صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: آیا کار کردن با یک استاد اسرائیلی ممکنه بعدا برای برگشت مشکل ایجاد کنه؟

Junior Member

پیش فرض آیا کار کردن با یک استاد اسرائیلی ممکنه بعدا برای برگشت مشکل ایجاد کنه؟

سلام دوستان

احتمال داره استادی که میخواد با من کار کنه یک استاد یهودی باشه. البته این امکان برای من هست که یک استاد دیگه رو انتخاب کنم. با این حال این استاد خیلی خوب برخورد کرده تا حالا و خیلی رزومه عالی و پرکاری رو داشته و مقالات ژورنال معتبری رو چاپ کرده. همچنین فارغ التحصیل استنفورد هم هستش.
    به خاطر این و هماهنگی خوبی که فیلد کاری من با ایشون داره من خیلی دوست دارم با ایشون کار کنم
    با این وجود نمیدونم که اگه من بخوام بعدنا برگردم، یهودی بودن استادم برای من مشکلی ایجاد میکنه یا نه. ( سیستم اطلاعات جون جونی کشورمون رو در نظر بگیرید)

ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا کار کردن با یک استاد یهودی ممکنه بعدا برای برگشت مشکل ایجاد کنه؟

اولا که اونا همچین چیزایی رو نمیفهمن. هر چقدر هم سیستم اطلاعاتشون قوی باشه نمیان درباره یه دانشجو تحقیق کنن
    دوما یهودی بودن که جرم نیست تو ایران هم کلی یهودی دارن زندگی میکنن و مشکلی وجود نداره
    به قول خودشون با صهیونیستها مخالف هستن و حتی گهگاه میبینیم که ملاقاتهایی هم با یهودیهای ضد صهیونیست دارن. اصلا موضوع فیلم مدار صفر درجه هم همین بود.
    فکر این چیزا نباش اصلا مهم نیست. مگراینکه اون ظرف با شما مشکل داشته باشه
    اگه اینطوری نبود با هر استادی که بهتر بود کار کن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : آیا کار کردن با یک استاد یهودی ممکنه بعدا برای برگشت مشکل ایجاد کنه؟

اگه اين طور باشه، خيلي از دانشجوها بايد خودشون رو از استادهاي خوبي محروم كنن. سيستم اطلاعاتي به اندازه كافي سرش شلوغ هست و كشور هم به آدمهاي متخصص نياز داره. ضمنا چند سالي هست كه ايران از گزينشهاي عجيب گذشته فاصله گرفته كه جاي خودش رو به روابط محكمي داده و صد البته اين روابط دخيل در گزينش دانشجو اگر كاركرد بدتري نداشته باشن خيلي بهتر هم نيستن. خلاصه اينكه موضوعي كه گفتين خيلي در حاشيه (عمق بينهايت) قرار داره.
    Do not mistake coincidence for fate

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نه نگران نباش من بچه هایی میشناسم که بورس ایران تو نروژ بودن و با استاد یهودی کار کردن و هیچ مشکلی واسشون پیش نیومد اخه واسه چو باید مشکلی پیش بیاد؟؟از اون حساسیتهای بیخودی هستش.
    What Goes Around...Comes Around

من با یه استاد اسرائیلی هم کار می کنم که اصلاً بعضی ترمها می ره دانشگاه تل آویو درس می ده. به مذهب استاد کاری نداشته باش. اگه تو ایران بهت گیر دادن بگو پیامبر گفته برید علم را از چینی ها هم یاد بگیرید. یه چی تو این مایه ها.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط candidneshat
    من با یه استاد اسرائیلی هم کار می کنم که اصلاً بعضی ترمها می ره دانشگاه تل آویو درس می ده. به مذهب استاد کاری نداشته باش. اگه تو ایران بهت گیر دادن بگو پیامبر گفته برید علم را از چینی ها هم یاد بگیرید. یه چی تو این مایه ها.
    با سلام خدمت دوستان

من شنیدم اسراییلی ها ارزش خیلی زیادی.... برای حکومت خود قائلند و حتما میدانید که در مذهب صهیونیسم کشتن یک مسلمان ارزش ویژه ای دارد با این وجود خیلی جالب است که با ایرانیها که دشمن درجه یک آنها هستند کنار می آیند .
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

من شنیدم اسراییلی ها ارزش خیلی زیادی.... برای حکومت خود قائلند و حتما میدانید که در مذهب صهیونیسم کشتن یک مسلمان ارزش ویژه ای دارد .
    ببخشید!!
    استادان یهودی هم می توانند بگویند که "من شنیدم ایرانی ها ارزش خیلی زیادی.... برای حکومت خود قائلند و حتما میدانید که در مذهب اسلام شیعه مدل ایرانی کشتن یک صهیونیست ارزش ویژه ای دارد"

این حرفها واقعا در محیط آکادمیک و علمی و از استادی که زندگیش صرف کارش و تحقیق هست، بسیار بعید است. البته شاید و فقط شاید استثنائاتی هم باشند.

Junior Member

بابا این بحث ها رو بذارین کنار.
    Einsteinو Spinosaو کافکا و خیلی های دیگه یهودی بودن!
    حدود 20% جوایز نوبل دنیا رو یهودی ها بردن.
    اون وقت شما می خاین با یهودی کار نکنین؟

Senior Member pouya4 آواتار ها

بابا معاون رئیس جمهور هم گویا اخیرا در حین افاضات خود فرمودند مردم اسرائیل دوست ما هستند

به قول حافظ:

ناامیدم مکن از سابقه لطف ازل

تو پس پرده چه دانی که که خوب است و که زشت....
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

نظر من و یه دوست دیگرم:
    اگر استاد یهودی باشه ولی بطور مشخص اسرائیلی نباشه، چیز خیلی آشکاری نیست.
    ولی اگر اسرائیلی یه یا در مقالات آینده تان، شخص دیگری از اسرائیل ممکنه در بین نویسندگان قرار بگیره خوب خیلی ضایع است بخواهید بعد از برگشت به ایران آن مقاله را جزو کارهای علمی تان قرار بدهید.
    فقط خودتان را بگذارید جای مثلا حراست و گزینش یک دانشگاه یا شرکت دولتی سطح بالا. به سلامتی قراره که استخدام بشید و مقاله تان به زبان انگلیسی را دارند چک می کنند و در میان اسامی یه دفعه کلمه اسرائیل باشه!
    خلاصه اینکه اگر می خواهید پلهای پشت سر را خراب نکنید و همیشه بازگشت براتان یک امکان باشه، به نظر من یهودی بودن مشکلی نداره و تشخیصش هم زیاد آسان نیست. ولی کلمه اسرائیل را سعی کنید دوری کنید ازش.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)