صفحه 65 از 70 نخستنخست ... 1555565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 697

موضوع: چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Seyedmh نمایش پست ها
    ریوایز یکی از مقالاتی که سابمیت کردم با عنوان Major revision آمده. کامنت یکی از داورها بصورت زیر هست:
    This has some interest, but the English is very difficult to decipher. A complete revision of the English is strongly recommended.
    داور دوم هم فقط ایراد نگارشی و نماد گرفته. شنیدم اگه major revision باشه مجددا مقاله وارد پروسه داوری میشه. درسته؟
    سلام اینکه ادیتور مجددا مقاله را برای داوری به داوران بفرستد ربطی لزوما به Major revision یا Minor revision داشتن نیست و کاملا نظر ادیتور است. ضمنا ممکن است مقاله را برایتان نوشته باشند Major Revision اما اشکالات نگارشی باشد و بارها اتفاق افتاده و این نظر داور یا ادیتور است. ضمنا اگر زبان انگلیسی مقاله ضعیف باشد این مساله یک ایراد مهم است و طبیعتا ایراد جزیی نیست و اصلاح اساسی نیاز دارد. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideh1980 نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    حدود ده دوازده روز پیش یه مقاله تو یکی از ژورنالهای انتشارات وایلی سابمیت کردم.فورا ایمیل تایید سابمیت برام‌ ارسال شد منتها از اون روز تا الان وضعیت مقاله در حالت awaiting admin processing هستش...یعنی در انتظار تایید چیف ادیتور برای ارسال به ادیتورهای اجرایی هستش? یا چی ؟ ممنون میشم اگه تجربه ای در این زمینه دارید با من به اشتراک بذارید
    ايميلي كه دريافت كرديد به صورت اتوماتيك براتون بعد از سابميت مقاله اومده در واقع فقط يك تاييديه از سابميت مقاله شماست. در خيلي از زورنالهاي معتبر قبل از اينكه مقاله رو بدن به داورها معمولا خود اديتورها (كه ممكنه خودشون صاحب نظز هم باشند) مقاله رو از لحاظ كيفي و همسان بودن با اسكوپ زورنال چك ميكنند و اگر از اينن مرحله رد بشه تازه اون رو به داورها ميدهند كه خود پيدا كردن داور هم زمان بر خواهد بود. همچنين اگر تعداد مقالاتي كه قبل از شما بهشون رسيده زياد باشه كه در زورنالهاي معتبر اينگونه هست اين فراييندها طولاني تر هم ميشه

Junior Member

دوستان اگر میخواید اسمتون توی مقاله ISI (ژورنال ایمپکت دار) در زمینه مهندسی محیط زیست آب و فاضلاب بخوره برای دریافت جزئیات دقیق تر به این ایمیل درخواستتون رو بفرستید.
    superlativewater@gmail.com

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    ايميلي كه دريافت كرديد به صورت اتوماتيك براتون بعد از سابميت مقاله اومده در واقع فقط يك تاييديه از سابميت مقاله شماست. در خيلي از زورنالهاي معتبر قبل از اينكه مقاله رو بدن به داورها معمولا خود اديتورها (كه ممكنه خودشون صاحب نظز هم باشند) مقاله رو از لحاظ كيفي و همسان بودن با اسكوپ زورنال چك ميكنند و اگر از اينن مرحله رد بشه تازه اون رو به داورها ميدهند كه خود پيدا كردن داور هم زمان بر خواهد بود. همچنين اگر تعداد مقالاتي كه قبل از شما بهشون رسيده زياد باشه كه در زورنالهاي معتبر اينگونه هست اين فراييندها طولاني تر هم ميشه
    با سلام
    خوشبختانه داوری مقاله م تموم شد و دو روز پیش هم نظرات داورها ارسال شد فعلا مشغول جواب دادن به کامنت های داورا هستم ....تا درنهایت خدا چی بخواد

با سلام
    خوشبختانه داوری مقاله م تموم شد و دو روز پیش هم نظرات داورها ارسال شد فعلا مشغول جواب دادن به کامنت های داورا هستم ....تا درنهایت خدا چی بخواد
    چه زود.موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    چه زود.موفق باشيد
    بله خوشبختانه ژورنال منظمیه...اولین بار که سابمیت کردم دوازده روز بعد جواب اومد که به دلایلی دوباره سابمیت کن من اصلاحات رو انجام دادم و دوباره سابمیت کردم چند ساعت بعدش پیام اومد فلان تغییر رو انجام بده و دوباره سابمیت کنم انجام دادم و برای بار سوم سابمیت کردم.که روز بعدش در وضعیت تحویل به ادیتور اجرایی قرار گرفت سه روز بعد هم تحویل داورها شد حدود چند روز بعد هم‌ در وضعیت نظر ادیتور هم فیلد حدود بیست و یکی دو‌‌‌‌ بعد هم جواب داورها رو تحویل دادن. این ژورنالی ایمپکت سه و از انتشارات وایلی.....حالا امیدوارم اینقدر زود کارراه میندازن در نهایت مقاله منو اکسپت کنن....پنج تا داور دادن چهارتاشون اکی داده منتها داور پنجم علیرغم اینکه اکی داده چند تا سوال پرسیده که در بین سوالاتش موارد غیرمنطقی هم دیده میشه که حدس میزنم احتمالا زیاد به موضوع کار من مسلط نیست بنده هم جواب دارم برا ایشون فقط امیدوارم قانع بشن

Junior Member

سلام دوستان. به راهنماییتون احتیاج دارم.
    من و دوستم قرار گذاشته بودیم که روی موضوعی کار کنیم و هر کدام هم قسمت مشخص از کار را قرار بود که انجام دهیم. در پروسه ای که برای انجام قسمت مربوط به خودم وقت گذاشته بودم متوجه ایرادی در یکی از مقالاتی که به صورت مستقیم مربوط به کار مشترکمون نبود شدم و وقت بیشتری روی اون مساله گذاشتم. الان تونستم یک مقاله بواسطه اون ایراد بنویسم. کار مشترکمون رو زیاد پیش نبردم، ضمن اینکه دوستم هم هنوز کار خاصی انجام نداده. فقط در حدی که یک سری رفرنس پیدا کرده. امروز صبح به دوستم گفتم که چنین مقاله ای را نوشتم و در حال انجام کارهای ویرایشش هستم. ایشونم گفتند بده بخونمش و اینکه از چه رفرنس هایی استفاده کردی تا قبل از خوندن این کار اونها رو بخونم. منم به ایشون گفتم. حالا سوالم این هست که اسم ایشون رو باید بنویسم یا نه؟ برام سخته که بدون اسمشون مقاله رو براشون بفرستم. از طرفی ایشون هیچ کاری هم انجام ندادن. فقط قبلا یک سری کار انجام داده بودم که بهم گفتن مقاله های در این زمینه (که الان مقاله نوشتم) هم خوب چاپ میشن.

Junior Member

بله خوشبختانه ژورنال منظمیه...اولین بار که سابمیت کردم دوازده روز بعد جواب اومد که به دلایلی دوباره سابمیت کن من اصلاحات رو انجام دادم و دوباره سابمیت کردم چند ساعت بعدش پیام اومد فلان تغییر رو انجام بده و دوباره سابمیت کنم انجام دادم و برای بار سوم سابمیت کردم.که روز بعدش در وضعیت تحویل به ادیتور اجرایی قرار گرفت سه روز بعد هم تحویل داورها شد حدود چند روز بعد هم‌ در وضعیت نظر ادیتور هم فیلد حدود بیست و یکی دو‌‌‌‌ بعد هم جواب داورها رو تحویل دادن. این ژورنالی ایمپکت سه و از انتشارات وایلی.....حالا امیدوارم اینقدر زود کارراه میندازن در نهایت مقاله منو اکسپت کنن....پنج تا داور دادن چهارتاشون اکی داده منتها داور پنجم علیرغم اینکه اکی داده چند تا سوال پرسیده که در بین سوالاتش موارد غیرمنطقی هم دیده میشه که حدس میزنم احتمالا زیاد به موضوع کار من مسلط نیست بنده هم جواب دارم برا ایشون فقط امیدوارم قانع بشن
    سلام. امکانش هست رشته کاری ژورنال را بگید؟ اگر اسمش را هم بگید ممنون میشم.

سلام. دوستان ژورنالی که من میخوام مقاله را برایش بفرستم پیشنهاد کرده سه نفر potential reviewers معرفی کنم. چطور باید این کار را انجام داد؟ باید به اساتید این رشته که مقالاتشون رفرنس من بوده ایمیل بزنم و از اونها درخواست کنم که اجازه بدن معرفیشون کنم؟ یکی از مقاله های این ژورنال رفرنس من بوده که نویسنده مقاله یک نفر را بعنوان academic editor درقسمت اسامی مقاله ذکر کرده، منظورش همین reviewer بوده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    سلام. دوستان ژورنالی که من میخوام مقاله را برایش بفرستم پیشنهاد کرده سه نفر potential reviewers معرفی کنم. چطور باید این کار را انجام داد؟ باید به اساتید این رشته که مقالاتشون رفرنس من بوده ایمیل بزنم و از اونها درخواست کنم که اجازه بدن معرفیشون کنم؟ یکی از مقاله های این ژورنال رفرنس من بوده که نویسنده مقاله یک نفر را بعنوان academic editor درقسمت اسامی مقاله ذکر کرده، منظورش همین reviewer بوده؟
    سه نفر از افرادی که در حوزه شما کار کرده اند را کافی است با ذکر ایمیلشان بنویسید. ترجیجا کسانی که از آنها مقاله ای را رفرنس داده اید. همین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)