صفحه 6 از 70 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 697

موضوع: چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز واقعا ممنون
    این میل رو باید به editor بزنم دیگه؟؟
    بعد همین شراطمو رو (اپلای) رو براشون توضیحح بدم. چون احتمال داره که درکم کنن.
    مرسی
    بله به ادیتور بزنید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

نه نه نه
    یه وقت همچین اشتباه بچگانه ای نکنی و به ادیتور ایمیل بزنی که جوابتو بده!!!!!
    چون در این صورت دو احتمال وجود داره
    1. 95% مقالتو درجا ریجکت میکنه
    2. همون موقع ریجت نمی کنه ولی اثر بدی از خودت تو ذهن ادیتور باقی می ذاری و بعدن احتمالش زیاده که ریجکت شه و یا اصلا دیرتر جواب بده
    یادت باشه که شخص ادتور یعنی همه کاره
    در ضمن مقاله سابمیت شده در صورتی که زمان زیادی ازش گذشته باشه خیلی هم تو رزموه با ارزشه من خودم همین دو هفته پیش توی ایمیلهایی که به اساتید واسه اپلای میزدم یکیشون بهم ایمیل زد گفت فایل pdf فلان مقالتو (که هنوز under review بود) برام بفرست ظاهرا از مقاله چاپ شدم هم براش جالبتر بود. بعدش هم گفت خیلی عالیه و مداکتو بفرس
    موفق باشی
    یادت نره هرگز به ادیتور ایمیل نزن
    دوستان من الان بیشتر از سه ماهه یه مقاله رو سابمیت کردم ولی هنوز جوابشو نگرفتم. با توجه به اینکه طی یکی دو ماه آینده باید اپلای کنم، به نظرتون بهتره که یه میل بزنم و درخواست (عاجزانه) بکنم که زودتر عمل کنند. با توجه به اینکه مقاله سابمیتی تقریبا بی تاپیر هستش تو رزومه، خیلی برام مهمه

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdifb نمایش پست ها
    نه نه نه
    یه وقت همچین اشتباه بچگانه ای نکنی و به ادیتور ایمیل بزنی که جوابتو بده!!!!!
    چون در این صورت دو احتمال وجود داره
    1. 95% مقالتو درجا ریجکت میکنه
    2. همون موقع ریجت نمی کنه ولی اثر بدی از خودت تو ذهن ادیتور باقی می ذاری و بعدن احتمالش زیاده که ریجکت شه و یا اصلا دیرتر جواب بده
    یادت باشه که شخص ادتور یعنی همه کاره
    در ضمن مقاله سابمیت شده در صورتی که زمان زیادی ازش گذشته باشه خیلی هم تو رزموه با ارزشه من خودم همین دو هفته پیش توی ایمیلهایی که به اساتید واسه اپلای میزدم یکیشون بهم ایمیل زد گفت فایل pdf فلان مقالتو (که هنوز under review بود) برام بفرست ظاهرا از مقاله چاپ شدم هم براش جالبتر بود. بعدش هم گفت خیلی عالیه و مداکتو بفرس
    موفق باشی
    یادت نره هرگز به ادیتور ایمیل نزن
    چیکار کنم. حرف شما و شهروز کاملا در تناقضند.
    البته خودم حس کردم که کار خیلی جالبی نباشه میل زدن به ادیتور. بالاخره با دم شیر نمیشه بازی کرد.!!! برا همین فعلا به assistant اون ژورنال میل زدم.
    البته ادیتور یکی از مقالاتم ایرانیه، این چیی؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

اتفاقا ایمیل زدن به ادیتور یک کار کاملا رایج و مرسومه.
    حتی من در رفرنس های مربوط به روش تحقیق خوندم که ل به ادیتور تلفن تلفن بزنید
    دم شیر دیگه چیه بابا آدم خوار نیست که.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

ببین عزیزم
    من تجربه شخصیم رو میگم
    منم یه بار تویه شرایط مشابه با شما ایمیل زدم و ادیتور در جا مقالمو ریجکت کرد. بدون اینکه منتظر نظر داور شه
    تازه ظاهرا از من تصویر بدی هم تو ذهنش مونده چون چند ماه بعد از اون جریان یه مقاله واسشون فرستادم و چون خداییش جای ریجکت شدن نداشت minor revision خورد و منم جواب revisio رو دادم. ریوایزش این بود:
    Check the references carefull according to the journal guide for author
    با اجازت الان یک ماهه که این revision دوباره under review هست و هنوز جواب نداده. یعنی تابلو هست که ادیتور عمدا ذیر جواب میده
    چیکار کنم. حرف شما و شهروز کاملا در تناقضند.
    البته خودم حس کردم که کار خیلی جالبی نباشه میل زدن به ادیتور. بالاخره با دم شیر نمیشه بازی کرد.!!! برا همین فعلا به assistant اون ژورنال میل زدم.
    البته ادیتور یکی از مقالاتم ایرانیه، این چیی؟؟؟؟

Junior Member

یه تجربه دیگه هم که دارم اینه که یه بار یه مقالم 2 ماه with editor بود . اونقده اعصابم خورد بود که می خواستم withdraw کنم ولی همون روزا بود که ادیتور میل زدو بعد از تمجید ریوایزی که خودش داده بود رو ازم خواست اعمال کنم
    (میدونم که چه احساس بدی از این بلا تکلیفی داری ولی نذار احساساتت کارتو خراب کنه تو که اینهمه صبر کردی یه چند وقت دیگه هم روش، به این فکر کن که اگه خدای نکرده با این کارت مقالت ریجکت شه ، که احتمالش هم کم نیست، بعدا چقد برات بد میشه)
    حالا بیا درستش کن ، mehdifb جوابی دارید بدید؟؟؟؟
    کس دیگه ای نظری داره؟؟؟

I can not say that it is accepted or rejected but editor does not care to your application process! as i know you sent the revision 1 week ago and your paper is supposed to be as a major revision so sending inquiry to editor about the status of your article after 1 week is not reasonable

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

كاربران گرامي
    تمام پستهاي غيرمفيد حذف شدند.
    لطفا از بحثهاي غيرمفيد و نامرتبط با فروم و چت و گفتگوهاي دونفره خودداري كنيد. در صورت تكرار، كاربران خاطي جريمه خواهند شد.
    با تشكر
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Junior Member

از من میشنوی اولیش که accept شد شروع کن به email زدن
    راستش من خودم میخواستم واسه جواب revision همون مقالم که گفتم صبر کنم (یه ماه پیش) ولی خدا رو شکر که نکردم
    خدا رو شکر استادای مورد نظرم هم بهم جواب مثبت دادن و الان فقط منتظرم که تافل بدم
    نه 3تا دادم . یکی زود جواب داد 2 ماهه. ریوایزشم یه هفته پیش فرستادم مطمئنم جوابش یک هفته ای میاد. به امید accept شدنش
    اما دوتای دیگه 3 ماهه گذشته هیچ خبری نیست. می ترسم از اونائی باشن که یه سال طول میکشه

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

ایمیل زدن به ادیتور مشکل خاصی رو ایجاد نمی کنه. شما کاملا باید در جریان این امر باشید که اصلا پروسه داوری ممکنه چند ماه یا یکی دوسال طول بکشه. در ضمن شما قول اکسپت نمی خواهید. شما می خواهید ادیتور رو مطلع کنید از شرایط خودتون و کسب اطلاع کنید از جریان داوری مقاله و اینکه آیا به ددلاین شما می رسه یا خیر. این حق طبیعی شما به عنوان نویسنده هست که با ادیتور در رابطه باشید. دلیل اینکه من از شما خواستم بیشتر از یک بار ایمیل نزنید هم این بود که از نظر اخلاقی باتوجه به اینکه ادیتور ممکنه سرش شلوغ باشه کار درستی نیست بیش از یک بار یک موضوع رو گوشزد کردن.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)