صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: گرفتن ویزای توريستي آمریکا از کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical - York Univeristy

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای توريستي آمریکا از کانادا

سلام

من الان نزدیکه شیش ماهه اومدم کانادا ( ،ویزای دانشجویی) و دانشجوی لیسانس رشته ی بایومدیکال یورک هستم.
    نزدیکه سه ماهم هست که میرم سرکار ، کاره پاره وقت با حقوقی تقریبا ماهی ۹۰۰ دلار
    مقدار پولی هم که دارم الان نزدیک به ۲۰۰۰ دلاره
    تو کانادا با یکی از اقوام نزدیک زندگی میکنم.
    توی february یک هفته دانشگاه تعطیله برای reading week ، میخوام اقدام کنم برای امریکا برای گشتن ، فامیله خیلیییییییی دوری هم داریم تو امریکا که احتمالا پیش اونام برم. بایدم برگردم چون کلاس دارم بعد از یک هفته.
    احتمال گرفتن ویزارو دارم ؟
    سفر خارجی هم دبی + هند + ترکیه + مالزی رفتم.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kimi_kim نمایش پست ها
    سلام

من الان نزدیکه شیش ماهه اومدم کانادا ( ،ویزای دانشجویی) و دانشجوی لیسانس رشته ی بایومدیکال یورک هستم.
    نزدیکه سه ماهم هست که میرم سرکار ، کاره پاره وقت با حقوقی تقریبا ماهی ۹۰۰ دلار
    مقدار پولی هم که دارم الان نزدیک به ۲۰۰۰ دلاره
    تو کانادا با یکی از اقوام نزدیک زندگی میکنم.
    توی february یک هفته دانشگاه تعطیله برای reading week ، میخوام اقدام کنم برای امریکا برای گشتن ، فامیله خیلیییییییی دوری هم داریم تو امریکا که احتمالا پیش اونام برم. بایدم برگردم چون کلاس دارم بعد از یک هفته.
    احتمال گرفتن ویزارو دارم ؟
    سفر خارجی هم دبی + هند + ترکیه + مالزی رفتم.
    در حال حاضر متاسفانه توریستی نمیشه. تنها با داشتن رابطه خویشاوندی یا برای کنفرانس/تحصیل می تونید درخواست ویزا کنید.
    در ضمن برای تعطیلات در فوریه، با قیمت خیلی مناسب می تونید از جاذبه های آمریکای لاتین استفاده کنید اگه هوای گرم دوست دارید، به خاطر ملیتتون هم بهتون هیچ اهانتی نمی کنن. :-)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

dوستان سلام

من امروز وقت مصاحبه ويزاي توريستي داشتم

بهم برگه ابي دادند و نظر افيسر اين بود كه ويو شدم اما در جا نه و ازم پاس رو نگرفت

ميخوام ببينم اين برگه به چه معناست؟

عجيب كه سايت رو انلاين چك ميكنم زده رد اما اصلا معقول نيس چون در فرمي كه دادن بهم گفته كه ايميلي مي گيرم كه بايد به سوالاتش جواب بزم و بفرستم و بعد معلوم ميشه؟

ايا كسي تجربه مشابهي داره بخصوص در مورد فرم ابي رنگ؟
    درضمن گزينه دوم برام تيك خورده
    ممنو

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

سلام دوستان

در مورد ویزای توریستی آمریکا برای مقیمان دائم کانادا اطلاعی دارید؟ می دونم که waiver ممکنه شامل حال مقیمان دائم کانادا بشه. ولی نمی دونم آیا رفتن به کنفرانس علمی برای ارائه مقاله یا بازدید از عضو خانواده (برادر) می تونه دو تا شرط undue hardship و national interest رو برآورده کنه یا نه. من قبل از تراول بن چند بار از کانادا برای کنفرانس به آمریکا رفتم و همیشه ویزای B گرفتم. اما نمی دونم waiver شامل ویزای B می شه یا نه. اگر موردی سراغ دارید که برای ویزای کنفرانس یا دیدار اقوام (درجه ۲) بعنوان مقیم دائم کانادا اقدام کرده باشه ممنون می شم بهم بگید.

پریسا

کنفرانس نمیتونه برای کسی که گذرنامه ایرانی داره و کارت اقامت کانادا، دلیل خوب و محکمی باشه مگر اینکه جزو هیئت عملی یه دانشگاه معتبر باشه در کانادا. دیدار از بستگان درجه یک می تونه دلیل محکم تری باشه. این روزها بی دلیل ویزای خیلی از ایرونی ها رو برای سفر به آمریکا رد می کنند. می بایست درخواست بدین و شانس هم باهاتون یار باشه. شما چون چند بار قبلا سفر کردین این امتیاز خوبی هست برای شما.
    نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa نمایش پست ها
    سلام دوستان

در مورد ویزای توریستی آمریکا برای مقیمان دائم کانادا اطلاعی دارید؟ می دونم که waiver ممکنه شامل حال مقیمان دائم کانادا بشه. ولی نمی دونم آیا رفتن به کنفرانس علمی برای ارائه مقاله یا بازدید از عضو خانواده (برادر) می تونه دو تا شرط undue hardship و national interest رو برآورده کنه یا نه. من قبل از تراول بن چند بار از کانادا برای کنفرانس به آمریکا رفتم و همیشه ویزای B گرفتم. اما نمی دونم waiver شامل ویزای B می شه یا نه. اگر موردی سراغ دارید که برای ویزای کنفرانس یا دیدار اقوام (درجه ۲) بعنوان مقیم دائم کانادا اقدام کرده باشه ممنون می شم بهم بگید.

پریسا

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

سلام دوستان

پریسا
    پارسال یکی از دوستان من که مقیم دایم کانادا بود برای شرکت در کنفرانس بهش ویزا دادند اما طول کشید. خیلی زمان زیادی رو محاسبه کنید (مثلن 4 ماه)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar_Ca نمایش پست ها
    کنفرانس نمیتونه برای کسی که گذرنامه ایرانی داره و کارت اقامت کانادا، دلیل خوب و محکمی باشه مگر اینکه جزو هیئت عملی یه دانشگاه معتبر باشه در کانادا. دیدار از بستگان درجه یک می تونه دلیل محکم تری باشه. این روزها بی دلیل ویزای خیلی از ایرونی ها رو برای سفر به آمریکا رد می کنند. می بایست درخواست بدین و شانس هم باهاتون یار باشه. شما چون چند بار قبلا سفر کردین این امتیاز خوبی هست برای شما.
    کلا دارندگان اقامت دایم کانادا شامل تراول بن اخیر نیستند و می توانند برای ویزای امریکا اقدام کنند. نیازی به ویوور نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان

پریسا
    ویوور نیازی نیست. برای ویزای امریکا دارندگان اقامت دایم کانادا از تراول بن اخیر مستثنی هستند. AP اکستندد شامل حال انها در هر حال خواهد بود و مدت بررسیها به ویژه برای افرادی که سابقه مسافرت قبلی امریکا و ایران متعدد دارند ممکن است بسیار طولانی شود. احتمال طولانی شدن در برخی کیسها بیش از یکسال هم هست و در نهایت نیز نمی توان شانس تایید نهایی را تعیین نمود. همیشه احتمال ریجکت در مراحل بررسی ویزا به دلایلی غیر از تروال بن هست اما به این شکل که به علت تراول بن شامل ریجکت پیش فرض و انی شود خیر.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام ممنونم از اطلاعاتتون

من و همسرم الان 16 ماهه پی آر هستیم و داخل خاک کانادا، هر دو هم شاغلیم و منم توی یکی از شرکتهایی که اصالتا آمریکایی هست کار میکنم، برای بازدید خالم میخواییم اقدام کنیم برای ویزای آمریکا. میخواستم بدونم به نظرتون پقدر شانس هست و اصلا امکانش هست بدن یا خیر؟ ممنون

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaeedya نمایش پست ها
    سلام ممنونم از اطلاعاتتون

من و همسرم الان 16 ماهه پی آر هستیم و داخل خاک کانادا، هر دو هم شاغلیم و منم توی یکی از شرکتهایی که اصالتا آمریکایی هست کار میکنم، برای بازدید خالم میخواییم اقدام کنیم برای ویزای آمریکا. میخواستم بدونم به نظرتون پقدر شانس هست و اصلا امکانش هست بدن یا خیر؟ ممنون
    سلام میفرمایید با پاس ایرانی اپلای کردید و اقامت دایم دارید یا نه هر دو؟ ممنون.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)