صفحه 4 از 157 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در پروسه تماس با اساتید

سلام
    ممنون از توجه دوستان
    ايميل اساتيد رو بايد از كجا پيدا كرد ؟ من تو سايت دانشگاهها سرچ كردم و نتونستم حتي ليست اساتيد رو پيدا كنم چه برسه به ايميلشون !
    با تشكر

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Angel51 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از توجه دوستان
    ايميل اساتيد رو بايد از كجا پيدا كرد ؟ من تو سايت دانشگاهها سرچ كردم و نتونستم حتي ليست اساتيد رو پيدا كنم چه برسه به ايميلشون !
    با تشكر
    توی قسمت department مربوط به خودت بگرد و بعد برو به قسمت academic staff. اونجا پیدا میکنی
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member

پیش فرض پاسخ : email به چند استاد به طور همزمان

با سلام،
    هدف بنده از ارسال این پاسخ دو چیز است:
    1) رسیدن پست های ارسالی ام به 3، به منظور ایجاد موضوع جدید
    2 راهنمایی خواستن در رابطه با میزان تاثیر و برش خواست اساتید در فرایند و شانس پذیرش در کشور های مختلف
    یعنی که در هر کشوری خواست استاد چه قدر بر پذیرفته شدن یا نشدن شما موثر است؟ اگر این موضوع قبلا ایجاد و روی آن بحث شده است لطفا آدرس بدهید ازیرا که با جستجو پیدا نکردم.
    اگر هم موضوع جدیدی ست به نظر شما خوب است کجا بازش کنم؟
    سپاس

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نه تنها در کشور های مختلف- بلکه دانشگاه های مختلف
    وبلکه دانشکده های مختلف این موضوع متفاوت هست
    من به شخصه تجربه کردم واسه گرفتن فاند و حتی داشتن پذیرش بی چون و چرا تماس با اساتید خیلی مهم و حتی پیدا نکردن اونها باعث ریجکتی میشه حتی اگه رزومه یکی خیلی قوی باشه

Junior Member

برادر شمارش معکوس،
    ممنون از پاسخ، قطعا همین طوره. سوال من بیشتر البته ناظر به شرایط برعکسش هست. یعنی این که اگر استاد شما رو بخواد ولی با حداقل های دانشکده یا دانشگاه هم خوانی نداشته باشی چه؟
    در اروپا که گویا خیلی مهمه این قضیه. در کانادا هم که به سایت ها سر می زنی در فرایند درخواست یک مرحله برای یافتن استاد مورد نظر و علاقه پیش بینی شده و شاهدی بر موثر بودنش هست. اما دانشگاه های امریکا تا جایی که من دیدم این مرحله رو ندارن.
    به طور واضح تر این که کجا از دست استاد خارجه؟

رشته و دانشگاه

هاهاهاا- حالا بازم خوبه نگفتی شماره برعکس
    گاهی اگه خیلی ضایع نباشه اون نمرات و خیلی کمتر از مینیمم ها نباشه-اساتید میرند صحبت میکنند و یا نامه پشتیبانی میدند به دفتر دانشکده که ما اینو میخوایم -ردش نکنید-

اگه از من بپرسند که یه جمله حرفت رو بزن اینومیگم-شاید خیلی ها باور نکنند اممااااااااااااا:

من دیدم و درک کردم که چقدر استاد قدرتمند هست- بطوریکه حتی شاید طرف امتحان جامع رو رد میشه-اما اگه بخواد نگهش میداره طرف رو
    و برعکس- بنابراین استاد شدیدا میتونه اگه بخواد هرکاری کنه-میدونی چرا؟چون تقریبا اونه که فاند میده- اقا بیا ار پی جی اصلا 200
    اما اون استاد اگه تشخیص داد ریسرچ طرف خوبه و منطبق- دیگه خیلی کارها میتونه بکنه
    اما یادتون باشه-که استاد هم با همین نمرات قضاوت اولیه را خواهد کرد
    لطفا این ارسال رو پاک نکنید-بیچاره شدم تا نوشتم

Junior Member

دوستان خواهش می کنم یک کمکی به من بکنید. راستش من کل این تاپیکها را خوندم و قصد apply برای phd د رکانادا دارم. ولی راستش جز تزم کا رتحقیقاتی آنچنانی نکردم حتی مقاله هم چاپ نکردم. حالا مواجه هستم با 2 مشکل. اول اینکه می توانم برای phd اقدام کنم؟ و دوم اینکه به فرض من تو لیست استادای دانشگاه مورد نظر یکی رو هم پیدا کردم. چرا باید بروم و مقاله های تحقیقاتی که اون استاد منتشر کرده رو بخونم ببینم که چقدر با تزم نزدیک است؟ اصلا نمی تونم درک کنم که چراانجام این کار ضروری است؟

با تشکر از راهنمائی شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

سلام
    میخوام به یه استاد تو یه دانشگاه آمریکایی ایمیل بزنم، ولی قبلش میخوام به یکی از دانشجوهاش که از BS تا PHD باهاش بوده و با اون تزهاشو کارکرده ایمیل بزنم و آمار استاد رو بگیرم. میخوام ازش در مورد نقاط ضعف و قوت استاده و خصوصیات اخلاقیش و ... بپرسم. بطور کلی این کار پسندیده هست؟ چقدر این امکان وجود داره که اون دانشجو حرفامو به استاده انتقال بده؟

رشته و دانشگاه

هر استادی نقاط ضعف و قوت داره
    و هر دانشجویی از دید خودش نگاه میکنه
    مثلا اگه طرف غول باشه خیلی ها براشون اون اخلاق دیگه مهم نیست
    گاهی اخلاق مهم تره-چون میخوای 5 سال باش کار کنی
    در کل به نظر میاد که ادم دید پیدا میکنه-اما یه نمه فکر کنی مثل اینه که از یکی بپرسی مثلا تویوتا ماشین خوبیه یا نه-هرکسی از دید خودش میگه- یکی راحتی سفر باش مهمه-میگه اره-نداریم مثل اون- یکی میگه نه امکانات نداره چون نمیتونه مثلا صندلیش رو تکون بده برقی- یکی میگه اره خوبه ایمنی داره-یکیم میگه برو با این وضع بنزین پیاده برو مسافرت!!
    استاد من خیلی ادم خوبیه-اما اگه یکی از من پرسید نمیدونم واقعا چه تعریفی از طرف بکنم که دانشجوی اینده پس فردا اویزونه من نشه-
    نتیجه:
    بی خیال شو و به مقاله هاش رجوع کن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    نتیجه:
    بی خیال شو و به مقاله هاش رجوع کن
    سلام
    راستش من هدفم از این کار این نیست که واقعا بخوام بدونم که اون اخلاقش چی جوریه، من بیشتر هدفم چیزه دیگه ست.میخوام به اون استاده بفهمونم که من خیلی در موردش تحقیق کردم و همینجوری بی گدار به آب نزدم! در واقع میخوام از طریق یکی از دانشجوهاش که بیشتر باهاش بوده این موضوع رو بهش انتقال بدم. نظرتون چیه؟ اصلا همچین چیزی واسه اونا تعریف شده هست؟ اصلا ممکنه که اون دانشجو حرفامو انتقال بده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)