نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: زبان و ادبیات فرانسه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : رشته زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalbird10 نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی دکترای زبان وادبیات فرانسه هستم.. اگه بخوام برای دکترا کانادا یا امریکا اپلای کنم که فاند هم بگیرم چه مدارکی لازمه؟ کدوم دانشگاهها بهتر فاند میدن؟ آیا نمره جی آر ایی و آیلتس لازم دارم؟دوستای عزیز خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام براي دكترا زبان و ادبيات فرانسه بهترين راه اين است كه در وبسايت دانشگاهها با اساتيد دپارتمان زبانهاي رومانس(يا مدرن لنگويجز)مستقيما تماس بگيرين.اما فور اينستنس،بله جي آر ايي جنرال و تافل(آيلتس)حتما لازم هست بعلاوه اكثر دانشگاههاي ايالات متحده اس او پي رو به انگليسي مي خوان :-)
    موفق باشين
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    French litterature, University of Tabriz

با سلام. من دانشجوی ترم سه کارشناسی ارشد ادبیات فرانسه هستم. میخاستم بدونم برای دکتری کدوم دانشگاه ها تو کانادا مناسب هستند؟ و اینکه آیا برای دکتری مدرک زبان انگلیسی و فرانسه ضروریه؟ و اینکه کدوم دانشگاه ها فاند میدن در این رشته؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nafise25 نمایش پست ها
    با سلام. من دانشجوی ترم سه کارشناسی ارشد ادبیات فرانسه هستم. میخاستم بدونم برای دکتری کدوم دانشگاه ها تو کانادا مناسب هستند؟ و اینکه آیا برای دکتری مدرک زبان انگلیسی و فرانسه ضروریه؟ و اینکه کدوم دانشگاه ها فاند میدن در این رشته؟
    دانشگاه تورنتو و دانشگاه مونترال گزینه های بسیار خوبی هستند...باید با خود دانشگاهها تماس بگیرید...راجع به زبان پایان نامه،نمره های زبان و مسایلی از این دست،حتی المقدور بهتر است از منابع اصلی اطلاعات که خود دانشگاهها هستند سوال بفرمایید.موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    French litterature, University of Tabriz

خیلی ممنونم، اما چجوری از خود دانشگاه ها سوال کنم؟ توی سرچ خیلی قوی نیستم
    سوال دیگه که داشتم اینه که برای سفارت چه مدرک زبانی لازمه؟ فرانسه یا انگلیسی؟
    من الان در حال نگارش پایان نامه ام، هنوز مقاله ندارم اما در اینده نزدیک احتمالا یه مقاله چاپ شده داشته باشم( موضوع و مطالب لازم رو جمع آوری کردم و استادم بهم گفته که احتمال چاپ این موضوع بالاست). معدلمم به احتمال قوی بالای 17/5 خواهد بود بعد از دفاع، ریکام هم میتونم دو تا داشته باشم از اساتیدم،میخواستم بدونم شانس پذیرش با فاند از این دانشگاه ها رو دارم؟چه زمانی برای پیدا کردن یک استاد توی دانشگاه مونترال و مکاتبه با ایشون برای گرفتن فاند و جلب نظرشون مناسبه؟

سلام
    من دانشجوی ترم آخر ارشد زبان و ادبیات فرانسه دانشگاه تهران هستم. معدلم 18/30 است و در حال نوشتن پایان نامه ام هستم. یه مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم. لیسانسم رو دانشگاه اصفهان بودم با معدل 16/48. برای دکتری می خوام برای کانادا اقدام کنم. نمی دونم کدوم دانشگاه ها رشته ام رو دارن. و ایمیل استاد ها رو از کجا باید پیدا کرد. میشه لطفا راهنماییم کنید؟
    ممنون

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nikoorokni نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم آخر ارشد زبان و ادبیات فرانسه دانشگاه تهران هستم. معدلم 18/30 است و در حال نوشتن پایان نامه ام هستم. یه مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم. لیسانسم رو دانشگاه اصفهان بودم با معدل 16/48. برای دکتری می خوام برای کانادا اقدام کنم. نمی دونم کدوم دانشگاه ها رشته ام رو دارن. و ایمیل استاد ها رو از کجا باید پیدا کرد. میشه لطفا راهنماییم کنید؟
    ممنون
    عرض درود و ادب و احترام

ببينيد براي كانادا دو بخش از كانادا وجود داره كبك و چند دانشگاه فرانسه زبان خارج كبك و دانشگاههاي دو زبانه ( مثل تورنتو) و خارج از كبك !
    توصيه مي كنم اكيدا كه تمام مطالب مندرج در فروم رو بخونيد چرا كه جواب دادن منم به سوالات شما به نوعي تكرار تمام مطالبي است كه قبلا بيان شده !

براي دكتري ادبيات فرانسه شما معدل هاي ليسانس و ارشد خوبي دارين و فارغ التحصيل دانشگاههاي معتبري هستين اما اينها كافي نيست ! حتما نمونه رايتينگ ادبي تحليلي شما درخواست خواهد شد....مدرك زبان فرانسه از شما درخواست خواهد شد شايد DALF C1 و احيانا سوابق كاري پژوهشي و نهايتا پروپوزال مشخص براي دكتري !

براي شروع بهتر است از دانشگاه مونترال شروع كنيد. اينچا بخش مقدماتي اطلاعات كلي براي دكتري ادبيات فرانسه دانشگاه مونترال است.معرفي، اطلاعات ادميژن، دروس،كمك هاي مالي و تحقيقات رو مي تونين در اين صفحه ببينيد.

تلاش كنيد با دپارتمان هاي شبيه دانشگاه مونترال سخت در تماس باشيد. آنها بسيار مسئول و پاسخگو هستند.

موفق باشيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)