صفحه 1 از 62 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 617

موضوع: University of Central Florida

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

Lightbulb University of Central Florida

سلام خدمت همه ی دوستان
    من خیلی توی فروم گشتم اما متاسفانه مطلبی در مورد این دانشگاه پیدا نکردم. از دوستانی که اطلاعات موثقی در مورد اوضاع پذیرش دادن و بقیه ی مسائل مرتبط با این دانشگاه اطلاعاتی دارند خواهش می کنم ار این تاپیک مطرح کنند تا همگی از آن استفاده کنیم. به عنوان اولین سوال، کسی از دوستان از میزان پذیرش دادن، نظر نسبت به ایرانی ها و... دانشکده برق این دانشگاه اظلاعی داره؟ چون من مرددم که apply بکنم یا نه؟!
    متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

پیش فرض پاسخ : University of Central Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان
    من خیلی توی فروم گشتم اما متاسفانه مطلبی در مورد این دانشگاه پیدا نکردم. از دوستانی که اطلاعات موثقی در مورد اوضاع پذیرش دادن و بقیه ی مسائل مرتبط با این دانشگاه اطلاعاتی دارند خواهش می کنم ار این تاپیک مطرح کنند تا همگی از آن استفاده کنیم. به عنوان اولین سوال، کسی از دوستان از میزان پذیرش دادن، نظر نسبت به ایرانی ها و... دانشکده برق این دانشگاه اظلاعی داره؟ چون من مرددم که apply بکنم یا نه؟!
    متشکرم
    خیلی ممنون که این تاپیکو شروع کردی. راستش من در مورد دانشکده صنایعش می دونم که واسه PhDش اپلای کردم امسال. کلا وضعشون از لحاظ مالی خیلی خوب نیست (دانشکده صنایع) ولی امسال می خوان سه تا PhD بگیرن. به GRE خیلی اهمیت می دن در حدی که برای دپارتمانی که به هیچ وجه اجازه نمیده بدون مستر واسه PhD پذیرش بگیری، GRE حکم همه چیزو داره. جزو دانشگاه های GRE Based حساب می شه. والا اینکه به ایرانی ها چطور میده رو نمی دونم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m_firoz نمایش پست ها
    خیلی ممنون که این تاپیکو شروع کردی. راستش من در مورد دانشکده صنایعش می دونم که واسه PhDش اپلای کردم امسال. کلا وضعشون از لحاظ مالی خیلی خوب نیست (دانشکده صنایع) ولی امسال می خوان سه تا PhD بگیرن. به GRE خیلی اهمیت می دن در حدی که برای دپارتمانی که به هیچ وجه اجازه نمیده بدون مستر واسه PhD پذیرش بگیری، GRE حکم همه چیزو داره. جزو دانشگاه های GRE Based حساب می شه. والا اینکه به ایرانی ها چطور میده رو نمی دونم.
    مرسی از جوابتون. در مورد GRE کاملا با شما موافقم! من pre-screen برای این دانشگاه پر کردم به دلیل نمره پایین در verbal ردم کرد!! چون کوانتم 780 بود. شما pre- screen پر کردید؟ چه نتیجه ای گرفتید؟ من واقعا موندم که با توجه به declined شدن در مرحله ی pre- screen اپلای بکنم یا نه؟؟!!!! نمره ی GRE من: V: 330, Q: 780, W: 3.0
    نظر شما و بقیه ی دوستان چیه؟ apply کنم شانسی دارم که پذیرش بدون فاند بگیرم؟؟!
    متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه

منم اولش pre-screen رو که پر کردم چون نمره GRE رو نزده بودم، یکی از استادای دانشکده صنایع ایمیل زد که شما نمره GRE تون رو نزدی و مام نمی تونیم در نظر بگیریم شما رو. نمره های من اینان: کووانت 740 وربال 520 و رایتینگ 3.5 . اینکه گفتم براشون GRE مهمه منظورم نمره وربال بود. می بینین که منو با کووانت کمتر از شما اجازه دادند. من کلا این دانشگاه رو یه مقدار رو شانس فرستادم. اگه بدون فاند می خوایید احتمال داره بگیرید ولی به نظر من یکم باید بتونید مکاتبه کنید. یکی از دوستای من با معدل 15.5، وربال 540 و کووانت 720 برای PhD صنایع بدون فاند پارسال گرفت. اما در به نظر می اد وضع مالی دانشگاه زیاد خوب نیست. حالا در مورد رنکشو محبوبیتش اینا فک می کنم در حد متوسط باشه. موافقین با جمله آخرم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m_firoz نمایش پست ها
    منم اولش pre-screen رو که پر کردم چون نمره GRE رو نزده بودم، یکی از استادای دانشکده صنایع ایمیل زد که شما نمره GRE تون رو نزدی و مام نمی تونیم در نظر بگیریم شما رو. نمره های من اینان: کووانت 740 وربال 520 و رایتینگ 3.5 . اینکه گفتم براشون GRE مهمه منظورم نمره وربال بود. می بینین که منو با کووانت کمتر از شما اجازه دادند. من کلا این دانشگاه رو یه مقدار رو شانس فرستادم. اگه بدون فاند می خوایید احتمال داره بگیرید ولی به نظر من یکم باید بتونید مکاتبه کنید. یکی از دوستای من با معدل 15.5، وربال 540 و کووانت 720 برای PhD صنایع بدون فاند پارسال گرفت. اما در به نظر می اد وضع مالی دانشگاه زیاد خوب نیست. حالا در مورد رنکشو محبوبیتش اینا فک می کنم در حد متوسط باشه. موافقین با جمله آخرم؟
    والا تو usnews اوضاع بدی نداره... تو webometric هم 264 هستش، اما QS اصلا اسمی ازش نیست. در کل من florida رو دوست دارم، گرچه ایالت چندان صنعتیی نیست و بیشتر جنبه ی توریستی داره... همچنین دانشگاه خیلی بزرگی هست و با تعداد استاد خیلی زیاد (حداقل تو دپارتمان برق). من 12 تا آمریکا apply کردم حالا موندم که این رو با توجه به مردودی در pre-screen بزنم یا نه؟!!!

من با وربال 450 اپلای کردم واسه برق
    فکر کنم با این وضعیت وربال شانسم کمه
    تو Gradcafe یکی با 660 واسه دکترای برق پذیرش گرفته بود
    ویرایش توسط esi_eng : December 24th, 2011 در ساعت 08:20 PM

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_eng نمایش پست ها
    من با وربال 450 اپلای کردم واسه برق
    فکر کنم با این وضعیت وربال شانسم کمه
    تو Gradcafe یکی با 660 واسه دکترای برق پذیرش گرفته بود
    ایشالا می گیری. آخه پذیرش بدون فاند که همون ریجکته. دانشکده صنایعشون کلا دوست نداره کسیو که GREش خوبه ریجکت کنه ولی زیادم دوست نداره فاند بده، حتی به PhDهاش.

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. در مورد GRE کاملا با شما موافقم! من pre-screen برای این دانشگاه پر کردم به دلیل نمره پایین در verbal ردم کرد!! چون کوانتم 780 بود. شما pre- screen پر کردید؟ چه نتیجه ای گرفتید؟ من واقعا موندم که با توجه به declined شدن در مرحله ی pre- screen اپلای بکنم یا نه؟؟!!!! نمره ی GRE من: V: 330, Q: 780, W: 3.0
    نظر شما و بقیه ی دوستان چیه؟ apply کنم شانسی دارم که پذیرش بدون فاند بگیرم؟؟!
    متشکرم
    من میگم بی خیال شو چون اول نمره وربال رو نگاه می کنن میبینن کمه بقیه چیزا رو بیخیال میشن. یه جای ذیگه تو فلوریدا اپلای کن
    FIU, FSU, FAM, FIT, U Miami,...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_eng نمایش پست ها
    من میگم بی خیال شو چون اول نمره وربال رو نگاه می کنن میبینن کمه بقیه چیزا رو بیخیال میشن. یه جای ذیگه تو فلوریدا اپلای کن
    FIU, FSU, FAM, FIT, U Miami,...
    USF هم بد نیست. راستی از بین UCF، USF و Miami کدومشون بهتره؟ (Miami هم به شدت رو وربال GRE تاکید داره )

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    من قصد داشتم اپلای کنم،ولی‌ صحبت شما دوستان نگرانم کرد.
    من مستر می‌خواستم اپلای کنم استاد هم بهم گفت اپلای کنThank you for your interest. I strongly encourage you to apply

نمره GRE من 1110 هست(V=360 Q=750).به نظرتون پس نباید حالا دیگه اپلای کنم؟

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

صفحه 1 از 62 123456789101151 ... آخرینآخرین