صفحه 16 از 70 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 697

موضوع: چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

سلام.
    در صورتی که این حالتی که میگید پیش بیاد:
    نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard66 نمایش پست ها
    این داور ها مقاله رو داوری میکنن که در نهایت 4 تا حالت پیش میاد:
    3-2: داورها یا reviewers بعد از دادن کامنت ها ذکر میکنن که این مقاله بعد از انجام شدن اصلاحات توسط نویسنده مستقیم بره پیش editor (چون ایرادات اساسی نداره) و اون چک کنه که شما درست به سوالاشون جواب دادین و اصلاحات رو درست انجام دادین.
    برخی کامنت های داوران در صورت اعمال نیاز به یک revision کلی داره! و بعضاً کار ویرایش رو سخت میکنه.
    به نظرتون باید تمام اصلاحاتی که داورها گفتن باید پیاده بشه؟ (و در غیر اینصورت چی؟)
    با تشکر

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    سلام.
    در صورتی که این حالتی که میگید پیش بیاد:

برخی کامنت های داوران در صورت اعمال نیاز به یک revision کلی داره! و بعضاً کار ویرایش رو سخت میکنه.
    به نظرتون باید تمام اصلاحاتی که داورها گفتن باید پیاده بشه؟ (و در غیر اینصورت چی؟)
    با تشکر
    سلام دوست گرامی

برای پاسخ به داورها همون طور که می دانید، روال به این صورت است که بعد از قرار دادن هر کامنت دوارها، پاسخ نویسنده یا نویسندگان باید نوشته شود.

اگر اشاره کردن که آزمایش یا آنالیز دیگری انجام شود، شما باید آن را در نظر گرفته و انجام دهید.

شما میتوانید با نظر داورها مخالفت کنید، اما باید دلیل بیاورید. توجه کنید که هیچ کامنتی از داورها بی پاسخ نماند، چون اگر از پاسخ های شما قانع نشوند، احتمال ریجکت مقاله است.

موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

کمک.....
    من یه مقاله سابمیت کردم بعد از 7ماه! از همه چیز مقاله تعریف کردن ولی گفتن مراجع کمه و در حیطه کار ما نیست!!!
    بعد از اون فرستادم یه زورنال دیگه اونم حدود 2ماهه جوابمو نمیده!
    مقالم در مورد ارزیابی برند است
    تو عنوان مقاله نام ایران هست (چون مطالعه موردی بوده)...ممکنه به این خاطر باشه؟؟

میشه راهنماییم کنید...الان باید چیکار کنم؟ میتونم برای یه ژورنال دیگه بفرستم؟
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

نقل قول نوشته اصلی توسط katoreh نمایش پست ها
    کمک.....
    من یه مقاله سابمیت کردم بعد از 7ماه! از همه چیز مقاله تعریف کردن ولی گفتن مراجع کمه و در حیطه کار ما نیست!!!
    بعد از اون فرستادم یه زورنال دیگه اونم حدود 2ماهه جوابمو نمیده!
    مقالم در مورد ارزیابی برند است
    تو عنوان مقاله نام ایران هست (چون مطالعه موردی بوده)...ممکنه به این خاطر باشه؟؟

میشه راهنماییم کنید...الان باید چیکار کنم؟ میتونم برای یه ژورنال دیگه بفرستم؟
    دوماه زمان زیادی نیست، بعضی ژورنال ها بعد از 5 ماه جواب میدن،اگه میتونین چک کنین ببینین یانگین چقدر طول میکشه که جواب بدن
    ارتباطی به نام ایران نداره
    به ژورنال دیگه هم تا زمانی که جواب نیومده نفرستین
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member

با سلام خدمت اساتید محترم.من چند وقت پیش مقاله ای ارسال کردم میخواستم با توجه به گذشت چندین ماه نامه برای پیگیری بفرستم.لطفا چند متن آماده برام ارسال کنید.تا من بفرستم

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

ممنون از راهنماییتون...من طی سه تا ایمیل فقط ازشون در مورد وضعیت مقالم پرسیدم...چون هیچ جای آنلاینی برای اینکار وجود نداره....ولی اونا اصلا جواب نمیدن

اگه بخوام همینطور 5 ماه و 7 ماه صبر کنم که پیر میشم و دیگه این مقاله بدردم نمیخوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    دوماه زمان زیادی نیست، بعضی ژورنال ها بعد از 5 ماه جواب میدن،اگه میتونین چک کنین ببینین یانگین چقدر طول میکشه که جواب بدن
    ارتباطی به نام ایران نداره
    به ژورنال دیگه هم تا زمانی که جواب نیومده نفرستین
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

Junior Member

جند نکته که تائید حرف بعضی از دوستان است و من هم تجربه کرده ام:
    1-÷یش از فرستادن چندین مرتبه خودتون و دوستان مرتبط (به عنوان داور) مقاله رو بخونند و ازشون بخواهید که براتون دنبال ایراد باشند؟؟؟
    2-از رد مقالاتتون ناامید نشید من بوده که 4 ژورنال به دلایل مختلف علمی و غیر علمی مقاله رو رد کردند ولی بالاخره در یک زورنال بهتر چاپش کردم!!!
    3-حرف اصلی تون رو تو چکیده و مقدمه بزنید. داستان سرایی هم نکنید! به گونه ای بنویسید که نشان دهنده توانایی بالای شما در اون پروزه باشه
    4-اگه اولین کارتون هستش کمی صبرتون رو بیشتر کنید. ممکنه داورها به همین دلیل راحتتر مقالتون رو بدون دلیل رد کنند(خوب اسم ایرانیها ....)
    به امید موفقیت

دوست عزیز خوبه که این همه ژورنال هست و شما......
    به نظرم اگه کسی می خواد تو این وادی باشه(نوشتن ژورنال) صبرش باید زبانزد باشه!!!!!!
    با عجله مطمئنا شکست پیش می یاد و بس
    ویرایش توسط studentz : May 18th, 2012 در ساعت 07:11 PM دلیل: ترکیب پست ها

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

واقعیت اینه که باید تا حدودی حق بدید به ژورنال های معتبر به خصوص. مثلابرای یک ژورنال معتبر مهندسی شیمی یک مقاله فرستادم که البته زمان اعلام ریجکت یا اکسپت اون به طور متوسط حدود 1 تا نهایتا 2ماه هست. ولی الان 4 ماه هست که هنوز under review هست و خب اعتبار این مجله اینقدر هست که من نخوام withdraw کنم. در ایمیل آخری که به من زدند هم اشاره کردند که حتی کیس من خیلی با بدشانسی همراه بوده (مثل باقی قسمتهای زندگی) و این یک استثنا بوده.

Dear Shahrouz Thank you for your message. I’m afraid that we are still waiting for the referee reports for your manuscript - unfortunately, a number of referees failed to reply to our emails asking them to report on your manuscript, which, as you can imagine, wastes a lot of time. This is uncharacteristic for our journal ...., and we are very sorry that this has happened for your paper. I am keeping a very close eye on your manuscript and doing my best to ensure that we can send you the decision as soon as possible. .....

پس شما هم صبر کنید به خصوص اگر این قضیه در مورد ژورنالهایی که مقاله می فرستید با متوسط زمان چاپ مقالات تفاوت خیلی زیادی نکنه!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

سلام
    کسی میدونه اگه من از سایر مقالات در مقاله خودم استفاده کنم ، باید هنگام ارسال مقاله ام به ژورنال ، اجازه نامه از صاحب اصلی مقاله یا اون مجله ایی که مقاله در آن چاپ شده ، داشته باشم ؟
    آخه من میخوام مقاله ام را در مجله economic چاپ کنم ولی جزء راهنمایی هاش اینو نوشته : Permission has been obtained for use of copyrighted material from other sources (including the Web) من باید چیکار کنم ؟
    میشه کسانی که تا به حال مقاله چاپ کردن منو کمک کنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinf نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه اگه من از سایر مقالات در مقاله خودم استفاده کنم ، باید هنگام ارسال مقاله ام به ژورنال ، اجازه نامه از صاحب اصلی مقاله یا اون مجله ایی که مقاله در آن چاپ شده ، داشته باشم ؟
    آخه من میخوام مقاله ام را در مجله economic چاپ کنم ولی جزء راهنمایی هاش اینو نوشته : Permission has been obtained for use of copyrighted material from other sources (including the Web) من باید چیکار کنم ؟
    میشه کسانی که تا به حال مقاله چاپ کردن منو کمک کنم ؟
    از متن اون مقالات، نه نیازی نییست. ولی باید حتما رفر refer داده بشه و ثانیا دوباره ساختارهای جمله هاش رو تغییر بدید. یعنی کپی پیست ممنوع حتی با رفرنس دادن!! ولی در مورد شکلها، تصاویر، جداول، فرمولهای اختصاصی و.. حتما باید اجازه بگیرید که بتونید بیارید. نمی دونم که حتی با اجازه هم می شه از همه اینها استفاده کرد یا خیر
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)