نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تمرکز هر یک از دانشگاههای آمریکا وکانادا در کدام یک از گرایشات مدیریت است؟

fedra
    Guest

پیش فرض تمرکز هر یک از دانشگاههای آمریکا وکانادا در کدام یک از گرایشات مدیریت است؟

سلام.میخوام بدونم business school های آمریکا و کانادا دانشگاه هاشون تو چه گرایشی از گرایش های مدیریت قوی هستند.؟ من الانMBA از دانشکاه شریف دارم و می خوام برای دکترا اقدام کنم.
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تمرکز هر یک از دانشگاههای آمریکا وکانادا در کدام یک از گرایشات مدیریت است؟

مسلما از بچه هاي اين فروم خيلي ها براي گرايشات مديريت و MBA اقدام كرده اند و يا امسال اقدام مي كنند (كه در اين صورت هم ممكن هست يه data base از برخي دانشگاه هاي آمريكا و كانادا براي خودشون آماده كرده باشند).
    اگه هر نفر در مورد يك يا دو دانشگاه اينجا اطلاعاتي بده يه data base خوبي به وجود مي ياد. پس لطفا هر كسي در مورد هر دانشگاهي تونست اين كار رو بكنه

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : تمرکز هر یک از دانشگاههای آمریکا وکانادا در کدام یک از گرایشات مدیریت است؟

پیشنهاد من اینه که زیاد دنبال business school های top 10 نباشین و بجای این دنبال این باشین که ، ببینین کجاها بهتون پذیرش با فاند می دن ... مخصوصآ وقتی که نمره GMATتون نیومده ... مخصوصآ شمایی که MBA خوندی حتمآ بپرس و ببین کدوم دانشگاه های MBA شریف رو قبول دارن ... ممکنه بجای دکتری 3 ساله فقط بذارن که 5 ساله بخونین ...
    به نظر من بیشتر دنبال گرایشهایی مثل marketing و Strategic و OB باشین ... ... !
    احتمال فاند توی اینها بیشتره به مراتب !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)