صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: گرفتن ویزای توريستي آمریکا از کانادا

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای توريستي آمریکا از کانادا

سلام
    من خودم یه سال و نیم هست مقیم دائم کانادا هستم و قبلا هم امریکا دانشجو بودم و زندگی کردم منتهی برا صدور ویزای توریستی، 4 ماه و اندی طول کشید تا برام صادر کردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط lvjqd نمایش پست ها
    سلام به همه
    چرا این تاپیک اینقدر سوت و کوره؟
    یه سری سوال مطرح شده از طرف برخی دوستان و کمتر کسی جواب داده ...
    بچه ها منم مقیم کانادا هستم، حدود 7 ماه بعداز اقامتم یعنی ماه اکتبر 2014 برای دیدار برادرم که در امریکا دانشجو هست درخواست ویزای توریستی دادم که بهم ندادن و گفتند خیلی مدت کمیه که اومدی کانادا . خلاصه حالا میخوام دوباره اقدام کنم... لطفا" اگر کسی اطلاعاتی داره مطرح کنید . متشکرم .

من الان هم دانشجوی سرتیفیکیت هستم و هم کار میکنم البته کار جنرال هست . میخواستم بدونم اینا از نطرشون اتچمنت حساب میشه ؟ و آیا کسی رو میشناسین با شرایطی مشابه من یعنی مقیم یکساله تونسته باشه ویزا گرفته باشه؟ من الان بیشتر از دو سال هست که برادرم رو ندیدم و برام مهمه که ویزا بگیرم برم ببینمش و بیام. ممنون
    والا من درست بعد از یکسال که از اقامت دائمم در کانادا میگذره درخواست ویزای توریستی امریکا دادم و 4 ماهه بهم دادن اخیرا.

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

دوستان اگر کسی بخواد برا کنفرانس بره و هنوز پی ار هم نشده باشه ایا به نظرتون شانس گرفتن ویزا رو داره؟ اگه اره به نظرتون چقدر طول میکشه؟
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی بخواد برا کنفرانس بره و هنوز پی ار هم نشده باشه ایا به نظرتون شانس گرفتن ویزا رو داره؟ اگه اره به نظرتون چقدر طول میکشه؟
    یعنی روی Study Permit باشه و بخواد بره کنفرانس؟ به سادگی ویزا می گیره، اما مدت زمان کلیرنس متفاوته. از دو هفته تا دو ماه عادیه
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام دوستان
    من دانشجوى مستر در مونترال هستم
    ميخوام براى ويزاى توريستى امريكا اقدام كنم، ممنون ميشم راهنماييم كنين دقيقا چه مداركى لازمه؟
    يعنى غير از مداركى كه بايد از دانشگاه بگيرم مثل اشتغال به تحصيل و ريزنمرات و پرداخت شهريه... ايا بايد گواهى بانكى هم داشته باشم؟؟؟
    بعد براى تراول پلن حتما بايد رزرو بليط هوايي باشه يا بليط زمينى، اتوبوس هم ميشه؟؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط paria67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوى مستر در مونترال هستم
    ميخوام براى ويزاى توريستى امريكا اقدام كنم، ممنون ميشم راهنماييم كنين دقيقا چه مداركى لازمه؟
    يعنى غير از مداركى كه بايد از دانشگاه بگيرم مثل اشتغال به تحصيل و ريزنمرات و پرداخت شهريه... ايا بايد گواهى بانكى هم داشته باشم؟؟؟
    بعد براى تراول پلن حتما بايد رزرو بليط هوايي باشه يا بليط زمينى، اتوبوس هم ميشه؟؟
    -همونا که گفتید به اضافه ی گواهی بانکی. معمولن هیچ کدومش رو نگاه نمی کنند اما سی وی هم بد نیست باهاتون باشه. اگه برای کنفرانس می رید نامه یا پرینت ایمیلی که نشون بده ثبت نام کردید در کنفرانس رو همراه داشته باشید.
    -نه travel plan یا بلیت لازم نیست.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

دوستان کسی میدونه AP توی کنسول امریکا در ونکوور برای کسی که دوباره قبلش امریکا رفته و هفته قبلش از یه ترینینگ اومده و ّپی آر کانادا هم هم حدودا چقدر طول میکشه؟

Junior Member

سلام. من با ویزای دانشجویی کانادا هستم و بیشتر از 9 ماهه منتظر ویزای امریکام. قبل تغییر رییس جمهور چن بار رفتم امریکا. از دوستان کسی بعد از کلیرنس خیلی طولانی ویزای توریستی یا ویزای کنفرانس امریکا دریافت کرده؟ اگه اره چند ماه منتظر بودین؟

Junior Member

سلام من میخوامستم برای ویزای توریستی امریکا از ونکوور اپلای کنم از کجا میتونم وقت بگیرم ؟ میشه سایتشو بزارین ؟با به چه چیزایی نیاز هست ؟ در ضمن من خودمم توریست هستم توی کانادا میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amireb22 نمایش پست ها
    سلام من میخوامستم برای ویزای توریستی امریکا از ونکوور اپلای کنم از کجا میتونم وقت بگیرم ؟ میشه سایتشو بزارین ؟با به چه چیزایی نیاز هست ؟ در ضمن من خودمم توریست هستم توی کانادا میشه ؟

تلفن:
    ‭(778) 807-9660‬

سایت:
    https://ais.usvisa-info.com/en-CA/niv/users/sign_in

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)