صفحه 60 از 70 نخستنخست ... 105051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 697

موضوع: چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

نقل قول نوشته اصلی توسط popali نمایش پست ها
    سلام
    ایا برای دادن یک مقاله خوب خواندن مقالات معدد مفیده یا ایده ی اولیه یا حل مسالعه با ایده ی خودد؟
    ممنون
    سلام باید ایده ای داشته باشید و روی آن کار کنید اما خود ایده با خواندن مقالات می تواند ایجاد شود ضمنا مقالات را باید بخوانید تا با نحوه نوشتن یک مقاله علمی چگونگی بیان مساله در یک مقاله نحوه نوشتن مقدمه مقاله نحوه نوشتن بخشهای مختلف آشنا شوید هر چه مقاله بیشتری خوانده باشید خصوصا بخش مقدمه مقالات مختلف را می توانید مقاله با نوشتار مناسبتری بنویسید در واقع هر دو مورد که نوشته اید باید با هم باشد. موفق باشید

با سلام؛
    چند ماهی است که جواب مقالات من نیامده است حدود 4 ماه و هنوز under review است. بهتر نیست یک ایمیل به عنوان reminder به editor in chief بفرستم؟
    ضمناً شما متنی در این مورد دارید که من از اون استفاده کنم؟
    خیلی ممنونم!

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sonia_Civil نمایش پست ها
    با سلام؛
    چند ماهی است که جواب مقالات من نیامده است حدود 4 ماه و هنوز under review است. بهتر نیست یک ایمیل به عنوان reminder به editor in chief بفرستم؟
    ضمناً شما متنی در این مورد دارید که من از اون استفاده کنم؟
    خیلی ممنونم!
    سلام به نظر من چهار ماه زمان زیادی نیست که بخواهید ایمیل بزنید و همچنان صبر کنید

سلام
    ایا میتونین بهم بگین این جزنال ISI است یا نه؟
    advances in civil engineering
    issn: 1687-8086
    ممنون!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sonia_Civil نمایش پست ها
    سلام
    ایا میتونین بهم بگین این جزنال ISI است یا نه؟
    advances in civil engineering
    issn: 1687-8086
    ممنون!
    بله ISI هست
    اینم لینکش توی تامسون رویترز:
    http://ip-science.thomsonreuters.com...ISSN=1687-8086
    کمک کردن دیگران به شما در اپلای ابرود از روی وظیفه نیست از روی لطفه! لطفاً بفهمید!
    اپلای ابرود یک گنجینه بزرگ از اطلاعات ارزشمنده...

Junior Member

من به استاد راهنمامم
    sms
    زدم گفتم لطفا مطالب و ایده هایم را در اختیار بقیه دانشجویانتون قرار ندهید . گفت بمن اینجا دانشگاههه و فضای باز علمی و شما یه ایده میدید و من نظرم میگم اینجوری ایده در می اید و این مسایل مربوط به استاد راهنماست نه شما اخه این فکر می کرد که من می خوام دفاع کنم یعنی من برای 1 ماه استاد مشاور گرفتم و ایده ام را بده به دانشجوی دیگرش که حدود 12 ماه است که استاد مشاور داره
    برگه ی ام را (تمدید پایان نامه ام ) تمدید کردم یکم استاد راهنمام سرخ و سفید شد
    من ان ایده را از استاد مشاورم گرفتم قبلا هم شفاهی بش گفتم ولی این زیاد یادش نیست می خواد بش بگم از
    وقتی استاد مشاور گرفتم تمامی مباحث و ایده ها با استاد مشاور اول چک میشه بعد به شما میگم

اولش میگفت شما 2 ماهه که استاد مشاور گرفتید و موضوع خوبی رسیدید ولی به دلایلی انجام ندادید باید تا حالا 2 تا مقاله میدادید و من گفتم استاد از این روش در موضوعی که 3 ماه پیش گفتم هم میشه استفاده کرد گفت ان به شما ربطی نداره شما باید تو پایان نامه تون فقط اشاره کنید به خاطر همین من فرداش همچنین sms ای بش زدم و بعد از یه دوستام پرسیدم گفت که پشت برگه ی فرم پیشرفت پروژه ایده های مطرحی و همه ی کارایی که کردی را بنویس و من برگه را دیروز تحویل دادم حالا میگم برم و اینها را پشت برگه ام بنویس ام و بدم ؟
    خدا میدونه همون پسره اسم مرجع و حتی میشه کدش را کجا پیدا کرد هم از من گرفت حالا این درسته بگه بمن ربطی نداره؟ (یه بار من یک تکه کد نوشته بودم گفتم درستش داری بم داد ولی من دیدم کار نکرد ازش استفاده نکردم )
    این بار اول استاد راهنمام نیست که موضوع را بش میده چی کار کنم؟

ممنون ببخشید همچنین سوالاتی را از شما می پرسم

Junior Member

یک توصیه به همه کسای که میخوان مقاله isi چاپ کنن و دوست دارن زودتر جوابش بیاد، حتما در مورد مجله مورد نظر تحقیق کنید که زمان داوری و چک کردن مقالتون کم باشه برای این کار هم به سایت الزویر برید بعد تو قسمت journal finder برید مشخصات مقالتونو مثل عنوان و چکیده میدید بعد یه لیست از مقالات که مرتبط با موضوع شماست رو میاره بعدش یک سری اطلاعات در مورد IF و مدت زمان داوری و submit نوشته این کار کمک میکنه که زورترجواب بگیرید.
    در مورد تجربه شخصی من 5 تا از مجلات معرفی شده رو امتحان کردم با داوری اولیه دوهفته و واقعا هم سر همون دو هفته جواب دادن. البته این سرعت جواب دهی مال مجلات با ایمپکت بالای 4 بود.

متشکرم. مرسی!

Junior Member

سلام دوستان
    من می خوام از پایان نامم،مقاله در بیارم.اولین باره که می خوام مقاله بنویسم
    یک سوال دارم:
    نحوه نوشتن مقاله ها در ژورنال های مختلف تفاوت داره؟
    من اول مقاله رو بنویسم بعد دنبال ژورنال مرتبط با موضوعم باشم
    یا اینکه اول ژورنال مناسب پیدا کنم بعد طبق فرمت مقاله های اون ژورنال شروع به نوشتن کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط N3GARV نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام از پایان نامم،مقاله در بیارم.اولین باره که می خوام مقاله بنویسم
    یک سوال دارم:
    نحوه نوشتن مقاله ها در ژورنال های مختلف تفاوت داره؟
    من اول مقاله رو بنویسم بعد دنبال ژورنال مرتبط با موضوعم باشم
    یا اینکه اول ژورنال مناسب پیدا کنم بعد طبق فرمت مقاله های اون ژورنال شروع به نوشتن کنم؟

دوست عزیز

فرمت و استایل مقاله نوشتن توی ژورنال های متفاوت فرق میکنه (ولی اصول و چهارچوب کلی همشون شبیه همه)
    شما به نظرم شروع کنید بر اساس اون فرمت کلی که همه مقاله ها تقریبا همونو دارند مقاله تون رو بنویسید (ابسترکت و اینتروداکشن و تیوری و فرمولیشن و ریزالت ها و بحث و نتیجه گیری پو .....)
    بعدا برای هر ژورنالی که خواستید سابمیت کنید فرمت و استایل اون ژورنال رو روی مقاله تون اعمال میکنید
    اگه هم از ژورنالی که میخوایید براش مقاله رو بفرستید از همین الان مطمینید خب همون استایل رو پیش بگیرید که مربوط به همون ژورناله....

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)