صفحه 8 از 70 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 697

موضوع: چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    میخوام بدونم از وقتی که accept مقاله میآد ، تا وقتی که مقاله online میشه چقدر طول میکشه؟
    به شدت بستگی به ژورنال داره.. میتونی مقاله هارو چک کنی. حتما تاریخ سابمیت، اکسپت و چاپ توش هست.
    من چند تا ژورنال تو الزیویر سراغ دارم (شیمی) که فاصله اکسپت تا چاپ آنلاین 3 روز هست ولی تا 2 ماه هم دیدم...
    بازم بستگی به مجله و تعداد چاپش داره

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    میخوام بدونم از وقتی که accept مقاله میآد ، تا وقتی که مقاله online میشه چقدر طول میکشه؟
    همون طور که دوستون هم گفتن بستگی به ژورنال داره. البته در برخی ژورنالها بستگی به موضوع مقاله شما هم داره (معمولا ژورنالهایی که تعداد چاپشون کمه) . به این جهت که ادیتور در هر ایشو موضوعات مختلفی رو در نظر میگیره و انتخاب میکنه برای چاپ، چون مثلا نمیشه که در یک ایشو تعداد زیادی از یک area چاپ شه و در area دیگه نه. به عنوان مثال ممکنه توی یه ژورنال یه مقاله بعد از سه ماه آنلاین شه و توی یکی دیگه بعد از 10 ماه .
    البته در پایان شایان ذکره اشاره کنم که مقاله accept شده با مقاله آنلاین هیچ فرقی در امتیاز پژوهشی که برای پذیرش و بورس به شما میدن نداره.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

بنده اخیرا یکی از مقالاتم در یکی از ژورنالهای معتبر رشته خودم پذیرفته شد. میخوام نکات مهمی که در تسریع پذیرش مقاله تاثیر داره رو بگم!
    1. مهمترین نکته اینکه ژورنال در فیلد شما فعال باشه. من مقاله هائی که میخوندم اکثرا از این ژورناله بود و خیلی سریع جواب گرفتم (2 ماهه ریوایز اول) دلیل: اول اینکه نشون میده ادیتور به این موضوع علاقمنده- دوم اینکه ادیتور داورهای مختلف تو این زمینه رو میشناسه و پروسه سریعتر انجام میگیره!
    2. به خاطر میل زدن ریجکت نمیکنن ، اما!!! میل جا و زمانی داره!!!
    من برا این مقالم 3 بار میل زدم، ولی میل رو باید به موقعش زد. اگه یکی دو ماه بعد سابمیت میل بزنی، بله همون لحظه ریجکت میشه! چون این پروسه معمولا بیشتر از دوماه وقت میبره! نکته دیگه اینکه هیچ وقت مستقیما به ادیتور میل نزنید. به اون آدرسی که موقع سابمیت با شما مکاتبه داشته به اون میل بزنید. میل به ادیتور مستقیما یعنی ریجکت (خطرناکترین کار ممکنه)
    3. همه کاره ژورنال فقط editor-in- chief هست. بقیه هیچ نقشی ندارن(منظورم در تصمیم نهائی). حتی اگه داورها هر سه اکسپت بدن، ممکنه ادیتور تصمیم ریجکت بگیره (که این اتفاق برا دوستام افتاده)
    4. introduction مقاله بسیار بسیار مهمه و اکثر داورا با این قسمت کار دارن.
    5. ....
    6. صبر پیشه کنید
    موفق باشید
    ویرایش توسط Radian : January 26th, 2011 در ساعت 08:37 PM دلیل: ایجاد بحث دو طرفه خارج از موضوعیت تاپیک

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    من و دو نفر از دوستام 8ماه یه مقاله سابمیت کردیم، این ژورنال تقریبا 4 ماه جواب میده
    International journal of advanced manufacturing technology
    حالا به نظر شما به همون سایت سابمیتش میل بزنیم؟
    "{
    نقل قول نوشته اصلی توسط CMU;371642
    بنده اخیرا یکی از مقالاتم در یکی از ژورنالهای معتبر رشته خودم پذیرفته شد. میخوام نکات مهمی که در تسریع پذیرش مقاله تاثیر داره رو بگم!
    1. مهمترین نکته اینکه ژورنال در فیلد شما فعال باشه. من مقاله هائی که میخوندم اکثرا از این ژورناله بود و خیلی سریع جواب گرفتم (2 ماهه ریوایز اول) دلیل: اول اینکه نشون میده ادیتور به این موضوع علاقمنده- دوم اینکه ادیتور داورهای مختلف تو این زمینه رو میشناسه و پروسه سریعتر انجام میگیره!
    2. به خاطر میل زدن ریجکت نمیکنن ، اما!!! میل جا و زمانی داره!!!
    من برا این مقالم 3 بار میل زدم، ولی میل رو باید به موقعش زد. اگه یکی دو ماه بعد سابمیت میل بزنی، بله همون لحظه ریجکت میشه! چون این پروسه معمولا بیشتر از دوماه وقت میبره! نکته دیگه اینکه هیچ وقت مستقیما به ادیتور میل نزنید. به اون آدرسی که موقع سابمیت با شما مکاتبه داشته به اون میل بزنید. میل به ادیتور مستقیما یعنی ریجکت (خطرناکترین کار ممکنه)
    3. همه کاره ژورنال فقط editor-in- chief هست. بقیه هیچ نقشی ندارن(منظورم در تصمیم نهائی). حتی اگه داورها هر سه اکسپت بدن، ممکنه ادیتور تصمیم ریجکت بگیره (که این اتفاق برا دوستام افتاده)
    4. introduction مقاله بسیار بسیار مهمه و اکثر داورا با این قسمت کار دارن.
    5. متاسفانه بعضی افراد سیاست رو هم وارد اینجور مسائل میکنن. بعضی از ادیتورها (بلاخص امریکائی و اسرائیلی) مقالات ما ایرانی رو نادیده رد میکنن
    6. صبر پیشه کنید
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

با تشکر از همه ی دوستانی که تجربیاتشون رو اینجا در اختیار سایرین قرار میدند ، متاسفانه چند پست آخر این تاپیک به علت ایجاد بحث دو طرفه و خارج بودن از موضوعیت تاپیک حذف شدند .

از شما عزیزان خواهش میکنم که از ادامه ی بحث های دو طرفه و جدا شدن از موضوع تاپیک و علی الخصوص ایراد ادبیات نامناسب اکیدا بپرهیزید.

بدیهیست تکرار با اخطار رو به رو خواهد شد .

با سپاس از همه ی شما عزیزان .

مدیریت.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

مي خواستم بپرسم کسي هست که مقالشو داده باشه به اين سايت http://editingexperts.ir/ که تبليغش بالاي همين سايت زده شده؟ همين aceex منظورمه. من مي خوام براي content review مقالمو بدم اما نمي دونم کارشون چطوره؟ کسي تجربه داره؟
    ببخشيد دوستان.من که نتونستم تاپيکي پيدا کنم که مرتبط باشه اگه هست لطفا سوالمو منتقل کنيد.

دوستان به نظر شما اگر من در ژورنالی که از کارهای یکی از داور هاش استفاده کردم سابمیت کنم بهتره یا ژورنالی که اینجوری نیست؟داوری که به مطلب اشراف کامل داره ممکنه بیشتر گیر بده، ممکن هم هست که داوری که سواد کافی نداره مقاله رو راحت تر رد کنه.با تشکر

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام ، وقتی می خوام آن لاین سابمیت کنم به این بر می خورم ، چی کار باید کنم؟
    Manuscript Submission

Contributions should be sent to the Editorial Board of the Russian journal (not to Springer), at the following address: G.G. Lapin Editor-in-Chief of Hydrotechnical Construction/ Gidrotekhnicheskoe strotel'stvo Volokolamskoe Shosse 2, Office 2-41 125993 Moscow, A-80, GSP-3 Russia Phone / fax: +7 495 741 4981 E-mail: gts1930@yandex.ruG.G. Ol'khovsky Editor-in-Chief of Electrical Power Stations/ Elektricheskie Stantsii 3d Avtozavodsky proezd 4, Building 1115280 Moscow Russia Phone / fax: +7 495 234 7417 E-mail: tis@mail.magelan.ruE-mail: el-stantsii@rambler.ru
    In addition to the hardcopy manuscript, authors are encouraged to submit electronic text files (disks or via e-mail) using any popular word - processing software such as TEX, MS Word, WordPerfect, etc. For instructions on the preparation of your manuscript, contact the editorial board.
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط zakariaee نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما اگر من در ژورنالی که از کارهای یکی از داور هاش استفاده کردم سابمیت کنم بهتره یا ژورنالی که اینجوری نیست؟داوری که به مطلب اشراف کامل داره ممکنه بیشتر گیر بده، ممکن هم هست که داوری که سواد کافی نداره مقاله رو راحت تر رد کنه.با تشکر
    هر ژورنالی توی هر زمینه ای معمولا داورای متعددی میتونه داشته باشه و هیچ حسابی هم نیست که مقاله شما رو پیش همون داور بفرستن.
    ولی اگه از مقالات همون ژورنال در مقالتون به عنوان رفرنس استفاده کنید، حتما میتونه تاثیر مثبت داشته باشه.
    اینکه داور کاربلد میتونه مشکل ساز بشه یا نه به کیفیت کارتون بستگی داره. من همیشه گفتم که بهترین داور برای مقاله هر کس خود اون شخصه و هیچ کس جز نویسنده مقاله از ایرادات و مزایای اون کار آگاهی نداره. پس اگه از کیفیت کارتون اطمینان دارید به این مسائل شک نکنید.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

یه سوال دیگه :
    تو یه مرحله از سابمیت کردن مقاله میگه آیا شما مثلاً تو جای دیگه ای این مقاله رو سابمیت کردین یا نه ؟ اگه کردین اسم و آدرس و ژورنال رو بیارید .
    الان ما چی کار کنیم ؟ اگه جای دیگه ای سابمیت کرده باشیم ، به اونا بگیم و صادق باشیم یا نه ممکنه دردسر بشه؟
    ممنون
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)