صفحه 8 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 183

موضوع: محرمانه بودن توصیه نامه و مسائل مربوطه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : مهر و موم بودن Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    بزا قصه رو اینطوری بگم:

در خارج: هر استاد باید به طور محرمانه یه نامه بنویسه و شما رو توصیه کنه. این نامه رو شما نباید ببینید. استاد خوب و بد شما رو تو پاکت میکنه چسپ میزنه میده دست شما. لاشو باز کنی توصیت سوخته.

و اما ایران: هیچ استادی وقت نداره توصیه نامه بنویسه. واسه همین میگن خودت برو بنویس من یه نگاه میندازم و امضا میزنم. پاکت و مهر و ... با خودت. در واقع شما برعکس قضیه رو از آخرش شنیدی. دانشگاه‌های خارج نباید بفهمن این شما بودی که واسه خودت توصیه نوشتی.

حالا شما: میخوای یه متن، یه فرمت، ... عین هم بنویسی بدی 3 نفر امضا کنن. خودت بگو: متوجه نمیشن این توصیه رو خود استادا ننوشتن؟
    sa

منتظر بچه‌های معمار باش تو فروم. هر چند ساختار کلیش واسه رشته‌ها یکسانه. میتونی تو همین فروم چند نمونه پیدا کنی.
    ممنون دوست عزیز من نمیدونستم.
    ممکن لطف کنید چند مورد از کلیشه ها روبگید؟

من برای پذیرش مدیدریت ساخت و پروژه نیاز به یک سال سابقه کار دارم
    سابقه کار حدود 2سال در زمان تحصیل دارم میتونه مورد قبول باشه؟البته پاره وقت هست

Junior Member a_esmaeilse آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.A. Architecture و Shahid Beheshti University M.A. Urban Design

پیش فرض پاسخ : مهر و موم مدارک ولطفا راهنمایی کنید

يه سوال مهم:
    وقتي دانشگاهي كه براي پذيرش اقدام مي كنيم ازمون بخواد كه توصيه نامه از طرف استاد به دانشگاه ايميل بشه و به علاوه تو مدارك ارسالي قرار بگيره آيا اون ايميل هم مهر دانشگاه رو مي خواد يا امضاي استاد كفايت مي كنه بخصوص اگه فرم توصيه نامه دانشگاه مورد نظر ، مخصوص باشه؟
    خدايا تنها تو مي ماني...

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط a_esmaeilse نمایش پست ها
    يه سوال مهم:
    وقتي دانشگاهي كه براي پذيرش اقدام مي كنيم ازمون بخواد كه توصيه نامه از طرف استاد به دانشگاه ايميل بشه و به علاوه تو مدارك ارسالي قرار بگيره آيا اون ايميل هم مهر دانشگاه رو مي خواد يا امضاي استاد كفايت مي كنه بخصوص اگه فرم توصيه نامه دانشگاه مورد نظر ، مخصوص باشه؟
    واسه منم فرمش مخصوص بود فقط نامه ی کتبی رو مهر زدم فکر نکنم لازم باشه
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان

من این نامه رو از استادی گرفتم که مدیر گروه همون رشته هم هست. سمتش رو چی باید بنویسم دقیقا؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط a_esmaeilse نمایش پست ها
    يه سوال مهم:
    اغلب مهر لازم نیست و همون امضا استاد کفایت میکنه
    البته بعضی دانشگاها میگن باید توصیه نامه توی sealed envelop باشه

Junior Member

سلام دوستان من مي خوام پذيرش بگيرم يك فرمي از دانشگاه مورد نظر گرفتم كه بايد پرش كنم مي خواستم ببينم نحوه قراردادن اين فرم و توصيه نامه در پاكت به همراه ريزنمرات و رزومه چه جوريه؟ اگه قراره كه توضيه نامه ها هركدوم مهر و موم بشن پس اين فرمو كه بايد همراه توشيه نامه بفرستم كجا بايد بزارم؟

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال برام پیش اومده دیدم دوستان دو روایت متفاوت گفتن. برا مهر و موم کردن توصیه نامه اول باید رو در پاکت رو استاد امضا کنه بعد رو امضا چسب بزنه یا اول باید در پاکتو چسب زد بعد استاد رو چسب و بالطبع روی در پاکتو امضا کنه؟ ممنون رفقا

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak.r نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال برام پیش اومده دیدم دوستان دو روایت متفاوت گفتن. برا مهر و موم کردن توصیه نامه اول باید رو در پاکت رو استاد امضا کنه بعد رو امضا چسب بزنه یا اول باید در پاکتو چسب زد بعد استاد رو چسب و بالطبع روی در پاکتو امضا کنه؟ ممنون رفقا
    اول امضا روی لبه‌ی پاکت طوری که نصفش روی در و نصفش روی پاکت باشه. بعد چسپ نواری روی بین لبه و پاکت تا بخشی از امضا رو بگیره طوری که اگر یکی خواست از عمد چسپ رو در بیاره امضای روی پاکت کنده بشه و خرابش کنه.

سلام به همگی‌.بچه ها مشکلی‌ پیش میاد اگه من ریکامها رو تو پاکت معمولی‌ بذارم و فقط هم درشو استاد امضا کنه و دانشگاه مهر نزنه؟

سلام به همه:بچه ها چند تا سوال داشتم پست های قبلی رو خوندم می خوام ببینم درست متوجه شدم؟ 1- پاکت از دانشگاه بگیرم (پاکت مخصوص با آرم دانشگاه)؟ 2-نامه ای که استاد نوشته تایپ شده باشه یا دست خط خود استاد باشه فرق داره؟ 3- درب پاکتو که بستیم استاد امضا کنه روشو بین درب و بدنه ی پاکتو اگرم دانشگاه مهر زد مهرم بگیرم؟ اگر برای چند دانشگاه بخوام باید3 4 بار این کارو انجام بدم؟