صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: گرفتن ویزای توريستي آمریکا از کانادا

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای توريستي آمریکا از کانادا

ما بعد از ۵۲ روز پاس ریکوئست شدیم.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member

من الان مقیم وونکور هستم با اقامت دائم وبرای خرید کار و از همه مهمتر برای استفاده پرواز امارات به سایتل احتیاج به ویزای ویرتور چند بار ورود به امریکا دارم . شنیدم بعد از چند بار ویزای یکباره سه ماهه چند نفر از ایرانیها ویزای چند باره ده ساله گرفته اند. کسی اطلاعات بیشتر دارد؟

soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aasadr نمایش پست ها
    من الان مقیم وونکور هستم با اقامت دائم وبرای خرید کار و از همه مهمتر برای استفاده پرواز امارات به سایتل احتیاج به ویزای ویرتور چند بار ورود به امریکا دارم . شنیدم بعد از چند بار ویزای یکباره سه ماهه چند نفر از ایرانیها ویزای چند باره ده ساله گرفته اند. کسی اطلاعات بیشتر دارد؟
    من زمانی که برای مصاحبه رفتم کنسولگری آمریکا پرسیدم گفتند دادن ویزای مولتی به ایرانی ها تو برنامه کاری سفارت آمریکا نیست.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان فرانسه دانشگاه علامه طباطبایی

سلام به همه
    چرا این تاپیک اینقدر سوت و کوره؟
    یه سری سوال مطرح شده از طرف برخی دوستان و کمتر کسی جواب داده ...
    بچه ها منم مقیم کانادا هستم، حدود 7 ماه بعداز اقامتم یعنی ماه اکتبر 2014 برای دیدار برادرم که در امریکا دانشجو هست درخواست ویزای توریستی دادم که بهم ندادن و گفتند خیلی مدت کمیه که اومدی کانادا . خلاصه حالا میخوام دوباره اقدام کنم... لطفا" اگر کسی اطلاعاتی داره مطرح کنید . متشکرم .

من الان هم دانشجوی سرتیفیکیت هستم و هم کار میکنم البته کار جنرال هست . میخواستم بدونم اینا از نطرشون اتچمنت حساب میشه ؟ و آیا کسی رو میشناسین با شرایطی مشابه من یعنی مقیم یکساله تونسته باشه ویزا گرفته باشه؟ من الان بیشتر از دو سال هست که برادرم رو ندیدم و برام مهمه که ویزا بگیرم برم ببینمش و بیام. ممنون
    ویرایش توسط mohammad_k88 : March 7th, 2015 در ساعت 12:44 AM

سلام دوستان
    من دانشجوی کانادا هستم و 3 ماهه وارد کانادا شدم
    میخوام اقدام کنم برای ویزا
    توی سایتشون نوشته که اگر نیاز به administrative processing باشه روی پرونده ممکنه 6 ماه برای ویزای توریستی زمان بگیره
    ولی اگر نیاز نباشه، زود ویزا رو میدن
    حالا میخوام بدونم کسی میدونه administartive processing جیه؟ و آیا ممکنه من هم شامل این قانون بشم؟ من که برای ویزا گرفتن کانادا رفته بودم و فینگرپرینت و سکوریتی چک شدم در سال 2014 چقدر ممکنه طول بکشه بهم ویزا بدن؟
    توروخدا کسی میدونه جواب بده. نیاید بخونید اطلاعات بگیرید برید. به ما در راه مانده ها کمک کنید آقااااااااااااااااااااا

mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh_a80 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی کانادا هستم و 3 ماهه وارد کانادا شدم
    میخوام اقدام کنم برای ویزا
    توی سایتشون نوشته که اگر نیاز به administrative processing باشه روی پرونده ممکنه 6 ماه برای ویزای توریستی زمان بگیره
    ولی اگر نیاز نباشه، زود ویزا رو میدن
    حالا میخوام بدونم کسی میدونه administartive processing جیه؟ و آیا ممکنه من هم شامل این قانون بشم؟ من که برای ویزا گرفتن کانادا رفته بودم و فینگرپرینت و سکوریتی چک شدم در سال 2014 چقدر ممکنه طول بکشه بهم ویزا بدن؟
    توروخدا کسی میدونه جواب بده. نیاید بخونید اطلاعات بگیرید برید. به ما در راه مانده ها کمک کنید آقااااااااااااااااااااا
    هر کشوری قوانین خودش رو داره و فکر نمی کنم امریکا به سکیوریتی چک کشور کانادا دسترسی داشته باشه. ولی داشتن ویزا کانادا برای شما یه نکته مثبت هست.
    در زمان مصاحبه از شما سوالاتی می شه که می تونید در باره جزئیات اونها در تاپیک های دیگه جستجو کنید ولی نهایتا باید آفیسر قانع بشه که شما مشکلی ندارید و حتما بر می گردید.
    این پروسه هم ممکن هست اصلا در جا ویزا بدن، 20 روز یک ماه یا چند ماه طول بکشه بسته به مورد متفاوت هست.
    موفق باشید.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Senior Member baharina آواتار ها

سلام من اگوست ٢٠١٤ دقيقا يكسال بعد دريافت pr canada براي ويزا توريستي امريكا در تورنتو اقدام كردم و ٣روز بعد مصاحبه پاسپورت رو با ويزا دريافت كردم
    تا امروز بدليل دانشجو بودن در ايران ، دركانادا مقيم نبوده ام كه اين رو به افيسر هم اطلاع دادم

Junior Member

دوستان اطلاع دارین مدت اعتبار ویزایی که به افراد ایرانی دارای پی ار میدن چه مدت هست؟ شش ماهه یا یکساله

soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lizaa نمایش پست ها
    دوستان اطلاع دارین مدت اعتبار ویزایی که به افراد ایرانی دارای پی ار میدن چه مدت هست؟ شش ماهه یا یکساله
    مال ما سه ماه بود

مال من هم سه ماه هست که اخیرا صادر شده برام.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)