صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 183

موضوع: محرمانه بودن توصیه نامه و مسائل مربوطه

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : مهر و موم بودن Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    دوست عزیز لزومی نداره و عرفم هم نیست که واسه توصیه نامه دانشگاه مهر و موم کنه، چون یه چیز شخصیه بین شما و استادتونه...
    به استاد بگین رو سربرگ دانشگاه تایپ کنه بغد بزاره توو پاکت و روی در پاکتو واستون اسمشو به لاتین بنویسه . میتونین کنارشم مهر دانشکده رو بزنین و روی امضا و مهر رو چسب بزنین... مهر و موم بودن همه جا لازمه.
    موفق باشی
    سلام
    مرسی ولی من بالاخره نفهمیدم مهر و موم باید بشه یا نه! چون ی جا گفتین لزومی نداره ی حا گفتین همه جا لازمه!
    یعنی در واقع بیشتر بحث پاکت رو نفهمیدم. یعنی دانشگاه همینطوری رو یه پاکت مهر میزنه بدون آگاهی از محتوا چون این یه چیز شخصیه؟
    خب الان که من (احتمالا اشتباها) خود نامم هم مهر داره هم امضای استاد یعنی دیگه نیازی به پاکت مهردار نیست؟ کلا نقش پاکتو نمیفهمم!!!

ویرایش توسط sagharb : May 16th, 2013 در ساعت 04:53 PM

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط sagharb نمایش پست ها
    سلام
    مرسی ولی من بالاخره نفهمیدم مهر و موم باید بشه یا نه! چون ی جا گفتین لزومی نداره ی حا گفتین همه جا لازمه!
    یعنی در واقع بیشتر بحث پاکت رو نفهمیدم. یعنی دانشگاه همینطوری رو یه پاکت مهر میزنه بدون آگاهی از محتوا چون این یه چیز شخصیه؟
    خب الان که من (احتمالا اشتباها) خود نامم هم مهر داره هم امضای استاد یعنی دیگه نیازی به پاکت مهردار نیست؟ کلا نقش پاکتو نمیفهمم!!!

ببین دوست عزیز منظورم اینه که چون ریکامند یه چیز شخصیه لزومی نداره که دانشگاه (توجه بفرمایین که منظورم داشگاهه نه اینکه بگم مهروموم نمیخاد) اونو مهروموم کنه..بلکه باید اون کسی که مینویسه ریکامندو اونو بذاره توو یه پاکت و روی پاکت اونجا که بسته میشه رو امضا کنه برات (جوری که نصف امضا رو لبه بالایی باشه نصفش رو لبه پایینی) وقتی این کارو کرد بعضی استادای ما میبردن دفتر دانشکده به منشی میگفتن یه مهر دانشکده رو هم روش بزنه یا اینکه زنگ میزد به منشی میگفت فلانی میاد یه مهر بزن رو نامه... اما اونم لزومی نداره چون همشون انجام نمیدادن... و دراخر روشو چسب میزدن.. بازم میگه مهر وموم باید از طرف کسی که مینویسه باشه نه صرفا دانشگاه..
    دوست عزیز..پاک وظیفش مهر و مومه.. یعنی اینکه شما به طور صوری چیزی از محتوای نامه نمیدونی.. نه اینکه وظیفش مهر خوردن باشه :دی
    امیدوارم جواب سوالتو گرفته باشی
    موفق باشی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sagharb نمایش پست ها
    سلام

خيلي پيچيده نيست . اصولا شما نبايد از محتوي پاكت مطلع باشي و مهر و موم بودنش اينو تضمين ميكنه كه شما نميدوني استاد در موردت چي نوشته و ارزشش رو چند برابر ميكنه. جاهاي معتبر و در دانشگاه هاي سطح بالا بعيد ميدونم بدون مهر و موم اصلا روش حساب كنن (خصوصا كه اينروزها انلاين خيلي بهتر عمل ميكنه) و ميتونه باعث رد شدن هم بشه. اما دانشگاه هايي هم هستند كه بنا به سياستشون خيلي حساسيت نشون نميدن خصوصا اگر بدونن توصيه در كشور ما به اون مفهوم كه اونها ميشناسن نخواهد بود. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام دوستان
    برای برای استرالیا دارم اپلای می کنم، می خواستم بدونم منظور از عبارت "officially stamped" که در فرم توصیه نامه ای که گفته شده باید توسط استاد تکمیل و ایمیل بشه، چیه؟
    یعنی باید اونو تایپ کنند و بعد مهر بزنند توش؟

ممنون می شم راهنمایی کنید (فرم ریکام رو هم ضمیم کرده ام که در صفحه اول این قضیه مطرح شده)
    با تشکر
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای برای استرالیا دارم اپلای می کنم، می خواستم بدونم منظور از عبارت "officially stamped" که در فرم توصیه نامه ای که گفته شده باید توسط استاد تکمیل و ایمیل بشه، چیه؟
    یعنی باید اونو تایپ کنند و بعد مهر بزنند توش؟

ممنون می شم راهنمایی کنید (فرم ریکام رو هم ضمیم کرده ام که در صفحه اول این قضیه مطرح شده)
    با تشکر
    معمولا این عبارت برا این حالت بکار میره که استادتون رو در پاکت بسته شده رو امضا کنن و مهر بخوره. یکی دوتا پست بالایی هم همین قضیه رو توضیح دادن.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

سلام دوستان، ايا با توجه به متن زير مهر زدن روي باكت هم الزامي است؟ يا همون امضا روي لبه باكت كافيه؟
    Two letters of reference written on official letterhead, each in a sealed envelope with the reference writer’s signature across the sealed envelope. Reference letters that are not appropriately signed and sealed are not acceptable.

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    به نظر من کافیه
    اما شما برای اطمینان از انجام کار به شکلی بدون عیب و نقص می تونین از دفتر گروه تحصیلی خودتون و یا حتی اداره آموزش دانشکده / دانشگاه بخواین با مهر جوهری هم برای شما این بسته توصیه نامه رو لاک و مهر کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط manhasta نمایش پست ها
    سلام دوستان، ايا با توجه به متن زير مهر زدن روي باكت هم الزامي است؟ يا همون امضا روي لبه باكت كافيه؟
    Two letters of reference written on official letterhead, each in a sealed envelope with the reference writer’s signature across the sealed envelope. Reference letters that are not appropriately signed and sealed are not acceptable.

دوستان یکی از دانشگاه هایی که من اپلای کردم در مورد ریکام فقط همین رونوشته:

Submit two to three letters of recommendation from academic and professional references by mail to Art Center’s Admissions Office or by email to admissions@artcenter.edu.

حلا به نظرتون اگه ریکام های پرینت شدم رو که مهر و امضا داره براشون اسکن و ایمیل کنم قبوله؟ چون برای پست کردن هم وقت کمی دارم هم هزینش زیاد می شه

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط manelzzz نمایش پست ها
    دوستان یکی از دانشگاه هایی که من اپلای کردم در مورد ریکام فقط همین رونوشته:

Submit two to three letters of recommendation from academic and professional references by mail to Art Center’s Admissions Office or by email to admissions@artcenter.edu.

حلا به نظرتون اگه ریکام های پرینت شدم رو که مهر و امضا داره براشون اسکن و ایمیل کنم قبوله؟ چون برای پست کردن هم وقت کمی دارم هم هزینش زیاد می شه
    سلام
    اسكن كنيد بديد استاداتون با ايميل خودشون ارسال كنند.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    اسكن كنيد بديد استاداتون با ايميل خودشون ارسال كنند.
    شادزي
    من برای University of Iowa اینکارو کردم. یعنی استادم خودش ایمیل کرد که قبول نکردن و گفتن باید پست کنید.
    بعد استادم مهرو موم کرد و من پست کردم برای یکی از دوستام تو آرکانزاس که اون از اونجا برای همه دانشگاهها پست کنه. ولی گویا تو راه واسه بازرسی پاکتهای ریکام رو هم باز کردن. یعنی رسما جرش دادن. نمی دونم دیگه چیکار کنم؟؟ نظری هست؟؟؟