صفحه 53 از 70 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 697

موضوع: چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    ميخوام بدونم ايا اشتراك ديتا بيسي دارند كه قبل از انصراف در صورت سابمبت ديگر متوجه بشوند؟
    والا من خودم تجربه ادیتوری در آنجا ندارم و نمیدونم.

Junior Member

سلام. میخواستم بدونم از زمان سابمیت مقاله تا ریجکت کردن اون چقد طول میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya_geo نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم از زمان سابمیت مقاله تا ریجکت کردن اون چقد طول میکشه؟
    حالا چرا ريجكت؟؟
    هميه چي بستگي به ژورنال داره. ميتونه توسط اديتور مقالتون مناسب تشخيص داده نشه همون هفته اول ريجكت بشه يا ممكنه بعد از اعلام نتايج داوران كه ممكنه چندين ماه طول بكشه ريجكت بشه

سلام
    من ميخواستم جهت تسريع روند داوري مقالم به اديتور مقاله اييل بزنم ولي متن مناسبي به ذهنم نيومد. از دوستان اگر كسي متن مناسبي داره ميشه لطفا به اشتراك بزاره
    با تشكر

Junior Member

سلام. دوستان، آیا در زمانی که مقاله publish online شده این امکان وجود داره که درخواست تصحیح یک اشکال در متن را برای مجله ارسال کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SEStudent نمایش پست ها
    سلام. دوستان، آیا در زمانی که مقاله publish online شده این امکان وجود داره که درخواست تصحیح یک اشکال در متن را برای مجله ارسال کرد؟
    سلام

بله. وجود دارد هرچند امکان داره یه مقدار طول بکشه.

بهترین آرزوها

سلام
    من مقاله ای به مجله ی fuel فرستادم، مقاله از نظر علمی و موضوع کاملا جدید است. ولی پس از ارسال مقاله متوجه شدم که مقاله دارای اشکالات املایی و قواعد بسیاری است (حدود 40 تا و خود مقاله 4000 کلمه است). مقاله به داوری ارسال شده است، به نظر شما بنده موضوع رو به ادیتور یا کسه دیگه داخل مجله بگم و دوباره مقاله و پس بگیرم و اصلاحات و بدم به ی نفر انجام بده یا اینکه منتظر بمونم که بعد از 4 ماه خبر رد مقاله بیاد (((

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh_shoja نمایش پست ها
    سلام
    من مقاله ای به مجله ی fuel فرستادم، مقاله از نظر علمی و موضوع کاملا جدید است. ولی پس از ارسال مقاله متوجه شدم که مقاله دارای اشکالات املایی و قواعد بسیاری است (حدود 40 تا و خود مقاله 4000 کلمه است). مقاله به داوری ارسال شده است، به نظر شما بنده موضوع رو به ادیتور یا کسه دیگه داخل مجله بگم و دوباره مقاله و پس بگیرم و اصلاحات و بدم به ی نفر انجام بده یا اینکه منتظر بمونم که بعد از 4 ماه خبر رد مقاله بیاد (((
    البته ناگفته نماند که 20 غلط آن تکراری است.

Junior Member

سلام دوستان

ایا مدرک تحصیلی نویسنده اول در پذیرش مقاله تاثیر دارد؟
    مثلا اگر چند نویسنده برای یک کار پژوهشی با هم مشارکت داشته اند ایا بهتر هست که نویسنده ای که مدرک تحصیلی بالاتر دارد به عنوان نویسنده اول قرار گیرد؟ (لیسانس، ارشد و دکترا) (با فرض اینکه توافق بین نویسندگان وجود داشته باشد)

نقل قول نوشته اصلی توسط uni8v نمایش پست ها
    سلام دوستان

ایا مدرک تحصیلی نویسنده اول در پذیرش مقاله تاثیر دارد؟
    مثلا اگر چند نویسنده برای یک کار پژوهشی با هم مشارکت داشته اند ایا بهتر هست که نویسنده ای که مدرک تحصیلی بالاتر دارد به عنوان نویسنده اول قرار گیرد؟ (لیسانس، ارشد و دکترا) (با فرض اینکه توافق بین نویسندگان وجود داشته باشد)
    به نظر بنده اینکه از ایران بفرستی، از آمریکا و یا هر جای دیگه، هر استادی که می خواهد باشد به نظر بنده هیچ تاثیری ندارد(اگرم دارد خیلی کم) شما تمرکز خودتون و تنها بگذارید برروی مقاله و اینکه درست و حسابی نوشته باشید. نتایج و بحث را خوب پوشش داده باشید چکیده و مقدمه ای که می نویسید بسیار زیبا باشد و از ابتدا تا انتها ی کاره شما را توصیف کند، باقی موارد همه شایعه هستند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)