صفحه 2 از 70 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 697

موضوع: چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

سلام
    یه مجله که من مقاله رو فرستادم در قسمت Status
    نوشتهAwaiting ED Decision
    شما هم چنین وضعیتی را تا حالا داشتین؟
    من واسه مقالات دیگم نداشتن؟ به نظرتون می خوان ردش کنن؟

It means that your paper was reviewed and now editor is making a decision about your paper.

Senior Member

من میخوام برای مقالم داور انتخاب کنم، آیا باید به خود داور هم اطلاع بدم قبلش؟ و کارمو براش بفرستم!
    Dear Friend,

Indeed you should not. The journal will handle the reviewer problem. Please consider that the peer-review process is progressing anonymously.

دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

سلام
    امروز جواب مقاله من اومد!
    هر وقت همچین پیامی مثل Awaiting ED Decision دریافت کردین بدونین که قراره مقالتون رد شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member

سلام
    امروز جواب مقاله من اومد!
    هر وقت همچین پیامی مثل Awaiting ED Decision دریافت کردین بدونین که قراره مقالتون رد شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    الزاما نه. 25 درصد احتمال داره رد شین. چون برای Awaiting ED decision سه حالت دیگه هم محتمله: Acceptو Major Revision و Minor Revision

حالا ناراحت نباش. با Comment اینا مقالتو اصلاح کن بفرست یه جایی که تیپ کارتو بیشتر چاپ می کنن. به نظر من در قید و بند Impact نباش.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

آخه از این ناراحتم که دلایلشون خیلی مسخره بود واسه رد کردن مقاله!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

سلام دوستان عزیز
    می خواستم بدونم چقدر طول میکشه (حدوداً) که اصلاحات و در نهایت Accept یک مقاله بیاد؟ممنون می شم اگه سریع راهنماییم کنید چون خیلی برام مهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط s0hrabi
    سلام دوستان عزیز
    می خواستم بدونم چقدر طول میکشه (حدوداً) که اصلاحات و در نهایت Accept یک مقاله بیاد؟ممنون می شم اگه سریع راهنماییم کنید چون خیلی برام مهمه
    این سوال شما خیلی کلیه، ولی اگه منظورتون ژورناله می تونه از 1 ماه تا 2 سال باشه! خیلی موارد می تونه تاثیر گذار باشه، مثلا ژورنالی که فصل به فصل چاپ میشه با ژورنالی گه ماهی دو بار چاپ میشه قابل مقایسه نیست، میزان ارسال مقالات به اونها، اعتبارشون و خیلییی عوامل دیگه...
    پیشنهاد می کنم تاریخ ارسال مقاله و انتشارشو در ژورنال مربوطه بررسی کنید و یه ایمیل هم به مسئول ژورنال بزنید و مقاله رو بهش بدین و ازش بپرسید، معمولا خوب راهنمایی می کنن.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

با سلام
    دوستان لطف كنن اگه كسي اطلاع داره بهم بگه
    من 3 هفته پيش يه مقاله فرستادم به elsevier‌ و حدود 16 روزه كه در حالت with editor هست.زمان 16 روز خيلي نيست؟چون تا اونجايي كه شنيدم بايد 2 3 روزه به مرحله under review بره/

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نه. گاهی پیش میاد. برای من هم 14 روز بعد جواب داد و تازه گفت که شکلهاتون رزولوشن مناسب نداره. یخورده( نهایتا 2 هفته دیگه) صبر کن.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)