صفحه 52 از 157 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

سلام دوستان من با یه استادی در ارتباط بودم تا ایشون پروژه اش جواب بده و فاند بگیره منتها من دیگه علاقه ای به کار کردن با این استاد ندارم، کار درستیه اگه الان به استادهای دیگه همون دانشگاه و دپارتمان ایمیل بزنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان من با یه استادی در ارتباط بودم تا ایشون پروژه اش جواب بده و فاند بگیره منتها من دیگه علاقه ای به کار کردن با این استاد ندارم، کار درستیه اگه الان به استادهای دیگه همون دانشگاه و دپارتمان ایمیل بزنم؟

فارغ ازینکه کار درستی باشه یا نباشه شما وقتی به موضوع اون استاد علاقه ندارید درست نیست که در اون راستا تلاش کنید چون در آینده خودتونو اذیت میکنه و مجبورید با استادهای دیگه وارد مکاتبه بشید مگه اینکه پی اینو به تنتون بمالید و بخوایید کل دانشگاه رو از ذهنتون حذف کنید

خلاصه کنم: آره بهتر اینه که با استادهایی که بهشون علاقه مندید ارتباط بگیرید

بازم نظر دوستان رو بگیرید

موفق باشید

سلام یه سوال ساده دارم اینکه میشه بعد از dear professor به جز فامیل، اسم یارو هم اورد یعنی هم اسم و فامیلش رو پشت سر هم بیاریم آخه واسه این چینی ها بعضیاشون فامیلشون دو حرف داره و یه جوریه وقتی مثلا مینویسی Dear pu,

ممنون
    <<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

Junior Member

سلام دوستان
    وقتی توی وب سایت دانشگاه ها دنبال استادها میگردید علاوه بر Professor و Associate Professor به عناوینی مثل Senior Lecturer و Research Engineer بر میخوریم. سوالم اینه که به اینها هم باید ایمیل بزنیم همونجوری که به Professor و Associate Professor ها ایمیل میزنیم یا اینکه اینها اصلا پوزیشن ندارن.
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام یه سوال ساده دارم اینکه میشه بعد از dear professor به جز فامیل، اسم یارو هم اورد یعنی هم اسم و فامیلش رو پشت سر هم بیاریم آخه واسه این چینی ها بعضیاشون فامیلشون دو حرف داره و یه جوریه وقتی مثلا مینویسی Dear pu,

ممنون
    فکر کنم این دقیقا بستگی به این داره که استاد در کدوم کشور زندگی می کنه، من یه دوستی داشتم 16-17 سال بود آمریکا زندگی می کرد گفت اسم و فامیل رو با هم بیاری بهتره ولی مثلا بعضی کشورهای اروپایی یه دانشجوی دکتری به من گفت dear نزنی و همین سلام اسم کوچک خیلی هم عادی و منطقیه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتی توی وب سایت دانشگاه ها دنبال استادها میگردید علاوه بر Professor و Associate Professor به عناوینی مثل Senior Lecturer و Research Engineer بر میخوریم. سوالم اینه که به اینها هم باید ایمیل بزنیم همونجوری که به Professor و Associate Professor ها ایمیل میزنیم یا اینکه اینها اصلا پوزیشن ندارن.
    ممنونم
    عموما اینها پوزیشن پذیرش دانشجو ندارند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها

ممنون
    عموما از عنوان Professor یا Dr. هم استفاده می شود و معمولا هر دو فرم هم رایج است.
    اگر شک دارید بهتر است اسم کامل را در مکاتبات اولیه به کار ببرید. همان اسمی که در سایت وب پیج استاد دیده می شود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان
    دو تا سوال دارم اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم فوری جواب بدید واجبه:
    1- آیا دکتری تو دانشکده هوا فضا در دانشگاه های امریکا برای ایرانیا تحریمه و صد در صد مشکل ویزا داره؟ (هر چند موضوع اون غیر نظامی و ساده در حد عمرانی باشه)
    2-شاید سوال مسخره ای باشه اما واقعا دونستنش بهم کمک میکنه
    از نظر قانون اگر دانشجوی دکتری تو امریکا یا کانادا وسط تحصیل مشکلی براش پیش بیاد و نتونه به کارش پایان بده از نظر قانونی ترک تحصیل براش ممکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University Of Tabriz , Civil Eng, B.Sc

سلام دوستان
    من امروز از یکی از استاد ها ایمیلی دریافت کردم که ازم می خواست تا preliminary application منو ببینه راستش من درست متوجه منظورش نشدم شما می دونید منظور از این چیه ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط semnany نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز از یکی از استاد ها ایمیلی دریافت کردم که ازم می خواست تا preliminary application منو ببینه راستش من درست متوجه منظورش نشدم شما می دونید منظور از این چیه ؟
    سلام

منظورش احتمالا transcript و نمرات زبان (پیش از upload رسمی به عنوان application) شماست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)