صفحه 3 از 70 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 697

موضوع: چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

من برای ajp مقاله فرستادم الان حدود 24 روز می گذره ار مرحله داوری هم برگشته و فقط revise گرفته.
    یه نکنه که می تونه به شما در فرستادن مقاله کمک کنه اینه " بالای هر مقاله تاریخ دریافت و پذیرش و چاپ رو زده" قبل از اینکه مقاله تون رو برای جایی بفرستید حتما این اطلاعات رو در مقاله های مشابه در هر مجله مقایسه کنید تا زود تر کارتون درست بشه.

Junior Member

من یه مقاله چاپ شده isi در یک ژورنال دارم و مقاله دیگر را تقریبا همزمان ( 11 ماه پیش) ارسال کردم اما تا حالا 2 بار خواستند که reviewer معرفی کنم , بار اول 2 نفر و بار دوم 5 نفر معرفی کردم اما بعدچند ماه گفتند که اکثر آنها قبول نکردند review کنند(decline) و خواستند که دوباره reviewer معرفی کنم . به نظر شما معرفی کنم؟( نمی شناسم دیگه!!!) و یا پس بگیرم مقاله رو؟
    اگه پس بگیرم با توجه به اینکه رفرنس هام از 2010 نیست( چون پارسال نوشتم) مشکل ساز نمی شه؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bpooneh نمایش پست ها
    من یه مقاله چاپ شده isi در یک ژورنال دارم و مقاله دیگر را تقریبا همزمان ( 11 ماه پیش) ارسال کردم اما تا حالا 2 بار خواستند که reviewer معرفی کنم , بار اول 2 نفر و بار دوم 5 نفر معرفی کردم اما بعدچند ماه گفتند که اکثر آنها قبول نکردند review کنند(decline) و خواستند که دوباره reviewer معرفی کنم . به نظر شما معرفی کنم؟( نمی شناسم دیگه!!!) و یا پس بگیرم مقاله رو؟
    اگه پس بگیرم با توجه به اینکه رفرنس هام از 2010 نیست( چون پارسال نوشتم) مشکل ساز نمی شه؟
    سلام دوست عزیز، الزامی وجود ندارد که در مراجع شما، حتماً مقالات مربوط به سال 2010 هم موجود باشد، البته اگر اکثر مراجع قدیمی باشند(قبل از 2000) ممکن است مشکل ساز باشد و داور تصور کند کار شما از نظر نو بودن ایده جذابیتی ندارد. اگر هم صلاح دانستید می توانید در بخش Literature review یکی دو تا مقاله مربوط به 2010 را هم بگنجانید ولی اگر هم مقدور نبود، نگران باشید. با توجه به این که این ژورنال نزدیک به یک سال شما را معطل کرده و از آن جایی که اگر همان موقع این مقاله را برای جای دیگری می فرستادید امکان چاپ داشت، بهتر است مقاله را پس گرفته و برای جای دیگری بفرستید. البته این بار حتماً از ژورنالهایی که می خواهید برایشان مقاله ارسال کنید، قبلاً چند Sample issue تهیه کرده و تاریخهای Receive, revise, accept ، نام سردبیر و هیئت داوران (در صورت وجود)، تعداد مقالات مشابه با کار خودتان را چک کنید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IT

با سلام
    من یک سوال داشتم .شاید زیاد معقول به نظر نیاد.من تا حالا زیاد مقاله دادم کنفرانس ولی حالا می خواهم در ژورنال هم مقاله بدم.یک سوال داشتم من مثلا مقاله می دم کنفرانس مثلا بعد یک ماه جواب اکسپت میاد..و من به دلایلی پول رجیستر رو نمی دم و خوب مقاله هم نمی ره تو پروسیدینگ..دوباره می شه داد یه جای دیگه..
    می خواستم ببینم همچین کاری رو با ژورنال هم می شه کرد..البته مدت اکسپت تو ژورنال بیشتر و هزینه رجیسترش هم بیشتره (بعد مثلا آدم تو CV بنویسه Accepted بدون دادن پول رجیستری)

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi62 نمایش پست ها
    با سلام
    من یک سوال داشتم .شاید زیاد معقول به نظر نیاد.من تا حالا زیاد مقاله دادم کنفرانس ولی حالا می خواهم در ژورنال هم مقاله بدم.یک سوال داشتم من مثلا مقاله می دم کنفرانس مثلا بعد یک ماه جواب اکسپت میاد..و من به دلایلی پول رجیستر رو نمی دم و خوب مقاله هم نمی ره تو پروسیدینگ..دوباره می شه داد یه جای دیگه..
    می خواستم ببینم همچین کاری رو با ژورنال هم می شه کرد..البته مدت اکسپت تو ژورنال بیشتر و هزینه رجیسترش هم بیشتره (بعد مثلا آدم تو CV بنویسه Accepted بدون دادن پول رجیستری)
    سلام دوست عزیز.
    معمولاً ژورنالهای معتبر پولی نیستند و هزینه هایشان از جای دیگری تامین می شود اما اگر هم ژورنالی پولی باشد، ذکر نام چنین مقاله ای به زعم شما "Accepted بدون دادن پول رجیستری" در رزومه هیچ مزیتی برای رزومه شما ایجاد نخواهد کرد، چون در واقع به طور رسمی این مقاله وجود خارجی نخواهد داشت. این نوع ژورنال ها تا زمان واریز مبلغ ثبت نام، هیچگونه تائیدیه رسمی مبنی بر پذیرش مقاله به شما نمی دهند. (متاسفانه آنها از قبل فکر اینجای کار را کرده اند.)
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IT

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    معمولاً ژورنالهای معتبر پولی نیستند و هزینه هایشان از جای دیگری تامین می شود اما اگر هم ژورنالی پولی باشد، ذکر نام چنین مقاله ای به زعم شما "Accepted بدون دادن پول رجیستری" در رزومه هیچ مزیتی برای رزومه شما ایجاد نخواهد کرد، چون در واقع به طور رسمی این مقاله وجود خارجی نخواهد داشت. این نوع ژورنال ها تا زمان واریز مبلغ ثبت نام، هیچگونه تائیدیه رسمی مبنی بر پذیرش مقاله به شما نمی دهند. (متاسفانه آنها از قبل فکر اینجای کار را کرده اند.)
    موفق باشید.
    آیا کسی چند ژورنال در زمینه Data Mining , Artificil Intelligence که مجانی باشه می شناسید؟ معمولا چیزی که بنام Impact Factor هستش باید چند باشه ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

سلام دوستان خوب
    اول از همه یه سوال: زودترین و دیرترین accept برای مقاله در یک journal حدودا چه مدته( می دونم سوال یه خورده لنگ داره ولی آخه
    دوم: journalی با مشخصات زیر معمو لا چند ماهه جواب میده(impact: 1, issue per year 12(
    ( میدونم ولی باز آخه....
    مقاله هاشو خوندم و زمان پذیرششون متغییر بوده از دو ماه تا یه سال
    من الان 2 ماهه از submitt ام می گذره
    می تونم امیدوار باشم که accept میشه
    مرسی

Banned
    رشته و دانشگاه

دوستان current status مقاله من در حال Reviews Completed است.
    ولی فعلا هیچ خبری نیست چند روز دیگه جواب نهائی میآید؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه

دوستان فرستادن دو مقاله همزمان به یک ژورنال کار صحیحی است؟ می تونه مراحل پذیرش رو به تعویق بندازه؟
    با توجه به اینکه دو مقاله هم تا حدی overlap دارند، تاپیر منفی می ذاره؟

Banned
    رشته و دانشگاه

دوستان سوالات من خیلی زیاد شد کسی هم نیست که جواب بده.
    revise مقاله من امروز اومد. n تا ایراد. حالا چقدر میشه به این revise امیدوار بود. آیا باز امکانش هست که reject بشه بعد revise؟ چند درصد یه همچین اتفاقی می افته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)