صفحه 56 از 70 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 697

موضوع: چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

سلام دوستان، من یه مقاله تو رشته مکانیک به یه ژورنال ایمپکت 5.9 (می دونم خریت کردم) تو ایندکیس الزوییر فرستادم، الان 3 ماهه دسته ادیتور، داورم معرفی کردم، همچین چیزی شنیدین، اگه ممکن جوابمو بدین، مرسی.
    ویرایش توسط khkhkhkh : June 7th, 2016 در ساعت 08:14 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط khkhkhkh نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یه مقاله تو رشته مکانیک به یه ژورنال ایمپکت 5.9 (می دونم خریت کردم) تو ایندکیس الزوییر فرستادم، الان 3 ماهه دسته ادیتور، داورم معرفی کردم، همچین چیزی شنیدین، اگه ممکن جوابمو بدین، مرسی.

دوست عزیز سوالتون چیه الان؟!
    چه چیزی رو شنیدیم ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز سوالتون چیه الان؟!
    چه چیزی رو شنیدیم ؟!
    منظورم این که سه ماه مقاله دست ادیتور بمونه، عادیه؟ هنوز نرفته دست داور. تا کی صبر کنم؟

ApplyAbroad Guru

منظورم این که سه ماه مقاله دست ادیتور بمونه، عادیه؟ هنوز نرفته دست داور. تا کی صبر کنم؟
    دوست عزیز

نه میشه گفت عادیه و نه غیر عادی
    من خودم دیدم و شنیدم که ممکنه بالای این مدت هم طول بکشه و این کاملا به ژورنال بستگی داره. مواردی ۵ ماه و ۸ ماه هم بوده ولی بدر کل ایده الش اینه توی همون ۳ یا ۴ ماه اول نهایتا وضعیت مقاله معلوم باشه و حداقل برای رفتن دست داور بررسی بشه
    شما الان استتوس مقاله تون چیه ؟
    به هر حال این زمان ژورنال به ژورنال ممکنه متفاوت باشه
    شما مقاله های جدید اون ژورنال رو یه چک بکنید و ببینید پروسه اکسپتشون چقدر طول کشیده
    تاریخ رسیدن و اکسپتشونو چک کنید
    و چک کنید ببینید شماره بعدی ژورنال کی قراره در بیاد
    یه وقت یه ژورنال سالی یه بار فقط در میاد و یه ژورنال دیگه هر دو ماه یه شماره داره و .....
    اینا یه دید کلی از منطقی بودن یا نبودن اون سه ماه خودتون بهتون میده

در کنارش اگه خیلی نگرانید میتونید یه ایمیل به منشی ژورنال یا ادیتور مربوطه یا تو یهمون قسمت ارتباط توی صفحه پروفایل مقاله تون بفرستید (تیتر مقاله رو با شماره ای که روز اول بهش اختصاص دادن بهشون اعلام کنید) و شرایطش رو پیگیری کنید
    بعد از این موارد اگه هیچ جوابی ندادنن شما با توجه به سابقه ژورنال به این نتیجه رسیدید که نمیخوایید این زمان رو صبر کنید میتونید مقاله رو از پروسه داوری و بررسی خارج کنید و برای جای دیگه ای بفرستید

امیدوارم به زودی جواب مورد نظرتون رو بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

نه میشه گفت عادیه و نه غیر عادی
    من خودم دیدم و شنیدم که ممکنه بالای این مدت هم طول بکشه و این کاملا به ژورنال بستگی داره. مواردی ۵ ماه و ۸ ماه هم بوده ولی بدر کل ایده الش اینه توی همون ۳ یا ۴ ماه اول نهایتا وضعیت مقاله معلوم باشه و حداقل برای رفتن دست داور بررسی بشه
    شما الان استتوس مقاله تون چیه ؟
    به هر حال این زمان ژورنال به ژورنال ممکنه متفاوت باشه
    شما مقاله های جدید اون ژورنال رو یه چک بکنید و ببینید پروسه اکسپتشون چقدر طول کشیده
    تاریخ رسیدن و اکسپتشونو چک کنید
    و چک کنید ببینید شماره بعدی ژورنال کی قراره در بیاد
    یه وقت یه ژورنال سالی یه بار فقط در میاد و یه ژورنال دیگه هر دو ماه یه شماره داره و .....
    اینا یه دید کلی از منطقی بودن یا نبودن اون سه ماه خودتون بهتون میده

در کنارش اگه خیلی نگرانید میتونید یه ایمیل به منشی ژورنال یا ادیتور مربوطه یا تو یهمون قسمت ارتباط توی صفحه پروفایل مقاله تون بفرستید (تیتر مقاله رو با شماره ای که روز اول بهش اختصاص دادن بهشون اعلام کنید) و شرایطش رو پیگیری کنید
    بعد از این موارد اگه هیچ جوابی ندادنن شما با توجه به سابقه ژورنال به این نتیجه رسیدید که نمیخوایید این زمان رو صبر کنید میتونید مقاله رو از پروسه داوری و بررسی خارج کنید و برای جای دیگه ای بفرستید

امیدوارم به زودی جواب مورد نظرتون رو بگیرید
    ژورنالی که من اقدام کردم، تعداد چاپش در سال بالاس (835 مقاله در سال). استتوسم with editore هستش. من دیدم فرآیند اکسپت از 1 سال تا 2 سال هست. تعداد چاپش در سالام 4 نوبت هستش. می ترسم ایمیل بزنم بلافاصله رد کنن. نمی دونم چی کار کنم.

ApplyAbroad Guru

ژورنالی که من اقدام کردم، تعداد چاپش در سال بالاس (835 مقاله در سال). استتوسم with editore هستش. من دیدم فرآیند اکسپت از 1 سال تا 2 سال هست. تعداد چاپش در سالام 4 نوبت هستش. می ترسم ایمیل بزنم بلافاصله رد کنن. نمی دونم چی کار کنم.

دوست عزیز
    پس ژورنال سرش شلوغه با این تعداد مقالاتی که در سال چاپ میکنه
    شاید به این دلیلیه که هنوز دست ادیتوره مقاله تون
    قاعدتا مقاله ها باید توی همون ماه های اول از دست ادیتور بره بیرون حالا یا ریجکت بشه یا اینکه بره برای داوری
    عرض کردم قاعدتا و این کلی نیست
    در هر حال
    اگه رد کنند مطمین باشید دلیلش ایمیل زدنتون نیست
    ایمیلی هم اگه خواستید بزنید با این مفهوم میزنید که مقاله در فلان تاریخ سابمیت شده و میخواستیم ببینیم که وضعیت اخیر مقاله چیه و آیا به زودی در پروسه داوری قرار میگیره یا نه
    یا یه چیزی توی همین مایه ها

در نهایت این دو راه رو دارید یا صبر کنید یا اینکه اگه نگرانید یا عجله دارید پیگیریش کنید

موفق باشید

سلام من در یک مقاله ی جدید داخلی که ارسال کردم متوجه شدم که زیر نویس 3 نمودار کاملا اشتباه است آیا این مورد موجب رد مقاله می شود؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh_shoja نمایش پست ها
    سلام من در یک مقاله ی جدید داخلی که ارسال کردم متوجه شدم که زیر نویس 3 نمودار کاملا اشتباه است آیا این مورد موجب رد مقاله می شود؟

دوست عزیز

قاعدتا نباید مقاله تون بخاطرش رد بشه
    اصولا توی پروسه داوری روی این موارد بهتون کامنت داده میشه و توی ادیت های بعدی باید این موارد رو درست کنید
    و نهایتا اگه مقاله تون خدایی نکرده رد بشه حتما دلیل دیگه ای داشته و به نظرم نگران نباشید در این مورد

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

من هر بار مقاله ای می فرستم بعدش می فهمم مشکلی دارد، انگار مشکلات ویرایشی تمومی ندارند

ApplyAbroad Superstar

دوستان میتونید علت ریجکت شدن مقاله بنده رو حدس بزنید؟ برای من که گنگ بود!

Although it was felt that your manuscript was quite interesting, we are publishing only the most highly rated papers for publication in ESWA. We are being really stringent with the papers trying to achieve only an 8-10% acceptance rate.?The manuscripts first go through a preliminary screen by the Editorial Office to see whether they should be passed to the next stage of formal and rigorous peer reviews.?

Important screening criteria include (1) fit with the mission of the ESWA, (2) significance, originality, and impact on expert and intelligent systems, and (3) likelihood of moving forward acceptance in two rounds of rigorous peer review process.??We are sorry that your paper didn't make the initial cut. We felt that the manuscript failed to meet these criteria, and was inappropriate for publication at this time.

The fairest treatment we can give authors is to notify authors quickly of our final decision.?I inform you that your manuscript is rejected. Please be advised this rejection decision is final, and no review will be processed.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)