صفحه 2 از 62 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 617

موضوع: University of Central Florida

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

پیش فرض پاسخ : University of Central Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    سلام
    من قصد داشتم اپلای کنم،ولی‌ صحبت شما دوستان نگرانم کرد.
    من مستر می‌خواستم اپلای کنم استاد هم بهم گفت اپلای کنThank you for your interest. I strongly encourage you to apply

نمره GRE من 1110 هست(V=360 Q=750).به نظرتون پس نباید حالا دیگه اپلای کنم؟
    به نظر من دپارتمان به دپارتمان متفاوته. همه چیزایی که من گفتم مربوط به دانشکده صنایس. اگه جواب درست حسابی دارید و دوست دارید دانشکدشو اپلای کنید که بعد ها پشیمون نشید که جواب داشتید و نفرستادید. راستی Pre- Screen رو پر کردید که ببینید نتیجش چیه؟

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

به نظر شما اگر pre-screen رد شدیم باید بیخیال بشیم؟ نه؟؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط m_firoz نمایش پست ها
    به نظر من دپارتمان به دپارتمان متفاوته. همه چیزایی که من گفتم مربوط به دانشکده صنایس. اگه جواب درست حسابی دارید و دوست دارید دانشکدشو اپلای کنید که بعد ها پشیمون نشید که جواب داشتید و نفرستادید. راستی Pre- Screen رو پر کردید که ببینید نتیجش چیه؟
    ممنونم

قسمتinterest Semester ,fall2012نداره!شما پر کردید داشت؟

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    ممنونم

قسمتinterest Semester ,fall2012نداره!شما پر کردید داشت؟
    والا من دقیقا یادم نیست چون حدود دو ماه پیش پر کردم. ولی امکان نداره نداشته باشه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    به نظر شما اگر pre-screen رد شدیم باید بیخیال بشیم؟ نه؟؟
    من میگم نه. هیچی جای رابطه با اساتیدو نمی گیره. اگه می تونید چند تا ایمیل به اساتیدشون بزنید. اگه جواب تقریبا قابل قبولی گرفتید معنیش اینه که Pre-screen خیلی هم نظر جمعی دانشکده رو بیان نمی کنه.

رشته و دانشگاه

من میگم نه. هیچی جای رابطه با اساتیدو نمی گیره. اگه می تونید چند تا ایمیل به اساتیدشون بزنید. اگه جواب تقریبا قابل قبولی گرفتید معنیش اینه که Pre-screen خیلی هم نظر جمعی دانشکده رو بیان نمی کنه.
    مرسی از جوابتون. من چه با رزومه چه بی رزومه، چه با مطرح کردن ایران و دانشگاه و... 100 بار به 6 تا استادی که بو فیلد من هستند میل زدم که متاسفانه فقط 2 تا جواب دادند که ما برای fall 2012 دانشجوی جدید نمی گیریم... نمی دونم چه کار کنم؟ بدبختی اینه که deadline برای رشته ی من January 15 هستش. تا الان 12 تا apply کردم تو آمریکا موندم اینو بزنم یا نه؟!! از طرفی هم TOEFL & GRE رو براش ریپورت کردم . تا الان حتما رسیده..
    بعدشم فکر کنم استادا دیگه الان جواب ندند تا 10 روز دیگه، یعنی ایمیل به اساتیدم منتفیه... نظرتون چیه؟!
    متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه

مرسی از جوابتون. من چه با رزومه چه بی رزومه، چه با مطرح کردن ایران و دانشگاه و... 100 بار به 6 تا استادی که بو فیلد من هستند میل زدم که متاسفانه فقط 2 تا جواب دادند که ما برای fall 2012 دانشجوی جدید نمی گیریم... نمی دونم چه کار کنم؟ بدبختی اینه که deadline برای رشته ی من January 15 هستش. تا الان 12 تا apply کردم تو آمریکا موندم اینو بزنم یا نه؟!! از طرفی هم TOEFL & GRE رو براش ریپورت کردم . تا الان حتما رسیده..
    بعدشم فکر کنم استادا دیگه الان جواب ندند تا 10 روز دیگه، یعنی ایمیل به اساتیدم منتفیه... نظرتون چیه؟!
    متشکرم
    حالا که تافل و جی ای ای رو ریپورت کردی اگه دلار داری به نظر من بفرست. این پول چیزی نیست که بعدها ارزش پشیمون شدنتو داشته باشه.
    موفق باشی

رشته و دانشگاه

حالا که تافل و جی ای ای رو ریپورت کردی اگه دلار داری به نظر من بفرست. این پول چیزی نیست که بعدها ارزش پشیمون شدنتو داشته باشه.
    موفق باشی
    تازه استادام هم آنلاین ریکام ها رو هم پر کردند. به خدا اصلا مسئله پولش نیست!! تا حالا بالای 4 تومن دادم. متهی از سفارت می ترسم! نگرانم که افسره بگه برای چی من 14 تا آمریکا apply کردم بعد اروپا و کانادا فقط 4-5 تا!! تابلوه، نه؟!! می ترسم همین کارم مانع ویزا گرفتنم بشه... نمی شه؟!!

Member
    رشته و دانشگاه

تازه استادام هم آنلاین ریکام ها رو هم پر کردند. به خدا اصلا مسئله پولش نیست!! تا حالا بالای 4 تومن دادم. متهی از سفارت می ترسم! نگرانم که افسره بگه برای چی من 14 تا آمریکا apply کردم بعد اروپا و کانادا فقط 4-5 تا!! تابلوه، نه؟!! می ترسم همین کارم مانع ویزا گرفتنم بشه... نمی شه؟!!
    راستش من اصلا در مورد قوانین نا نگفته سفارت خبر ندارم اما اینکه برای چندین دانشگاه امریکایی اقدام کنی چیزیو جز کیفیت بالاتر اموزشی تو اونجا نشون نمی ده. خیلی از دوستام بودن که حدود 20 جا فرستادن و فقط هم امریکا بودن و الانم امرکا هستن. به نظر من نگران این مسائل نباش. یعنی کلا این قضیه رو بی خیال شو و اونوقنت سبک سنگین کن که بفرستی یا نه.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

اینو الان دیدم، واقعا لازمه؟؟
    In addition to official transcripts and certification of degrees, a course-by-course credential evaluation is required of all students who have attended a college or university outside the United States. Credential evaluations are accepted from Josef Silny and Associates, Inc. or World Education Services (WES) only. All documents required by Josef Silny and Associates, Inc. or World Education Services (WES) must be submitted directly by the applicant. The university is not responsible for forwarding any documents received by our office to these evaluating agencies.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener