صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: آيا دانشگاهي كه شرایط آنرا نداريم اپلاي بكنيم؟

پیش فرض پاسخ : آيا دانشگاهي كه شرایط آنرا نداريم اپلاي بكنيم؟

دانشگاه UBC کانادا تو وبسایتش نوشته بود که برای دانشجوهای ایرانی حداقل معدل کل 16 یا معدل سال سوم و چهارم 16 میخواد.
    من معدل سال سوم و چهارم 15.94 داشتم، و طبق ایمیلی که بهم زدن، فرم اولیه من و قبول نکردند و نوشتن حداقل ها رو رعایت نکردی.
    البته من رزومه قوی ای نداشتم که بتونه این ضعف رو جبران کنه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    دانشگاه UBC کانادا تو وبسایتش نوشته بود که برای دانشجوهای ایرانی حداقل معدل کل 16 یا معدل سال سوم و چهارم 16 میخواد.
    من معدل سال سوم و چهارم 15.94 داشتم، و طبق ایمیلی که بهم زدن، فرم اولیه من و قبول نکردند و نوشتن حداقل ها رو رعایت نکردی.
    من یک نفر رو می شناختم که با هماهنگی استاد این شرط دانشگاه UBC براش اجرا نشد.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    برای کسی که می خواد PhD اپلای کنه هم برای معدل لیسانسش این مینیمم هست یا معدل ارشدشو در نظر می گیرن؟

برای عمران که منحصر به دوره فوق نیست این شرط UBC ، حالا بقیه رشته هاش رو نمیدونم .
    http://www.civil.ubc.ca/prospective_...ply.php#story1

اینجا نوشته 16، اما من چند ماه پیش که e-mail زدم ، جواب داد که ما 17 میخوایم !!!!! ( من نمیدونم پس این سایت واسه چیه !! )

We require a 17 out of 20

Junior Member

لطفا یه نفر جواب بده چون من الان عملا هیچ دانشگاهی رو پیدا نکردم که بتونم اپلای کنم
    اگه کسی یه لیستی از دانشگاهای کبک یا دانشگاهایی که مینیمم معدل ندارند یا 14 هست رو بگه کمک بزرگی به من کرده
    در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط raminf
    البته من شنيدم كه تو اروپا حرف استاد اونقدر براي پذيرش بُرش نداره؟
    yes
    At least in Switzerland, I know it is so. o
    One of the KOLOFT professors wsa not able to do anything for me, however I did not insist so much. o
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

نقل قول نوشته اصلی توسط sima
    لطفا یه نفر جواب بده چون من الان عملا هیچ دانشگاهی رو پیدا نکردم که بتونم اپلای کنم
    اگه کسی یه لیستی از دانشگاهای کبک یا دانشگاهایی که مینیمم معدل ندارند یا 14 هست رو بگه کمک بزرگی به من کرده
    در کانادا
    min GPA for Ryerson University is 14
    anyhow, they do not give admissions so good, even though the ranking is hmmm... ! o
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member

من دونفر رو میشناسم که با معدل 15.5 لیسانس ubc پذیرش گرفتن به نظزتون چه جوریاس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emjr09
    من دونفر رو میشناسم که با معدل 15.5 لیسانس ubc پذیرش گرفتن به نظزتون چه جوریاس؟

Well actually the mentioned G.P.A is not that much low to understimate it ,also it can meet this university requiments
    ,however they might compensate this weak point through other important factors in this regard
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006

oh my goshhhhhh!!!it can not meet the requirments of UBC!!!!I am completly confuesed now :

confuse نباش عزیزم خودم ازش پزسیدم. گفت برای من که مشکلی پیش نیومد.
    برای phd فول فاند پذیرش گرفت. همونطور هم که گفتم معدل لیسانسش 15.5 بود. اون یکی هم 15.90 بود.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)