صفحه 36 از 157 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

سلام دوستان به نظرتون برای حفظ تماس با استاد درسته که اگه مقاله مون اکسپت شد یه ایمیل بزنیم بهش بگیم؟ مقاله کنفرانس پذیرفته شده نمی دونم اصلا می تونه گفتنش تاثیر مثبت داشته باشه یا نه... چون ژورنال نیست. ممنون میشم راهنماییم کنید، درسته بگم به استاد یا نه، اگه هست خوبه مقاله رو هم براش بفرستم؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرتون برای حفظ تماس با استاد درسته که اگه مقاله مون اکسپت شد یه ایمیل بزنیم بهش بگیم؟ مقاله کنفرانس پذیرفته شده نمی دونم اصلا می تونه گفتنش تاثیر مثبت داشته باشه یا نه... چون ژورنال نیست. ممنون میشم راهنماییم کنید، درسته بگم به استاد یا نه، اگه هست خوبه مقاله رو هم براش بفرستم؟
    Why not? Yes it's a great idea
    And yes. You can sent it
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    Why not? Yes it's a great idea
    And yes. You can sent it
    ممنون از پاسختون، میشه لطفا راهنماییم کنید با چه جمله ای شروع کنم ایمیل رو؟ Dear Prof.XXX Fortunately two of my papers got accepted in XXX conference, they are attached to the email این جمله ی بدیه؟ آخرش چی بنویسم به نظرتون؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، میشه لطفا راهنماییم کنید با چه جمله ای شروع کنم ایمیل رو؟ Dear Prof.XXX Fortunately two of my papers got accepted in XXX conference, they are attached to the email این جمله ی بدیه؟ آخرش چی بنویسم به نظرتون؟
    بگید
    Dear ...
    Two of my articles has recently been accepted and published in the XXXX conference. Attached you can find these two articles.
    آخرش:
    I'd like to know if you like these articles or not
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-دانشگاه تهران

سلام.
    من تو gradcafe خوندم می گفت بهتره به جای ایمیل زدن به استاد تو این مرحله ی انتظار به admissions director زنگ بزنین
    حتی یه مورد خوب هم نوشته بود که تجربه ی خوبی داشت از این کار.
    http://forum.thegradcafe.com/topic/8...have-not-heard
    کسی این کار رو کرده؟
    چیا بگیم؟

سلام من ۱۰ روز پیش با یه استاد مصاحبه داشتم از دانشجو ایرانیش شنیدم که به اون گفته انتخابشو کرده ۲ روز پیش به نظرتون الان بهش ایمیل بزنم؟ استرس دارم تلف میشم

Junior Member

سلام دوستان. من در روند مکاتبه با اساتید، بعد از اینکه عده ای به دلایل مختلف تقاضام رو نپذیرفتند، یکی از انها روی خوشتری نشان داد و گفت توصیه نامه استاد+پایان نامه ارشد رو برام بفرست و کمی تز دکترا رو بیشتر برام توضیح بده. حالا من اینا رو 24 فوریه فرستادم و تا الان که 27 ام هست. هیچ جوابی نداده. به نظر شما ایا نظرش موافقه یا مخالف؟ و ایا بنظرتون دوباره بهش ایمیل بزنم بپرسم ایا راهنمایی پایان نامه ام رو می پذیره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sfatemeh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در روند مکاتبه با اساتید، بعد از اینکه عده ای به دلایل مختلف تقاضام رو نپذیرفتند، یکی از انها روی خوشتری نشان داد و گفت توصیه نامه استاد+پایان نامه ارشد رو برام بفرست و کمی تز دکترا رو بیشتر برام توضیح بده. حالا من اینا رو 24 فوریه فرستادم و تا الان که 27 ام هست. هیچ جوابی نداده. به نظر شما ایا نظرش موافقه یا مخالف؟ و ایا بنظرتون دوباره بهش ایمیل بزنم بپرسم ایا راهنمایی پایان نامه ام رو می پذیره؟
    سلام

حداقل یک هفته تامل بفرمایید بعد اگر خبری نشد مجددا ایمیل بزنید...
    خوندن مدارکی که فرمودید زمانبر هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

من چند روز پیش با یه استادی مصاحبه داشتم. بعد به من گفت که تا ۳ هفته دیگه جواب میده و من تو این مدت هر سوالی داشتم بپرسم. من برای اینکه ارتباط مون حفظ شه قصد دارم ازش بپرسم ولی واقعا نمیدونم الان ازچی بپرسم؟؟ اصلا نمیدونم سوالای الانم میتونه تاثیری بذاره یا نه!? خیلی هم نگران نتیجه ای هستم که میخواد بده :-(

دوستان من سوالی داشتم
    یکی از استاد ها که همش باهام مکاتبه می کنه و بهم هر بار می گه که می خوام باهات کار کنم امروز نهایتن این ایمیل رو زده.
    I am working on getting you some sort of support this coming fall, still pending.
    به نظر شما این جواب چه جوری می یاد ؟ یعنی اگر هم فاندی بده فول فاند نیستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)