صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: زبان و ادبیات فرانسه

king
    Guest

Lightbulb زبان و ادبیات فرانسه

سلام - من رشته زبان فرانسه می خونم ولی می خوام برن فرانسه این رشته رو بخونم می خوام بدونم الآن باید چجوری اقدام کنم موسسات اعزام یا از طریق سایت های اینترنتی لطفا " اگر سایتی می شناسید یا اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید .راهنمایی کامل

meisam22
    Guest

پیش فرض پاسخ : پذیرش برای رشته زبان فرانسه

سلام

به نظر من بهترین و مطمئنترین راه اقدام از طریق سفارت فرانسه "بخش همکاری و فرهنگی" است. اگه برای سال دیگه می خوای پذیرش بگیری باید همین الان اقدام کنی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش برای رشته زبان فرانسه

سلام.

1- کدوم دانشگاه2- با هزینه خودتون یا فاند، بورس و...؟چون اونطور که من شنیدم آموزش عالی در فرانسه رایگانه اما دانشگاههای انگلیسی زبان نه و اتفاقا خیلی هم گرونند؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته زبان فرانسه

سلام.من هم زبان فرانسه میخونم ومیخوام برای مسترپذیرش بگیرم.شانس گرفتن فاندبرای مستروجودداره؟من یه کم تازه واردم لطفا راهنمایی کنید. مرسی.

Junior Member

دوستان سلام.کسی جواب سوالم رو نداده و شاید هم نمیدونسته کسی.اما خودم جوابش روپیدا کردم.بنابراین خودم جواب خودم رو رو سایت میذارم تا اگه کس دیگه ای هم مایله استفاده کنه.تا جایی که من فهمیدم برای پذیرش در مقطع مستر ایبیات فرانسه باید مستقیم از طریق خود دانشگاه اقدام کرد.یعنی مثل مقطع لیسانس نیست که باید حتما از طریق سفارت اقدام شه.ضمنا رنکینگ دانشگاههای فرانسه تو همین فروم قسمت رتبه ی دانشگاههای جهان-دوستان لطف کردند قرار دادند.

سلام .منم تازه لیسانس فرانسه ام رو گرفتم و میخوام برا مستر اقدام کنم.اما رشته مترجمی فرانسه به انگلیسی رو میخوام ولی هرچی تو نت سرچ کردم پیدا نکردم که این رشته رو تو کدوم دانشگاه ها داره لطفا راهنماییم کنید من وقتم خیلی محدوده:-(

Junior Member

sanspareil عزیز من مدتی تو این زمینه فعالیت داشتم و تا جایی که میدیدم بچه های مترجمی برای مستر ادبیات فرانسه admissionمیگرفتن.حالا شما اگه چیزی پیدا کردی به منم اطلاع بده.خیلی ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمي فرانسه

سلام. لطفا اگر کسی موفق شده برای این رشته برای فوق فاند بگیره ممنون میشم از رزومه ش بگه.

سلام. من دانشجوی دکترای زبان وادبیات فرانسه هستم.. اگه بخوام برای دکترا کانادا یا امریکا اپلای کنم که فاند هم بگیرم چه مدارکی لازمه؟ کدوم دانشگاهها بهتر فاند میدن؟ آیا نمره جی آر ایی و آیلتس لازم دارم؟دوستای عزیز خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalbird10 نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی دکترای زبان وادبیات فرانسه هستم.. اگه بخوام برای دکترا کانادا یا امریکا اپلای کنم که فاند هم بگیرم چه مدارکی لازمه؟ کدوم دانشگاهها بهتر فاند میدن؟ آیا نمره جی آر ایی و آیلتس لازم دارم؟دوستای عزیز خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام براي دكترا زبان و ادبيات فرانسه بهترين راه اين است كه در وبسايت دانشگاهها با اساتيد دپارتمان زبانهاي رومانس(يا مدرن لنگويجز)مستقيما تماس بگيرين.اما فور اينستنس،بله جي آر ايي جنرال و تافل(آيلتس)حتما لازم هست بعلاوه اكثر دانشگاههاي ايالات متحده اس او پي رو به انگليسي مي خوان :-)
    موفق باشين
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)