صفحه 2 از 19 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 183

موضوع: محرمانه بودن توصیه نامه و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : مهر و موم بودن LOR و شكل خروجي آن؟

تا اونجایی که من میدونم توصیه نامه نظر شخصی استاد راجع به توانایی یک دانشجو است.پس ربطی به دانشگاه و..... نداره همون پاکت امضا شده توسط استاد کافیه.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    تا اونجایی که من میدونم توصیه نامه نظر شخصی استاد راجع به توانایی یک دانشجو است.پس ربطی به دانشگاه و..... نداره همون پاکت امضا شده توسط استاد کافیه.
    اینکه استاد عضو هیات علمی یک دانشگاه باشه خیلی مهمه پس به دانشگاه هم ربط داره.
    اکثر فرم ها وضعیت استخدامی استاد رو می خوان که نشون می ده دانشگاه یا موسسه ای که استاد اونجا کار می کنه اهمیت داره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

الان يكي از استاداي من در نهايت اعتماد به من! فقط زير فرمها و رو در پاكتها رو امضا كرد داد به من گفت بقيه شو خودت پر كن!!... گفتم دستخط 2 تا ميشه، گفت مسئله اي نيست!!
    حالا چكار كنم؟ ضايعه كه!
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن.
    من توصيه نامه ها رو گرفتم خدا رو شكر. رو درب پاكت هم استاد امضا كرده و چسب هم زده. پاكت انگليسي دانشگاه هم هست. فقط 1 سول: روي پاكت نبايد چيزي نوشته شه؟
    مثلا" روي نامه هاي فارسي مينويسم: خدمت معاونت آموزشي دانشگاه يا آموزش دانشگاه... حالا روي پاكت توصيه نامه نبايد يه همچين چيزي نوشته شه؟ يا بايد روي پاكت سفيد باشه و امضاي استاد روي درب پاكت كافيه؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

To hooman:

Yes; Usually they will be signed and stamped by professors and your department office respectively, The back of the envelopes usually dont provide any recievers or contact names as special individuals; Only be advised that make a small sign as cue or mnemonic so that you are not confused where you are gonna send them. In that case, you might mistakenly send those of , for example, A&M to Berkeley
    !!

Thanks for your response, but all my recommendation are the same with this title: To Whom it May Concern, and my professors do not mention any particular university in their letters is it unusual
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    Thanks for your response, but all my recommendation are the same with this title: To Whom it May Concern, and my professors do not mention any particular university in their letters is it unusual
    That would be fine and doesnt make harm

to hooman_teh

فقط به این نکته هم توجه داشته باشید که بعضی از دپارتمان ها فرم های جداگانه ای هم دارند که باید پر و امضا بشند و همراه با نامه اصلی داخل یک پاکت قرار بگیرند و مهر و موم بشند.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

من تمام نامه هم اینطوری بود خیلی مهم نیست که اسم دانشگاه رو نوشته باشه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member emperial آواتار ها

من توصيه نامه ها رو گرفتم خدا رو شكر. رو درب پاكت هم استاد امضا كرده و چسب هم زده. پاكت انگليسي دانشگاه هم هست
    پاکت سفید معمولی کافیه؟
    البته اگر پاکت انگلیسی باشه کلاسش بیشتره ولی من از دانشکده پرسیدم نداشتند. پاکت آرم دار فارسی باشه مشکلی داره؟