صفحه 57 از 157 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Junior Member Setareh1998 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics, Sao paulo

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

سلام
    یه سوال فنی....
    چ طوری متوجه بشم استاد ایمیل منو باز کرده؟
    گزینه ای چیزی در جیمیل هست که باید فعالش کنم؟ مثلا تو تنظیمات در صفحات پیش یه دوستی یه چیزی دراین باره گفته بودن
    گفته بودن که....
    اگ اشتباه نکنم....
    باید گزینه delivery رو از تنظیمات فعال کنم....
    ولی متاسفانه متوجه نشدم یعنی پیدا نکردم
    ممنون
    ستاره>بهادری>27>سنندج>لیسانس >مازندران>فوق>سائوپائلو>فیز یک حالت جامد>حسرت به دل مونده پلیمر امیرکبیر>دختر 8 ساله(سوفیا)>پسر 5 ساله(سام)>دختر6ماهه(سارا)> درونگرا>اعتماد به نفس بالا>عاقل> نوازنده سه تار> از رشتم متنفرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Setareh1998 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال فنی....
    چ طوری متوجه بشم استاد ایمیل منو باز کرده؟
    گزینه ای چیزی در جیمیل هست که باید فعالش کنم؟ مثلا تو تنظیمات در صفحات پیش یه دوستی یه چیزی دراین باره گفته بودن
    گفته بودن که....
    اگ اشتباه نکنم....
    باید گزینه delivery رو از تنظیمات فعال کنم....
    ولی متاسفانه متوجه نشدم یعنی پیدا نکردم
    ممنون

دوست عزیز،

Mail Track رو جی میل نصب میشه
    میتونید توی
    این لینک پیداش کنید و روی گوگل کرومتون
    نصبش کنید. (با گوگل کروم لینک رو باز کنید و نصب کنید)
    جی میلتون رو هم با همون گوگل کروم (که به نظر من بهترین و بهترین بروزر دنیاست) چک کنید
    بعد وقتی ایمیل رو میفرستین و طرف اونو دریافت میکنه کنار ایمیلتون (توی همون جی میل) منظورمه یه تیک سبز میخوره و وقتی که بخونتش دو تا تیک سبز میخوره و به شما اطلاع داده میشه در چه تاریخ و چند بار ایمیبتون خونده شده
    فقط یه نکته ای: من نمیدونم که ایا به گیرنده هم اطلاع میده که ایمیل داره trace میشه یا نه!! ولی تا اونجایی که میدونم اطلاع نمیده و شما میتونید اولیشو با ایمیل زدن به دوستتون امتحان کنید

بازم بپرسید ممکنه دوستان روش های بهتری رو بلد باشن
    من چیزی رو که خودم بلد بودم گفتم فقط

موفق باشید

Junior Member

سلام،
    من امسال با چندین استاد که در زمینۀ کاری من (در آمریکا، کانادا و استرالیا) کار میکردن ایمیل زدم برای پذیرش با فاند دکترا و جواب های خیلی خوبی گرفتم. مدرک زبان نداشتم و تو CV نوشته بودم که اکتبر آزمون میدم (البته مقالات انگلیسی داشتم که براشون فرستاده بودم) اما حدود دو ماهی هست که درگیر بیماری مادربزرگم شدم و نتونستم اصلا برای آزمون زبان بخونم به همین خاطر فکر میکنم نرسم برای فال 2016 اقدام کنم. از طرفی میترسم حالا که از استادا جواب خوب گرفتم و همون موقع در جواب ایمیل هاشون یا در اسکایپ بهشون گفتم که من تا قبل از ددلاین اپلای میکنم، اگه اپلای نکنم سال بعد که ایمیل بزنم دیگه جوابمو ندن و فکر کنن سر کارشون گذاشتم مثلا!! میخواستم ببینم به نظر شما ایمیلی بهشون بزنم و شرایط رو توضیح بدم و بگم برای سال بعد اپلای میکنم؟ اگر بله، مشکل رو کامل شرح بدم که بیماری مادربزرگم بوده و نیاز به حمایت فیزیکی و روحی داره یا فقط بگم مشکلی برام پیش اومده؟
    کسی تجربۀ چنین شرایطی رو داره؟ قبول می کنند اساتید؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط mani1992 نمایش پست ها
    سلام،
    من امسال با چندین استاد که در زمینۀ کاری من (در آمریکا، کانادا و استرالیا) کار میکردن ایمیل زدم برای پذیرش با فاند دکترا و جواب های خیلی خوبی گرفتم. مدرک زبان نداشتم و تو CV نوشته بودم که اکتبر آزمون میدم (البته مقالات انگلیسی داشتم که براشون فرستاده بودم) اما حدود دو ماهی هست که درگیر بیماری مادربزرگم شدم و نتونستم اصلا برای آزمون زبان بخونم به همین خاطر فکر میکنم نرسم برای فال 2016 اقدام کنم. از طرفی میترسم حالا که از استادا جواب خوب گرفتم و همون موقع در جواب ایمیل هاشون یا در اسکایپ بهشون گفتم که من تا قبل از ددلاین اپلای میکنم، اگه اپلای نکنم سال بعد که ایمیل بزنم دیگه جوابمو ندن و فکر کنن سر کارشون گذاشتم مثلا!! میخواستم ببینم به نظر شما ایمیلی بهشون بزنم و شرایط رو توضیح بدم و بگم برای سال بعد اپلای میکنم؟ اگر بله، مشکل رو کامل شرح بدم که بیماری مادربزرگم بوده و نیاز به حمایت فیزیکی و روحی داره یا فقط بگم مشکلی برام پیش اومده؟
    کسی تجربۀ چنین شرایطی رو داره؟ قبول می کنند اساتید؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام
    این برمیگرده به شرایط هر استاد.
    من خودم شده به استادی بعد از 2،3 سال ایمیل زدم و یادش بوده و کلی هم خوشحال شده
    اگر چاره ای ندارید جز اینکه بندازید سال دیگه خب حالا شما ایمیلتون رو بزنید ضرر نداره که
    یا حق ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام
    این برمیگرده به شرایط هر استاد.
    من خودم شده به استادی بعد از 2،3 سال ایمیل زدم و یادش بوده و کلی هم خوشحال شده
    اگر چاره ای ندارید جز اینکه بندازید سال دیگه خب حالا شما ایمیلتون رو بزنید ضرر نداره که
    خیلی ممنونم از پاسختون. یعنی به نظر شما کامل شرح بدم شرایط رو؟ یا فقط کلی بگم مشکلی پیش اومده و نمیتونم امسال؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mani1992 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون. یعنی به نظر شما کامل شرح بدم شرایط رو؟ یا فقط کلی بگم مشکلی پیش اومده و نمیتونم امسال؟
    لزومی نداره وارد جزئیات بشوید و استاد را خسته کنید.

آیا اشاره کردن به یک مقاله یا کتاب استاد در نامه ای که میفرستیم اشکال داره مثلا به این شکل:

According to your research interests and publications,(specially your paper about data mining....)
    I Believe I have the required background to join to your research group

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    آیا اشاره کردن به یک مقاله یا کتاب استاد در نامه ای که میفرستیم اشکال داره مثلا به این شکل:

According to your research interests and publications,(specially your paper about data mining....)
    I Believe I have the required background to join to your research group
    نه! چه اشکالی داشته باشه؟! خیلی هم خوبه اگر ربطش بدین به زمینه کاری خودتون.
    فراموش نکنید که همونطور که ما درباره پاسخ اساتید حدس میزنیم که بعضا تمپلیت باشه اساتید هم ترجیح میدن رو کسی سرمایه گذاری کنن که وقت گذاشته و به طور مشخص روی کارهای اون استاد تمرکز داشته
    خیلی هم خوبه
    یا حق ...

Junior Member hourya آواتار ها

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    سوالم اینه که بهتره که به PROFESSOR یا Assistant Professor یا
    Associate Professor برای فاند ایمیل بدیم؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hourya نمایش پست ها
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    سوالم اینه که بهتره که به PROFESSOR یا Assistant Professor یا
    Associate Professor برای فاند ایمیل بدیم؟
    مرسی
    به همه شون بزنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)