صفحه 9 از 157 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در پروسه تماس با اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.A نمایش پست ها
    با سلام
    میدونم جای این سوال در اینجا نیست ولی مجبورم بپرسم، ببخشید.
    من قبلا فایل ها تمام فروم ها رو می تونستم دانلود کنم ولی الان 2 هفتست هیچ فایلی رو نمی تونم دانلود کنم. به جای فایل یه عکس دانلود میشه. کسی می دونه دلیلش چیه؟
    با تشکر
    من چک کردم. این مشکل تو سیستم من نیست. بهتره از آقا بابک بپرسی. این فایل بالا رو تو صفحه خودتون میذارم امیدوارم مفید باشه

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.A نمایش پست ها
    با سلام
    میدونم جای این سوال در اینجا نیست ولی مجبورم بپرسم، ببخشید.
    من قبلا فایل ها تمام فروم ها رو می تونستم دانلود کنم ولی الان 2 هفتست هیچ فایلی رو نمی تونم دانلود کنم. به جای فایل یه عکس دانلود میشه. کسی می دونه دلیلش چیه؟
    با تشکر
    باز هم ببخشید که جای این بحث در این تاپیک نیست.
    اما منم دقیقا همین مشکلو دارم ، حتی بعضی مواقع خود صفحه هم باز نمی شه و error میده. فکر می کردم فقط من این مشکلو دارم. به نظرم بعد تغییر اخیر در کل سایت ، متاسفانه کیفیت اومده پائین

Junior Member

متن ايميل را ساده و با همون فونت معمولي گوگل بفرستيم يا bold كنيم بعضي قسمتهاشو يا style بهش بديم بهتره؟!!

Junior Member

سلام. به نظر شما وقتی که من هنوز نه نمره تافلم آماده است و نه GRE، اصلا ممکنه استادی قول قطعی بده؟ نهایت جوابی که تواین حالت میدن اینه که حالا اپلای کن تا بعد، نه؟
    بدون نمره این ایمیل زدن وقت تلف کردن نیست؟ (چون جواب نمیگیری)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazk نمایش پست ها
    سلام. به نظر شما وقتی که من هنوز نه نمره تافلم آماده است و نه GRE، اصلا ممکنه استادی قول قطعی بده؟ نهایت جوابی که تواین حالت میدن اینه که حالا اپلای کن تا بعد، نه؟
    با سلام
    به نظر من وقت تلف کردن نیست. اگه استاد با رزومت حال کنه و ببینه نمره زبان نداری، با تماس تلفنی یا Skype می تونه زبانتم تست کنه. البته من منکر این نمی تونم بشم که بودن این نمرات کمک می کنه در جواب گرفتن ولی بدون زبان اما با داشتن یک رزومه قوی هم می شه استاد رو ترغیب کرد تا جواب بده.
    البته این رو هم اضافه کنم، من از 1 ماه و نیم پیش شروع کردم به میل زدن اون موقع خیلی خوب جواب می گرفتم ولی الان این طور نیست. کاملا مشخصه که اساتید حجم میل هایی که دارن دریافت می کنند بیشتر شده چون از 1 هفته پیش تا حالا از 20 میل که زدم فقط دو جواب دریافت کردم که گفتن دانشجو نمی گیرن و فکر می کنم همون طور که پیش بریم تا زمان Deadline بدتر هم بشه. پس توصیه می کنم وقف رو تلف نکنی.
    در ضمن باید بگم که 1 ماه و نیم پیش از هر 10 میلی که می زدم 4 تا 5 استاد بهم جواب می دادن. البته جواب های مختلف، ریجکت، تشویق و جواب های مطمئن تر...
    با آرزوی موفقیت

Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazk نمایش پست ها
    سلام
    اگه تمام مدارکتون آماده باشه شانس شما برای پذیرش بالا میره. ولی به هر حال بهتره الان هم دست از تلاش بر ندارید. خود من کسی رو می شناسم که بدون نمره TOEFL & GRE تونست از یه دانشگاه معتبر از یه استاد ایرانی Full Fund پذیرش بگیره. از طرف کمیته پذیرش دانشگاه باش تماس گرفتن و حدود 20 دقیقه صحبت کردن. بهش گفته بودن که با توجه به مصاحبه تلفنی نیازی به نمره تافل ندارن ولی باید حداکثر تا آخر سال اول نمره GRE خودش رو به دانشگاه اعلام کنه. البته به نظر من این یک مورد استثنایی هست ولی اینجا گفتم تا شما دست از تلاش برندارید. شاید استثناء بعدی شما باشید
    موفق باشید

Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دوستان به اساتید موجود در یک دپارتمان ، وقتی میل اول رو می زنیم باید صبر کرد تا جواب استاد اول بیاد بعد میل به استاد بعدی؟ یا اینکه فقط همزمان در یک روز نباید ایمیل زد؟؟ یعنی روز بعد میشه میل زد!
    سلام
    اگه research interest اساتید مورد نظر شما باهم فرق می کنه میتونی هم زمان به چند استاد از یک دپارتمان ایمیل بفرستی ولی اگه زمینه کاری مشترکی دارند بهتره 1 هفته صبر کنی بعد اگه جوابی نیومد به استاد دیگه ایمیل بدی.

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

سلام دوستان
    کسی یه پروسه کامل ( که قبلا چندین بار امتحان شده باشه و مثلا قبلا بچه ها باش کار کرده باشن ) داره بذاره ایتجوری جواب خیلی لز سئوالات پیشایش داده میشه

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

دوستان کلا فایلی چیزی که بچه ها تجربیاتشونو تقریبا جمع کرده باشند ...وجود نداره
    یا نمیدونم چیزی که ادم بخونه و حدود کار دستش بیاد؟
    با تشکر
    ویرایش توسط ali_m4057 : October 19th, 2010 در ساعت 09:20 AM

Junior Member Samnic آواتار ها

پیش فرض دیدگاه بعضی اساتید در مورد ایمیل هایی که از دانشجویان دریافت می کنند

نقل قولی که در زیر آوردم دیدگاه بعضی از اساتید رو نسبت به ایمیل هایی که دانشجویان برای درخواست همکاری وگرفتن فاند می فرستند و همچنین ارسال نامه همزمان به چند استاد در یک دپارتمان رو نشون داده که از صفحه شخصی یکی از اساتید در امریکا گرفتم و به نظر منطقی میاد.

امیدوارم دوستان قبل از تماس با اساتید نکته های زیر رو در نظر بگیرند.
    با آرزوی موفقیت
    The world says: Your wish is my command

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)