صفحه 50 از 70 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 697

موضوع: چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مقاله ای رو 27 jun به یکی از ژورنالهای
    Taylor & Francis
    فرستادم . بیشتر دلیلش این بود که دیدم گفته چهار با در سال چاپ دارند به خودم گفتم نهایتا 3 تا 4 ماهه جواب بدهند
    بیشتر مقالاتش هم تقریبا 4 ماهه جواب گرفته بودند که من ازشون موقع تایپ مقاله ام الگو گرفتم
    منتها الان یک سری مقالاتشو سرچ کردم دیدم که مقالات ایرانی و هندی رو خیلی طول دادند جواب بدند
    مثلا یکی
    Received September 2nd 2010; accepted April 29th 2011

یکی که مال دو تا ایرانی بود سال 2015یکسال بعد اکسپت شده بوده
    یعنی من یکسال باید صبر کنم؟؟؟
    خیلی ناراحت شدم، از طرفی روی سایتش می رم می بینم که مقاله خودم 3 بار تا حالا
    status date اون تغییر کرده
    یکیش مال 16 اکتبر همین 5 روز پیش بود
    من به حساب بازه کوتاه مقاله امو فرستاده بودم اینجا
    حالا مقالات ایتالیایی بعضی هاشون تو همین ژورنال یک ماهه اکسپت گرفته (چون خود ژورنال ایتالیایی هست)
    بعضی ها سه ماهه

چکار کنم
    اگر بخوان یکسال دیگه جواب بدند براشون ایمیل بزنم منصرف شدم!!! بفرستم جای دیگه! چون من ایمپکت فکتور پایین (نیم) ژورنالشونو فقط به خاطر سریعتر جواب دادن پذیرفتم
    در حالیکه مقاله ام ارزش ژورنال بهتری هم داشت.
    الان دارم از دو طرف ضرر می کنم
    با سلام،

با احترام به نظر علی آقا

به نظر بنده، دست نگه دارید و صبر کنید. شما فرمودید که مقالات سه تا چهار ماهه اکسپت شدند، ولی نباید انتظار داشته باشید که مقاله جنابعالی هم همینقدر طول بکشد، البته ممکن هم است که در این مدت کوتاه نیز اکسپت شود. منظور بنده این است که وقتی نویسندگان مقاله ای را به یک ژورنال می فرستند، دیگر پیه همه چی رو به تنشون می مالند. (بنده کیبوردم p دارد!) تصمیم با خودتان است.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Structural Engineering

سلام
    بعد از یک ماه متن زیر رو برام نوشتن. مفهومش این هست که از نظر scope مجله یا از نظر سطح علمی, مقاله قابل قبول نیست؟

As the journal is currently receiving high volumes of submissions, Associate Editors are assessing papers for suitability prior to full review. This relieves the load on reviewers and avoids long delays in processing papers for authors.

In this case it has been decided that your paper should not be considered further

Banned

سلام. سطح علمی. منظئرشون اینه که مقالات مهمتر از مال شما هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbas-h نمایش پست ها
    سلام
    بعد از یک ماه متن زیر رو برام نوشتن. مفهومش این هست که از نظر scope مجله یا از نظر سطح علمی, مقاله قابل قبول نیست؟

As the journal is currently receiving high volumes of submissions, Associate Editors are assessing papers for suitability prior to full review. This relieves the load on reviewers and avoids long delays in processing papers for authors.

In this case it has been decided that your paper should not be considered further

Banned

من با دوستمون علی آقا موافقم. به داور ربط داره همه چیز (البته بعد از under review) شدن مقالتون. ایشون هر چه زودتر جواب بده ادیتورم زودتر جواب میده. شما به ژورنالهای اسپرینگرم بفرستید. اونا زود جواب میدن. چرا تیلور رو انتخاب کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مقاله ای رو 27 jun به یکی از ژورنالهای
    Taylor & Francis
    فرستادم . بیشتر دلیلش این بود که دیدم گفته چهار با در سال چاپ دارند به خودم گفتم نهایتا 3 تا 4 ماهه جواب بدهند
    بیشتر مقالاتش هم تقریبا 4 ماهه جواب گرفته بودند که من ازشون موقع تایپ مقاله ام الگو گرفتم
    منتها الان یک سری مقالاتشو سرچ کردم دیدم که مقالات ایرانی و هندی رو خیلی طول دادند جواب بدند
    مثلا یکی
    Received September 2nd 2010; accepted April 29th 2011

یکی که مال دو تا ایرانی بود سال 2015یکسال بعد اکسپت شده بوده
    یعنی من یکسال باید صبر کنم؟؟؟
    خیلی ناراحت شدم، از طرفی روی سایتش می رم می بینم که مقاله خودم 3 بار تا حالا
    status date اون تغییر کرده
    یکیش مال 16 اکتبر همین 5 روز پیش بود
    من به حساب بازه کوتاه مقاله امو فرستاده بودم اینجا
    حالا مقالات ایتالیایی بعضی هاشون تو همین ژورنال یک ماهه اکسپت گرفته (چون خود ژورنال ایتالیایی هست)
    بعضی ها سه ماهه

چکار کنم
    اگر بخوان یکسال دیگه جواب بدند براشون ایمیل بزنم منصرف شدم!!! بفرستم جای دیگه! چون من ایمپکت فکتور پایین (نیم) ژورنالشونو فقط به خاطر سریعتر جواب دادن پذیرفتم
    در حالیکه مقاله ام ارزش ژورنال بهتری هم داشت.
    الان دارم از دو طرف ضرر می کنم

سلام
    می شه لطف کنید، بنده رو هم راهنمایی بفرمایید؟
    من 29 آوریل 2015 مقاله ای سابمیت کردم. مجله، یه ژورنال ترک هست و تنها راه برای سابمیت یا پیگیری یه ایمیل هست که تو سایت مجله درج شده. بعدا تو جولای بعد از اینکه دو بار ایمیل فرستادم و پیگیر شدم، 9 جولای گفتن ما مقاله رو دریافت کردیم و داریم بررسی می کنیم، بررسی که تموم شد خبر می دیم. الان بیشتر از 6 ماه گذشته و طی چند روز اخیر دو بار واسه شون ایمیل فرستادم و پرسیدم که وضعیت چه جوریه و آیا امکانی هست که فرآیند بررسی تسریع بشه، اما به هیچکدوم از دو تا ایمیلم جوابی ندادن.
    به نظرتون من دیگه ایمیلی نفرستم و همچنان منتظر بمونم یا پیگیر باشم؟ اگه بهتره ایمیل بفرستم با چه عنوان و محتوایی بفرستم بهتره؟
    عنوان دو تا ایمیلی که اخیرا فرستادم:
    1. Too long wait for your email
    2. Request for acceleration
    خیلی ممنون می شم دانش و تجربیات ارزشمندتون رو در اختیارم بزارین و راهنماییم کنین
    با آرزوی بهترین ها برای شما

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Uproar نمایش پست ها
    سلام
    می شه لطف کنید، بنده رو هم راهنمایی بفرمایید؟
    من 29 آوریل 2015 مقاله ای سابمیت کردم. مجله، یه ژورنال ترک هست و تنها راه برای سابمیت یا پیگیری یه ایمیل هست که تو سایت مجله درج شده. بعدا تو جولای بعد از اینکه دو بار ایمیل فرستادم و پیگیر شدم، 9 جولای گفتن ما مقاله رو دریافت کردیم و داریم بررسی می کنیم، بررسی که تموم شد خبر می دیم. الان بیشتر از 6 ماه گذشته و طی چند روز اخیر دو بار واسه شون ایمیل فرستادم و پرسیدم که وضعیت چه جوریه و آیا امکانی هست که فرآیند بررسی تسریع بشه، اما به هیچکدوم از دو تا ایمیلم جوابی ندادن.
    به نظرتون من دیگه ایمیلی نفرستم و همچنان منتظر بمونم یا پیگیر باشم؟ اگه بهتره ایمیل بفرستم با چه عنوان و محتوایی بفرستم بهتره؟
    عنوان دو تا ایمیلی که اخیرا فرستادم:
    1. Too long wait for your email
    2. Request for acceleration
    خیلی ممنون می شم دانش و تجربیات ارزشمندتون رو در اختیارم بزارین و راهنماییم کنین
    با آرزوی بهترین ها برای شما

با سلام، دوست عزیز فکر میکنم کمی صبر و تحمل برای رسیدگی به مقالتون بهتر باشه... تا جایی که حتی اساتید من می گویند ایمیل زیاد ارسال کنید وجه خوبی نداره و ممکنه با جواب دو داور اول ادیتور تصمیم نهایی رو بگیره و باعث رد شدن مقاله شما بشه. البته دوستان دیگه در این زمینه تجربیات زیادی دارندو من خودم خیلی در این زمینه وارد نیستم. و صحبت استاد راهنماهایم را به شما انعکاس دادم
    ممکنه ایمیل های مکرر باعث تصمیم گیری سریع و رد شدن مقاله اتون بشه...چون دست ادیتور نیست داورها باید جواب بفرستند.
    شما صبر کنید به ایمیلتون پاسخ می دهند.

Junior Member

سلام دوستان. مقاله من در وضعیت awaiting reviewer selection قرار داشت که یک دفعه به وضعیت awaiting editor decision تبدیل شد . معنی اش اینه که میحواد ریجکت بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bameri نمایش پست ها
    سلام دوستان. مقاله من در وضعیت awaiting reviewer selection قرار داشت که یک دفعه به وضعیت awaiting editor decision تبدیل شد . معنی اش اینه که میحواد ریجکت بشه؟
    به احتمال قوی داور قبول نکرده داوری کنه و الان ادیتور باید تصمیم بگیره برای انتخاب مجدد داور

سلام. من چند مقاله دارم كه بعد از مرحله سابميت اديتور ايميل زده و گفته كه از لحاظ زباني و گرامري مقالت مشكل داره و بايد اديت بشه. دوستان براي ويرايش اشكالات زباني و گرامري ايا كسي يا جايي رو سراغ دارن كه اين كار روو با هزينه دانشجويي انجام بده؟ والا چند نفري از دوستانم رو هم كه ميشناسم همه گرفتار كار هاي خودشون هستند و از لحاظ وقتي مشكل دارند و من نميخوام در اين شرايط اونها رو تو رودربايستي قرار بدم.

Junior Member

سلام
    منم واسه ویرایش زبان انگلیسی مقاله کمک نیاز دارم
    در زمینه انرژی خورشیدی رشته مکانیک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)