صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: مدرک MCSE و تاثیر آن در گرفتن پذیرش از دانشگاهها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک MCSE و تاثیر آن در گرفتن پذیرش از دانشگاهها

دوست عزیز من در تاپیک کارشناسی به شما گفتم و بنا به وظیفم یک بار دیگه هم میگم.من خودمن کلاس های mcsd.net را در 14 15 سالگیم خوندم و تا حالا که 17 18 سالمه امتحاناتش رو ندادم خیلی تحقیق کردم و دیدم که نمیشه این امتحان را داد در واقع امتحان دادن شما یک کار غیر قانونی و حتی اگر بفهمن به ضرر شما تمام میشود این اتفاق برای دوستم افتاد .به شما توصیه میکنم که بیشتر تحقیق کنید و گول این موسسات و تبلیغاتشون را نخورید اگر کمکی یا سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم ولی یه سرچی بکنید و از بچه هایی که دادن بپرسید اینطوری خیالتون راحتره.

سلام
    پس من چه جوري ميتونم اين مدرك رو بگيرم ؟

مگه قبلا غير قانوني نبوده ...

چه جوريه كه يكي امتحان ميده مشكلي ايجاد نميشه ولي براي يكي ديگه مشكل ايجاد ميشه ؟
    فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

سلام، ببخشید که جوابم ممکنه به مذاقتون خوش نیاد....ولی خواستم بپرسم آیا واقعا فکر کردید و مطمئن هستید که این مدارک به دردتون میخوره و ...

واللا من خیلی از بچه ها رو دیدم که 6 7 تا از این دست مدارک رو که با امضای بیل گیتس صادر میشه دارند ولی اونارو گذاشتن در کوزه و آبش رو میخورن...
    در پاکستان خیلی گلابی این مدارک رو اخذ میکنن...هند هم همینطور، ولی چون کاربردی نداره کمتر دنبالش میرن..معمولا اکثر ایرانیها که پاکستان رفت و آمد دارن این مدارک رو هم دارن...

اما مراکز پرومتریک(prometric center) در تمام نقاط دنیا این آزمونها رو برگزار میکنن که با اخذ وقت قبلی میتونید appear بشید. ببخشید که فضولی کردم، اما خواستم مطمئن بشید که برا چی انرژی صرف میکنید....پیروز باشید
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member

در مورد نظر دوستمون nark باید بگم تقریبا درست می گن و داشتن این مدارک خیلی عام هست، یعنی این مدارک، بدون تجربه کاری عامل خیلی تعیین کننده ای نیست. اما داشتنش بهر حال یه مزیت محسوب میشه، طوری که اگه اکثر مجلات certificate رو نگاه کنین آمار نشون میده 20 درصد افزایش حقوقی در پی خواهد داشت. خیلی بستگی داره که شما کجا بخواهین کار کنین که اونا قبول کنن. برای داشتن کار در خیلی کشورها بدون داشتن اونها پیدا کردن کار سخت تره و یا حقوق پایین تری دارن.
    در مورد سئوال elhameli
    2,1. همانطور که تو این پست گفتن امتحانای ایران غیر قانونی هست و بصورت remote desktop برگزار میشه. و مرکز شما را بعنوان امتحان دهنده ای از اون کشور در نظر میگیره. ضمن اینکه جدیدا در مورد مدارک microsoft , ccna خیلی جاها passport رو چک می کنن که شما در اون تاریخ اونجا بودین یا خیر؟ در مورد ولی سایر کشورها دوستان براحتی تونستن کار پیدا کنن و چنین سخت گیری دیده نشده (از جمله استرالیا، مالزی و خیلی کشورهای اروپایی).
    3. من در ایران امتحان دادم بهمون روشی که گفتند.
    بازم فکر می کنم همه چی بستگی به اون کشور مقصد داره. بازم اگه میخواین خیالتون راحت باشه میشه دوبی امتحان داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط discovery
    دوست عزیز من در تاپیک کارشناسی به شما گفتم و بنا به وظیفم یک بار دیگه هم میگم.من خودمن کلاس های mcsd.net را در 14 15 سالگیم خوندم و تا حالا که 17 18 سالمه امتحاناتش رو ندادم خیلی تحقیق کردم و دیدم که نمیشه این امتحان را داد در واقع امتحان دادن شما یک کار غیر قانونی و حتی اگر بفهمن به ضرر شما تمام میشود این اتفاق برای دوستم افتاد .به شما توصیه میکنم که بیشتر تحقیق کنید و گول این موسسات و تبلیغاتشون را نخورید اگر کمکی یا سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم ولی یه سرچی بکنید و از بچه هایی که دادن بپرسید اینطوری خیالتون راحتره.
    ممنون از پاسخ همه دوستان .
    از دوست گرامي discovery هم سوالي داشتم .
    ممكن هست جريان دوستتون رو تعريف كنيد.
    و اينكه دوست شما براي امتحان كدوم كشور اقدام كرده بودن ؟
    به نظر شما راه حلي وجود داره يا بايد منصرف شد ؟
    (البته من اين مدرك رو براي ايران نمي خوام )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli
    .
    راستش این دوست ما مدرکش رو گرفت و ادرسش رو هم خارج داده بود بعد که در کانادا دنبال کار میگشت و اینا اونا چک کردن و دیدن که بله مدرک غیر قانونیهبه نظر من باید بیخیالش بشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli
    .
    راستش این دوست ما مدرکش رو گرفت و ادرسش رو هم خارج داده بود بعد که در کانادا دنبال کار میگشت و اینا اونا چک کردن و دیدن که بله مدرک غیر قانونیهبه نظر من باید بیخیالش بشین.
    سلام
    دوستان كسي همچين تجربه مشابه ي رو مثل دوست Discovery داشته ؟
    مدركش رو فاقد اعتبار اعلام كنن ؟
    لطفا راهنمايي كنيد .

دوستان من يه توصيه اي رو به شما ميكنم ديگه خود دانيد. پيشنهاد ميكنم خودتون رو براي 2-3 تا امتحان MSCE (يا هر كدوم از اينا كه مي خوايد شركت كنيد) آماده كنيد و بريد دبي يا همين اطراف امتحان بديد. هم فاله هم تماشا. اينجوري 2-3 بار مجبوريد بريد خارج كشور و كلي هزينه هاتون زياد ميشه ولي من شخصا فكر مي كنم دادن اين امتحان ها در ايران حماقته. بزرگترين مشكلش هم اون نگرانيش هست كه هميشه باهاتونه. من فكر كنم كم كم براي پفك خوردن هم بايد بريم كشور هاي همسايه!

Junior Member

با سلام، با اجازه، توضیح بیشتری به توضیحات قبلی دوستان اضافه می کنم.
    هزینه برگزاری آزمون در ایران در سال قبل 220 هزار تومان بوده و از قیمت امسال خبر ندارم. نکته مهم اینه که بعضی جاها در ایران آزمون رو بصورت offline برگزارمی کنند. یعنی اول سئوالها در کامپیوتر اونها دانلود میشه و بعد از امتحان اونا جوابها را به سرور ارسال می کنند که یک تا سه ماه طول می کشه که جوابش توی سایت مایکروسافت بیاد. خوبی این روش اینه که سرعت برگزاری آزمون بالاست و مثل اینه که شما از سیستم خودتون دارید امتحان میدید.
    بعضی جاها هم در ایران ارتباطشون با سرور online هست که سرعت برگزاری پایین تری داره و حتی ممکنه بعضی وقتا از سرور disconnect بشین. البته میگن زمان رو نگه می دارن که بازم چندان مطلوب نیست. دو سه روز بعد آزمون هم اسمتون تو سایت مایکروسافت هست. من خودم online امتحان دادم. فقط دفعه اول که یکبار disconnect شدم. اما زیاد شنیدم این مسئله برای دوستان مشکلات شدید ایجاد کرده. اگه می خواهین ایران امتحان بدین من موسسه آرنا رو پیشنهاد می کنم (88719646) که امتحانش online و با سرعت نسبتا خوب هست.
    در مورد سئوال دوم باید بگم که به محض اینکه امتحان اول رو بدین و جواب اون مثبت باشه، یک MCP ID و یک ایمیل در hotmail بهتون تخصیص داده میشه که با اون می تونین login کنین و نیازی به این نیست که مدارک حتما براتون اومده باشه. برای اینکه مدارک براتون پست بشه یه آدرس در خارج از کشور لازم دارین و هیچ هزینه اضافه ازتون دریافت نمیشه.
    بازم توصیه اکید دارم که دوبی یا ترکیه امتحان بدین چون جدیدا این مسئله خیلی لوث شده که افراد بجای هم امتحان می دن. ضمن اینکه تقریبا هزینه اون کمتر از نصف در می آید. (شنیدم 80 دلار میشه!!)
    اگه سئوالی بود در حدمت هستم
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط nasseria
    بازم توصیه اکید دارم که دوبی یا ترکیه امتحان بدین چون جدیدا این مسئله خیلی لوث شده که افراد بجای هم امتحان می دن. ضمن اینکه تقریبا هزینه اون کمتر از نصف در می آید. (شنیدم 80 دلار میشه!!)
    ضمن تشکر به خاطر توضیحاتتون خواستم اضافه کنم که این مسئله سالهاست که لوث شده و یکی از دوستام که از پاکستان 7 8 تا از این گواهی ها رو سال 1998 اخذ کرده بود میگفت که برا چند نفر از دوستانش هم امتحان داده !!!...همین طور، میگفت که 1000 تا تست هست که اگه بخونی به راحتی این مدارک رو میگیری...واللا اگه من میدونستم تو ایران این مدارک رو آدمیزادی حساب میکنن، تستها رو میگرفتم و همش رو apply میکردم و میزدم تنگ CV...لااقل به تعداد صفحاتش اضافه میشد!!
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)