صفحه 51 از 70 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 697

موضوع: چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

سلام دوستان من یه سوال داشتم من مقالاتم نانویی بود سنتز دو تا نانوکامپوزیت لایه لایه ای یکیش رو برای متریال و دیگری رو متریال ریسرچ بالتین فرستادم. استادم گفت ریجکت علمی شده. آنالیزام مشکلی نذاشت و هسته ام جدید بوده. نمیفهم دیگه کجاش ممکنه ایرا داشته باشه.
    دوم اینکه احیانا کسی ژرنال نانویی ک آسون بگیره نمیشناسه. همونطور ک میدونید ما از نظر نانویی تحریمیم این تاثیر داشته.البته من کاربردش رو نیوردم. این چی؟؟

Junior Member

با سلام
    کسی از دوستان میتونه در مقالاتی که در زمینه مدیریت مالی در کمترین زمان پذیرش میدن رو معرفی کنه
    رایگان باشه خیلی بهتره

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز،

بنده دو تا سوال خیلی مهم داشتم.
    در بسیاری از نشریه های فارسی، قالب مقاله به صورت فرمت word در سایت نشریه ها موجود می باشد. در مورد نشریه های خارجی آی اس آی، فقط فایلی با فرمت PDF و با عنوان guide for authors در سایت نشریه ها موجود بوده است. سوال اصلی این است که آیا قالب استاندارد مقاله به صورت word در سایت این نشریه های خارجی وجود ندارد؟ یعنی خودم با توجه به توضیحات فایل guide for authors باید متن مقاله را به صورت انگلیسی در نرم افزار word تایپ کنم؟

سوال دوم اینکه آیا اشکال و جداول باید به صورت جداگانه و در یک فایل word دیگر قرار بگیرند یا خیر؟

ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنند.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط alisos نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز،

بنده دو تا سوال خیلی مهم داشتم.
    در بسیاری از نشریه های فارسی، قالب مقاله به صورت فرمت word در سایت نشریه ها موجود می باشد. در مورد نشریه های خارجی آی اس آی، فقط فایلی با فرمت PDF و با عنوان guide for authors در سایت نشریه ها موجود بوده است. سوال اصلی این است که آیا قالب استاندارد مقاله به صورت word در سایت این نشریه های خارجی وجود ندارد؟ یعنی خودم با توجه به توضیحات فایل guide for authors باید متن مقاله را به صورت انگلیسی در نرم افزار word تایپ کنم؟

سوال دوم اینکه آیا اشکال و جداول باید به صورت جداگانه و در یک فایل word دیگر قرار بگیرند یا خیر؟

ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنند.
    سلام دوست من
    1. برای اینکه چک کنین ببینین که دارن تمپلیتی برای نوشتن مقاله یا نه، این کارو انجام بدین:
    Template for manuscripts in ....Journal
    یا
    Document templates for ...
    تو جای خالی نام ژورنال رو قرار بدین و تو گوگل عبارت رو سرچ کنین.
    فقط حواستون باشه که لینکی رو معتبر بدونین و ازش استفاده کنین که مربوط به خود وب سایت اون ژورنال باشه.
    این درواقع یه جور میانبره که به جای سرچ کردن تو خود وب سایت ژورنال، زودتر به اون تمپلیت دست پیدا کنین
    2. این کاملا بستگی به اون ژورنال داره، تو بعضیا باید آخر فایلتون قرار بدین، تو بعضی های دیگه باید در کنار هر سکشنی، تصاویر و جداول رو تو همون بخش و کنار متن قرار بدین. اگه همون عبارت بالا رو سرچ کنین اونجا تو تمپلیت نوشته که چکار کنین.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    کسی افزونه ای توی ورد سراغ داره که در ویندوز 7 به بالا نصب بشه و متون انگلیسی رو از لحاظ گرامری بتونه ادیت کنه؟
    نرم افزار clear edits هست که در ویندوز 7 و ورد 2007 بله بالا نصب نمیشه
    ممنون میشم اگه کسی سراغ داره لینکشو بزاره
    با تشکر
    NO PAIN NO GAIN

سلام دووستان
    اين اديتور ها وقتي جواب ايميل رو نمي دن چكار بايد كرد؟
    من يه مقاله تو elsevier سابميت كردم هنوز بعد از 1.5 ماه with editor هست چند بار به اديتور ايميل زدم جواب نداد به editor in chief ايميل زدم اونم جواب نداد. نمي دونم بايد چكار كنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام دووستان
    اين اديتور ها وقتي جواب ايميل رو نمي دن چكار بايد كرد؟
    من يه مقاله تو elsevier سابميت كردم هنوز بعد از 1.5 ماه with editor هست چند بار به اديتور ايميل زدم جواب نداد به editor in chief ايميل زدم اونم جواب نداد. نمي دونم بايد چكار كنم؟
    دوست عزیز
    کار خاصی نمیشه کرد
    ببینید اگه ژورنال منشی داره یا ایمیل خاصی برای ارتباط داره به اون هم ایمیل بزنید
    میتونید ایمیل شخصیه اون ادیتور یا چف ادیتور هم توی نت پیدا کنید. اسمشونو سرچ کنید شاید استاد یه دانشگاهی چیزی باشن و بتونید ایمیل دانشگاهیشونو (بعضی وقتا با اون ایمیلی که توی ژورنال دارن فرق میکنه) پیدا کنید و بهشون ایمیل بزنید

ایمیلتون رو هم بعد چند وقت دوباره تکرار کنید. یه وقت میبینید یادشون میره یا سرشون شلوغه
    توی متن و البته سابجکت ایمیلتون هم حتما اون شماره پیگیری مقاله تون رو بنویسید چون تنها راهی که اونا بفهمن شما حرفتون و درخواستتون مربوط به کدوم مقاله ست همون شماره اییه که روزی که سابمیت کردین مقاله رو بهش اختصاص دادن

جز همه اینا باید صبر کنید و بعدا تصمیم بگیرید که میخوایید مقاله رو توی همون وضعیت نگه دارید یا اینکه مفاله رو جای دیگه ای میخویید تصمیم بگیرید

موفق باشید

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ram_call نمایش پست ها
    سلام
    منم واسه ویرایش زبان انگلیسی مقاله کمک نیاز دارم
    در زمینه انرژی خورشیدی رشته مکانیک
    سلام، من حاضر به همکاری و ویرایش هستم، در صورت تمایل پیغام خصوصی بده
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

سلام
    كيفيت عكس هاي مقاله رو كه با dpi سنجيده ميشه رو از كجا ميشه مشخص كرد و همچنين براي كم يا زياد كردن كيفيت عكس چكار بايد كرد؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستانی که تجربه ی شخص دارند لطفا راهنمایی کنند. من چند روزه دارم می گردم و گیج شدم.
    من یه مقاله دارم کار می کنم که به فارسی هست و کیفیت بسیار بالایی داره و با هدف چاپ در یک ژورنال آی اس آی دارم می نویسمش. یک همکار عزیز دیگه هم هست که داره با من همکاری می کنه و کار تقریبا تمومه.
    الان مساله ای که بهش برخوردیم ارائه یک ترجمه ی خوب به زبان انگلیسی هست. من سایت های مختلف انگلیسی رو دیدم و حتی بخش ترجمه ی خود الزویر که قیمت ها نجومی بود. یه سری سایت های داخلی هم بود که چک کردم که قیمت های معقولی داشت ولی در مورد کیفیت کاری که ارائه میدن اطلاعی ندارم. از طرفی به این فکرم هم افتادم که یکی رو به عنوان نفر سوم اضافه کنم و هزینه ترجمه اون بده ولی واقعا حیفم میاد. خلاصه موندم چیکار کنم. الان بهترین گزینه برای من استفاده از یکی از این شرکت های ترجمه که سایتشون تو نت پیدا میشه هست و یا پیدا کردن یک مترجمی که کارش درست باشه، در عین حال کیفیت هم برام خیلی مهمه.
    دوستان لطفا راهنمایی بکنند و اگر اسم شخص یا شرکت خاصی رو نمی تونن بیارن حتما حتما حتما پیغام خصوصی بدن. من منتظرم... .
    یک دنیا سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)