صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39

موضوع: مدرک MCSE و تاثیر آن در گرفتن پذیرش از دانشگاهها

پیش فرض پاسخ : مدرک MCSE و تاثیر آن در گرفتن پذیرش از دانشگاهها

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasseria
    بازم توصیه اکید دارم که دوبی یا ترکیه امتحان بدین چون جدیدا این مسئله خیلی لوث شده که افراد بجای هم امتحان می دن. ضمن اینکه تقریبا هزینه اون کمتر از نصف در می آید. (شنیدم 80 دلار میشه!!)
    ضمن تشکر به خاطر توضیحاتتون خواستم اضافه کنم که این مسئله سالهاست که لوث شده و یکی از دوستام که از پاکستان 7 8 تا از این گواهی ها رو سال 1998 اخذ کرده بود میگفت که برا چند نفر از دوستانش هم امتحان داده !!!...همین طور، میگفت که 1000 تا تست هست که اگه بخونی به راحتی این مدارک رو میگیری...واللا اگه من میدونستم تو ایران این مدارک رو آدمیزادی حساب میکنن، تستها رو میگرفتم و همش رو apply میکردم و میزدم تنگ CV...لااقل به تعداد صفحاتش اضافه میشد!!
    سلام
    ابتدا از بابت اطلاعات ممنون هستم دوم مي خواستم بدونم چه جوري امكان داره كسي براي ديگران هم امتحان بده ؟؟!!!!!! ???
    مگه موارد امنيتي چك نميشه ؟ ...شما فكر كن كسي بجاتون امتحان تافل بده ... !! ???
    به نظر من مدرك اينجوري گرفتن اصلا به درد نمي خوره ...
    راستي اگه كسي بخواد بره دبي يا تركيه امتحان بده به نظرتون خودش تنهايي بره بهتره يا اينكه با تورهايي كه براي امتحانات MCSE همه رو يكجا مي برن بره بهتره؟
    البته من هنوز براي امتحان دادن شك دارم !!!
    سوالي هم از آقاي discovery داشتم :
    شما افراد ديگه اي رو هم مشابه دوستتون ديدن كه همچين اتفاقي براش افتاده باشه؟
    ممنون

فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli
    سلام
    ابتدا از بابت اطلاعات ممنون هستم دوم مي خواستم بدونم چه جوري امكان داره كسي براي ديگران هم امتحان بده ؟؟!!!!!! ???
    مگه موارد امنيتي چك نميشه ؟ ...شما فكر كن كسي بجاتون امتحان تافل بده ... !! ???
    سلام...برگزاری امتحاناتی چون تافل، آیلتس و جی آر ای با امتحانات Microsoft خیلی تفاوت داره!!!..چون مراکز برگزاری این امتحانات عموما مراکز آموزشی خصوصی هست که درصدی رو بع عنوان کارمزد میگیرند...فقط کافیه که با مسئول اون مرکز آشنا باشی، بعد میتونی به راحتی هرکسی رو جای خودت بفرستی یا اینکه اصلا ثبت نام رو هم همون شخص ولی با نام شما انجام بده..من این مطالب رو با ارجاع به تجربیات شخصی دوستم که تو پاکستان 3 4 سالی زندگی میکرده عرض میکنم...شاید امروز فکری به حال این سیستم متزلزل گرفته باشند؟....با عرض شرمندگی من اطلاعات بیشتری در رابطه با این آزمونها ندارم. پیروز باشید.

[color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

سلام دوستان
    اينجور كه من تا الان تحقيق كردم . گرفتن مدارك بين المللي در خارج از كشور و هم در ايران امكان پذير هست .
    ولي بايد اين نكته را نيز مد نظر داشته باشيد كه مدرك براي كار در ايران ميخوايد يا خارج از ايران ؟(در هر 2 صورت گرفتن اينگونه مدارك براي ايرانيان به علت تحريم غير قانوني است)
    1- اگر مدرك براي داخل ايران لازم داريد :
    بدون هيچ مساله اي ميتونيد در كشورهاي همسايه يا ايران امتحان بديد
    2- اگر مدرك براي خارج از ايران لازم داريد :
    1-2 - بدون هيچ مساله اي ميتونيد در كشورهاي همسايه امتحان بديد
    نكته :
    با توجه به اينكه مدرك شما غير قانوني بوده و شركتي كه شما در آن امتحان مي دهيد شما را به عنوان فردي پاكستاني يا هندي و يا .. (نه به عنوان يك ايراني) ثبت نام مي كند .
    بايد توجه داشته باشيد با مدركي كه گرفته ايد اگر بخواهيد در كشورهايي از قبيل كانادا يا آمريكا و يكسري كشورهاي خود از آن نام ببريد مدرك شما غيرقانوني محسوب شده و نام شما بلوكه مي شود CV اروپايي كار كنيد يا حداقل در
    چون شما به عنوان يك فرد پاكستاني امتحان داديد و وقتي خود را به عنوان يك ايراني معرفي مي كنيد يعني كار غير قانوني ...
    ولي اگر بخواهيد در كشورهاي آسيايي از قبيل مالزي – پاكستان و ... كار كنيد چون اينگونه كشورها به مساله زياد حساس نيستند مدرك شما رو قبول مي كنند ( اما به نظر من بازم ريسك هست ...سال به سال همه چي تغيير مي كنه)

با تشكر از همه دوستان تا اطلاعات بعدي
    موفق باشيد

فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

Junior Member

سلام ...من دقیقا 4 آبان امتحان GRE و 5 آبان امتحان تافل دارم که هنوز درست حسابی شروع نکردم. دوره MCSE رو هم دارم می گذرونم. معدلم دقیقا 16 و یک مقاله فارسی دارم ( هنوز پذیرفته نشده) .فکر می کنید بهتره برای قویتر شدن رزومه حداقل یکی از امتحانای مایکروسافت رو بدم (تا بعنوان متخصص تایید شده مایکروسافت (MCP) شناخته بشم) .مطالعه اش حدود 2 هفته وقت می گیره و من روزای فرد کامل خونه هستم. برای مقطع فوق لیسانس می خوام APPLY کنم.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

خوب دوست عزيز شما مشكلت چيه؟ يا بهتره بگم سوالت چيه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marine
    بهتره برای قویتر شدن رزومه حداقل یکی از امتحانای مایکروسافت رو بدم (تا بعنوان متخصص تایید شده مایکروسافت (MCP) شناخته بشم) ؟
    پیشنهاد می کنید که برای قویتر شدن رزومه حداقل یکی از امتحانای مایکروسافت رو بدم یا فقط برای زبانم تو این مدت وقت بزارم تا نمره بالاتری بیارم؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

من فكر مي‌كنم روي نمره‌هاي زبانت بيشتر كار كن. دليلم هم اينه كه براي اپلاي كردن شما يه سري مدارك رو الزاما بايد داشته باشي و يه سري مدارك رو ارائه ميدي كه احيانا اگر استاد خواست بين دو مورد مشابه يكي رو انتخاب كنه ملاكي دم دستش باشه.

نمره‌هاي زبان جزو مهم‌ترين مدارك شما هستند. وقتي شما نمره زبانت خوب نباشه به احتمال زياد استاد به مدارك ديگه توجه زيادي نمي‌كنه.

شما اگه از قبل مدارك مربوط به آزمون مايكروسافت رو داشتين، فرستادنش توصيه مي‌شد. الان كه يه تايم رو مي‌خواهيد بين اين دو گزينه تقسيم كنيد، قطعاً بايد به زبانتون كه يكي از اركان‌هاي اساسي اپلاي هست اولويت زياد بديد.

در انتها اگر ديديد از وضعيت خودتون در مورد مطالعه زبان راضي هستين اون وقت واسه مسايل ديگه هم وقت بذاريد.

اين پيشنهاد منه.

me_f
    Guest

منم با farhan موافقم. اگه ميخواي يكيو انتخاب كني، يا فكر ميكني با پارالل كار كردن رو جفتش، نمرات زباني خوب نميشه، اكيدت فقط به زبان بچسب

Question پاسخ : مدرک MCSE و تاثیر آن در گرفتن پذیرش از دانشگاهها

سلام دوستان
    یه سوال من شنیدم موسساتی مثل مدیریت صنعتی جنوب مدارکشون واسه بعضی کشورهای خارجی معتبره مثل استرالیا و مالزی و امریکا
    حالا سوال: اگر من مدرک MCSE رو از اونجا بگیرم ایا نیاز هست دوباره امتحان بین المللی هم بدم؟
    ایا اصلا چنین چیزی صحت داره که مدرک اینجا رو در دانشگاههای خارجی قبول داشته باشن؟
    میلاد بی آغاز من هرگز نمیداند کسی

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)