صفحه 6 از 62 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 617

موضوع: University of Central Florida

پیش فرض پاسخ : University of Central Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadmahdi نمایش پست ها
    سلام من هم برای دکترای برق و هم برای دکترای کامپیوتر این دانشگاه اپلای کردم. اول فوریه جواب قبولی برق و امروز هم جواب قبولی کامپیوتر اومد. ولی خوب چه فایده، ظاهرا از فاند خبری نیست. یا حداقل تا الان که خبری نیست. نمی دونم جای امیدواری هست یا نه. دو تا از دوستای من هم دو سال قبل واسه برق اپلای کرده بودن که اون ها هم پذیرش بدون فاند گرفتن. نکته ی دیگه این که خیلی زود جواب دادن. فکر کنم 15 روز هم نشد.
    سلام
    تبریک میگم
    دوستان شما که دوسال پیش پذیرش گرفتند بدون فاند بود ؟
    الان فاند گرفتند؟
    هزینه تقریبی یک سال چقدر میشه شما این مورد رو بررسی کردید؟

Junior Member

سلام. ممنون. دوستای من که دو سال پیش پذیرش گرفتند جفتشون از جاهای دیگه پذیرش با فاند داشتند و هیچ کدوم UCF نرفتند. هزینه رو نمی دونم. ولی به هر حال برای صدور I20 از شما bank statement به ارزش حدود 34000 دلار می خوان. در نتیجه هزینه ی زندگی برای یک سال باید همین حدود باشه. البته دوستای من میگن که اونجا نسبت به خیلی از جاهای دیگه ی آمریکا ارزون تره.
    کسی از دوستان تا حالا از این دانشگاه پذیرش با فاند گرفته؟ به نظرتون امیدی هست؟

سلام. من برای دکترای مدیریت پذیرش گرفتم. با tuition waiver و 20000 سالی. ولی چون دانشگاه های بهتری اپلای کردم منتظر جواب اونا هستم و هنوز اینو قبول نکردم. ولی این بنده خداها قبل قبول من آی20 رو با دی اچ ال فرستادن برام و الان رسیده بهم. بنظرتون 20000 تو سال خوبه؟ البته هزینه ی خوابگاه هم باید از همین بدم. دانشگاه فقط شهریه نمیگیره و بیمه می کنه. من دیدم یه دانشگاه تو تکزاس سالی 35000 می ده. تکزاس از فلوریدا گرونتر نیست یا زیاد نیست. اینا خصیص بازی در نیاوردن برای من؟ نریم اونجا به دریوزگی بیفتیم؟!
    رنک این دانشگاه تو usnews بالای 100 هست. بنظرتون ارزشش رو داره آدم از دانشگاه تهران بره اونجا؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط s19297 نمایش پست ها
    سلام. من برای دکترای مدیریت پذیرش گرفتم. با tuition waiver و 20000 سالی. ولی چون دانشگاه های بهتری اپلای کردم منتظر جواب اونا هستم و هنوز اینو قبول نکردم. ولی این بنده خداها قبل قبول من آی20 رو با دی اچ ال فرستادن برام و الان رسیده بهم. بنظرتون 20000 تو سال خوبه؟ البته هزینه ی خوابگاه هم باید از همین بدم. دانشگاه فقط شهریه نمیگیره و بیمه می کنه. من دیدم یه دانشگاه تو تکزاس سالی 35000 می ده. تکزاس از فلوریدا گرونتر نیست یا زیاد نیست. اینا خصیص بازی در نیاوردن برای من؟ نریم اونجا به دریوزگی بیفتیم؟!
    رنک این دانشگاه تو usnews بالای 100 هست. بنظرتون ارزشش رو داره آدم از دانشگاه تهران بره اونجا؟
    این دانشگاه تو یه شهر خیلی زیبا و توریستی به اسم اورلاندو قرار داره. یه بدی داره که هوای گرم و شرجی ممکنه یکم اذیتت کنه. به طور حتم میرزه که بری. فاندیم که گرفتی نرم دانشگاههای امریکا هست (20-24K). اون دانشگاه تکزاسی هم که فرمودید احتمالا منظورتون تکزاس-استین باشه که من دیدم تا 43000 دلار هم فاند میده (البته گویا استاد به استاد فرق میکنه). استین هم شهر نسبتا بزرگی محسوب میشه. به طور کلی نظر من نسبت به UCF مثبت هست. موفق باشید.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    برام Admissions Counselor ایمیل زده که
    we are missing your transcript evaluation from World Education Services or Josef Silny. We have received your official transcripts, however, we have not yet received your transcript evaluation from WES or Josef Silny

من قسمتMy UCF هم که میرم transcript evaluation from WES رو Incomplete زده. بچه‌هایی که پذیرش گرفتن شما هم همین مشکل رو داشتین؟برای شما Incomplete نزده بود؟ الان چیکار می‌تونم بکنم؟

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

دوستان کسی پذیرش با فاند گرفته؟ من برای PhD مکانیک پذیرش گرفتم ولی از فاند خبری نیس
    به ادمیشن میگم میگه به استادا بگو به استادا میگم جواب نمیدن

Junior Member

یه سوال داشتم! برای پر کردن pre-application form نمره تافل و جی ار ای می خواد، اما من هنوز امتحان ندادم :| یعنی الان نمیتونم این فرم رو پر کنم؟ تو این فرم تاریخ این امتحان ها رو خواسته و من تاریخی که قراره امتحان بدم رو وارد کردم. الان ایمیل اومده که نمره ندارید نمیتونیم تصمیم بگیریم. بنطرتون اون نمره ای که مدنظرم هست رو دوباره وارد کنم و فرم رو ارسال کنم؟

سلام دوستان من شدیدا به کمک فوری نیاز دارم
    . دوستانی که این دانشگاه قبلا پذیرش گرفتن مشکل evaluation ریزنمراتشونو چه طور برطرف کردن؟ من توی سایت WES ریزنمزاتم رو وارد کردم و معدلم رو حساب کرد. در اخر هم فقط معدل رو نشون می ده. آیا همین رو پرینت بگیرم براشون کافیه؟ چون توی سایتشون زدن که باید از WES بررسی شه و الان و status اپلیکیشنمو چک می کنم نوشته
    Grad Int Transcript Evaluation: Incomplete
    Foreign College Evaluation: Incomplete
    من هنوز ریزنمرات رسمی مو براشون نفرستادم و می خوام اگه منظورشون همینه هردو رو با هم بفرستم. ممنون می شم هرچه سریع تر راهنماییم کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

دوستان با سلام! کسی از اوضاع فاند این دانشگاه به خصوص واسه رشته صنایع خبری نداره؟؟؟؟؟ میشه بگه

دوستان برای PHD ِ ایندانشگاه حتما باید فوق داشته باشیم؟یا با لیسانس هم پذیرش میدن؟
    من معدلم 17.5 از شریف هست.
    وربال 141
    کوانت 169
    رایتینگ 3
    تافل : L:21 R:25 S:24 W:27 کل 97
    TA هم بودم سه درس
    ریسرچ هم یک سال گردم حدود 4تا پروژه اما مقاله نداشتم