صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 183

موضوع: محرمانه بودن توصیه نامه و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : مهر و موم بودن LOR و شكل خروجي آن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_12sea
    سلام دوستان
    یه سوال:استادهای من به من گفتند که خودت تمام فرم های رکام را پر کن..بعد بیار تا امضا کنیم. حالا به نظر شما خیلی تابلو نیست؟... مشکلی پیش نمی آید که هر سه تا فرم با یک دست خط پر شده؟؟؟؟؟
    من هم با نظر بهرنگ گرامی موافقم.
    بهتره همه فرم ها رو خودتون پر نکنید. می‌تونید از شخص دیگری بخواید این کار رو برای شما انجام بده تا دست‌خط‌ها یکی نباشند...
    ضمناً خیلی از Reference Formها قابلیت تایپ کردن رو هم دارند.
    می‌تونید یکی دو تاشون رو هم تایپ کنید تا ظاهر فرم‌ها متفاوت باشه...
    The tragedy of life does not lie in not reaching your goals
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر و موم مدارک ولطفا راهنمایی کنید

من دارم ويزاي مهاجرت مي گيرم .براي apply بعد از ورود به كانادا بايستي مداركم را مهرو موم از اينجا بفرستند؟
    قلب هرکس آنجایی ست که گنجش نهفته است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sana
    من Recommendation هائی که از دانشگاه تهران گرفتم در پاکت امضا داره اما مهر نیست اما recom های شریف هم مهر هم امضا . اشکالی نداره؟ فقط امضا کافیه؟
    من توصیه نامه هام رو بهمین صورت برای 9 تادانشگاه در آمریکا، کانادا و سوئد فرستادم (امضا روی درب پاکت بعلاوه یه چسب نواری روی امضا و بدون مهر) و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

نقل قول نوشته اصلی توسط Sana
    من Recommendation هائی که از دانشگاه تهران گرفتم در پاکت امضا داره اما مهر نیست اما recom های شریف هم مهر هم امضا . اشکالی نداره؟ فقط امضا کافیه؟
    من براي 9 تا دانشگاه آمريكا توصيه نامه فرستادم و حتي روي پاكت هم امضا نداشت البته پاكت رسمي بود (آرم دانشگاه داشت) و هيچ مشكلي هم پيش نيومد.
    Take it Easy
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

سلام
    فرمی رو که دانشگاه گذاشته و استاد باید پر کنه بهتره با دست پر کرد یا تایپ کرد ؟؟به من گفتن با دست معتبر تره !
    در مورد نامه ای که استاد میده چی ؟ استاد من گفت تایپ کن بیار . مشکلی نداره ؟ بهتر نیست بگم با دست خط خودش بنویسه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    سلام
    فرمی رو که دانشگاه گذاشته و استاد باید پر کنه بهتره با دست پر کرد یا تایپ کرد ؟؟به من گفتن با دست معتبر تره !
    در مورد نامه ای که استاد میده چی ؟ استاد من گفت تایپ کن بیار . مشکلی نداره ؟ بهتر نیست بگم با دست خط خودش بنویسه ؟
    کی گفته دست نویس معتبر تره!!! خیر- فرقی نداره. فکر میکنم مساله ای که مهمه محتوای نامه باشه نه دست نویس بودن یا نبودن اون.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

سلام دانشگاه ما به هيچ وجه توصيه نامه ها را مهر نمي زند ! حتي پاکت هم نمي دهد ! بايد ببرم دفتر مر کزي ؟ آنها مهر مي زنند؟

Junior Member sanuser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1111 نمایش پست ها
    البته بعضی از دانشگاها مثل Reading دقیقا اعلام کردن که باید خود استاد توصیه نامه ها رو پست کنه و روی پاکت مهر و موم شده رو هم امضا کنه. ولی از اونجاییکه استادا معمولا برای پست کردن وقت نمیگذارند، خود دانشجوها مجبورن که پاکت مهرو موم شده رو ببرن به مراکز خدمات پستی که البته متاسفانه اکثر آنها مثل DHL پاکت مهرو موم شده و در بسته رو قبول نمی کنند. شما برای رفع این مساله چه کاری رو پیشنهاد میکنید؟ (راه قانونی!)

یعنی پست DHL، پاکت امضا شده و چسب زده شده LOR رو قبول نمی کنن ؟؟؟؟؟
    TNT قبول می کنه ؟ مطمئنین؟

Junior Member sanuser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط katy_198516 نمایش پست ها
    سلام دانشگاه ما به هيچ وجه توصيه نامه ها را مهر نمي زند ! حتي پاکت هم نمي دهد ! بايد ببرم دفتر مر کزي ؟ آنها مهر مي زنند؟
    برای ما هم پاکت نداد !
    گفت شما که فارغ التحصیل شدین دیگه کار به آموزش و ... ندارین و باید برین امور فارغ التحصیلان. اون جا هم گفت ما نمی تونیم پاکت بدیم
    ولی تا جایی که من فهمیدم مهم اینه که روی در پاکت امضا بشه.حالا اگه پاکت سفید هم بود شاید مسئله ای نباشه. چون می گن توصیه نامه یه چیزیه بین استاد و شما! و حتی مهر دانشگاه هم نباشه مشکلی نیست. یعنی ارتباطی به دانشگاه نداره.دیگه نمی دونم!

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط sanuser نمایش پست ها
    یعنی پست DHL، پاکت امضا شده و چسب زده شده LOR رو قبول نمی کنن ؟؟؟؟؟
    TNT قبول می کنه ؟ مطمئنین؟
    درود، من که تا بخحال بعد از 5 سری پست با TNT به این مشکل بر نخوردم. در حالیکه تمامی مدارک من با انواع مهر دانشگاه از آموزش گرفته تا دانشکده مهر و موم شده ولی دوستانم هم که با DHL فرستادند از میدان ولی عصر این مشکل را هم نداشتند مگر اینکه این شرکت به تازگی این قانون را وضع کرده باشد ( این را هم بگم که پست TNT بهمن گفت که احتمالا به علت گشتن مدارک در آمریکا مخصوصا بسته هایی که از یک سری کشورها میرسه ممکنه چسب بعضی مدارک باز بشه ولی خودشون بلدند تا چیکار کنند ) شاید برای این دلیل پست به شما چنین حرفی زده. برید با TNT بفرستید.
    I am back to AA.