صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 183

موضوع: محرمانه بودن توصیه نامه و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر و موم بودن LOR و شكل خروجي آن؟

سلام دوستان

به توصیه و امر شما من هم تمام پاکت ها را دادم اساتید امضا کردند اما یکی از استادام که رییس دانشکده است درب پاکت را امضا نکرد ولی مهر دانشکده را روی ان زد. به نظر شما همین کافیه؟ یا باید حتما امضا هم بکنه ؟ اینم بگم که این استادم زیر همه رکام هایش مهر دانشکده را زده پس زیر رکام و رو پاکت یه مهر داره.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط linsey
    سلام دوستان
    به توصیه و امر شما من هم تمام پاکت ها را دادم اساتید امضا کردند اما یکی از استادام که رییس دانشکده است درب پاکت را امضا نکرد ولی مهر دانشکده را روی ان زد. به نظر شما همین کافیه؟ یا باید حتما امضا هم بکنه ؟ اینم بگم که این استادم زیر همه رکام هایش مهر دانشکده را زده پس زیر رکام و رو پاکت یه مهر داره.
    ممنون
    به نظر من اگر مهر دانشکده رو روی درب پاکت زده اند مشکلی نخواهید داشت.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط linsey
    سلام دوستان

ممنون
    THATS ENOUGH; SIGNATURES ARE NOT THAT YOUR R THINKING OF BUT STAMPS
    DONT BE TOO MUCH OBSESSIVE TO THESE SIMPLE JOBS

سلام به دوستان.
    از اینکه دارم وسواس به خرج میدم عذر میخوام. امضای استاد باید روی محل تماس بین درب پاکت و خود پاکت باشه؟ یعنی منظورم اینه که نصف امضا باید روی در و نصف دیگش روی خود پاکت باشه (یعنی یه جورایی وقتی درب پاکت روی پاکت قرار میگیره امضا کامل بشه.) یا اینکه صرفا روی در پاکت رو باید امضا کنه؟
    آخه اگه بخواد به شیوه اول امضا کنه که در پاکت پاره میشه!
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    سلام به دوستان.
    از اینکه دارم وسواس به خرج میدم عذر میخوام. امضای استاد باید روی محل تماس بین درب پاکت و خود پاکت باشه؟ یعنی منظورم اینه که نصف امضا باید روی در و نصف دیگش روی خود پاکت باشه (یعنی یه جورایی وقتی درب پاکت روی پاکت قرار میگیره امضا کامل بشه.) یا اینکه صرفا روی در پاکت رو باید امضا کنه؟
    آخه اگه بخواد به شیوه اول امضا کنه که در پاکت پاره میشه!

yea; he/she should try to sign gently so that the envelope doesnt become destroyed

یه اصوا اولین رو باید در LOR رعایت کرد.اگه مشکلی هم باشه میل می زنن با استاد تماس می گیرن سوال می پرسن که من فکر م یکنم به صورت عادی هم به طور رندوم این کارو می کنن.من خودم رو سربرگ پرینت گرفتم توی پاکت دادم امضا کردن حالا مال هر کدوم از استادام فرق می کرد مدل امضا کردنشون.به نظر من فقط متن RECOM و اینکه استاد در جریان باشه مهمه...اینقدر هم حساس نباشید.از منم بدترید که!
    Before the Dawn

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor
    یه اصوا اولین رو باید در LOR رعایت کرد.اگه مشکلی هم باشه میل می زنن با استاد تماس می گیرن سوال می پرسن که من فکر م یکنم به صورت عادی هم به طور رندوم این کارو می کنن.من خودم رو سربرگ پرینت گرفتم توی پاکت دادم امضا کردن حالا مال هر کدوم از استادام فرق می کرد مدل امضا کردنشون.به نظر من فقط متن RECOM و اینکه استاد در جریان باشه مهمه...اینقدر هم حساس نباشید.از منم بدترید که!
    البته بعضی از دانشگاها مثل Reading دقیقا اعلام کردن که باید خود استاد توصیه نامه ها رو پست کنه و روی پاکت مهر و موم شده رو هم امضا کنه. ولی از اونجاییکه استادا معمولا برای پست کردن وقت نمیگذارند، خود دانشجوها مجبورن که پاکت مهرو موم شده رو ببرن به مراکز خدمات پستی که البته متاسفانه اکثر آنها مثل DHL پاکت مهرو موم شده و در بسته رو قبول نمی کنند. شما برای رفع این مساله چه کاری رو پیشنهاد میکنید؟ (راه قانونی!)

Junior Member

سلام

خوب با TNTپست کن. دیدی چه راحت حل شد.
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال: استادهای من به من گفتند که خودت تمام فرم های رکام را پر کن..بعد بیار تا امضا کنیم. حالا به نظر شما خیلی تابلو نیست؟...مشکلی پیش نمی آید که هر سه تا فرم با یک دست خط پر شده؟؟؟؟؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

چرا کاری کنید که حساسیت ایجاد کنه. همه با دست خط یکجور پر نکنید.
    What Goes Around...Comes Around