه سوال خیلی مهم دارم. لطفا جواب بدید
    اینطور که متوجه شدم توی ایمیل به اساتید باید علاوه بر اشاره به علاقمندیهای خودمون به یک یا دو مقاله از استاد مورد نظر هم اشاره کنیم و مثلا بگیم که من فلان مقاله ی شما رو خوندم
    حالا سوال من اینه که اگر کسی زمینه ی علاقمندیش چند مورد باشه و اساتید زیادی هم در اون رابطه کار کرده باشن و هنوز حتی نمیدونه چه استادی بهش اصلا جواب میده باید از هر کدوم یک یا دو مقاله بخونه ؟
    این کار خیلی سخته به خصوص برای کسانی که شاغلن
    ممنون میشم توضیح بدین
    دیگه هرچقدر وقت بگذارید همانقدر نتیجه میگیرید. اشاره به مقالات استاد صرفا برای جلب توجه و باز کردن گفتگو است و الزامی نیست.

Junior Member

سلام دوستان.یکی از استاد ها به من این جواب را داده که
    Thanks for your interest in my program. You have an excellent background that would be of interest to several of our faculty. However, we cannot accept students without first being reviewed by the graduate program. I have asked our Graduate Office to send you additional information regarding application procedures, deadline December 15, 2014. I look forward to your full application.
    یعنی من باید اول اپلای کنم در دانشگاه مورد نظر بعد در مورد فاند و ... صحبت کنم؟
    با تشکر

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

من با یه استاد ایرانی تلفی صحبت کردم! موضوع تز من بسیار شبیه به کارهای ایشونه ولی نه گذاشت پایین نه گذاشت بالا گفت تبریک میگم که از دانشگاه رجایی تونستین پیپیرهای خوبی چاپ کنید اما بعید میدونم بتونین اسکالرشیپ ببرین چون ما فقط به دانشگاه شریف و تهران اسکالرمیدیم تو لب!

خلاصه رزومه من:

۱- دانشگاه لیسانس: مکانیک - دانشگاه ارومیه - 14.71
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس : شهید رجایی تهران - مکانیک (طراحی کاربردی مکانیک جامدات) معدل 17/89 نمره تز 20
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) : L=6, R &W=6.5, S=7 and Overall=6.5
    ۴- نمره (GRE (146/170/2
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی: ISI 4
    IF 2: اسم دوم بعد از استاد (Elsevier)
    IF 2.7 : اسم سوم بعد از استاد و یک دانشجوی دیگه
    2.5 IF : تحت داوری - اسم اول و بعدی استاده! under review
    IF 1: بازم استاد اول من دوم 2 نفر دیگه هم زده شده بعد از من! under review
    ۶- سابقه کار مرتبط: ندارم
    7- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه): موضوع ریسرچم میان رشته ایی و داغه و استاد راهنمام الان استاد مدعو دانشگاه تاپ تو آلمانه که ریکام خوبی می تونم از ایشون بگیرم.

نظر دوستان چیه درباره نظر استاد محترم؟
    !Never Give Up

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)