نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: دوستانی که پائیز سال بعدقصد اپلای تو رشته زمین شناسی مهندسی فقط!! در مقطع دکتری

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

پیش فرض دوستانی که پائیز سال بعدقصد اپلای تو رشته زمین شناسی مهندسی فقط!! در مقطع دکتری

این تاپیک رو ایجاد کردم فقط و فقط کسانی قصد اپلای تو رشته زمین شناسی مهندسی در مقطع دکتری دارند بیان و اطلاعاتشون رو با هم در میون بگذران با توجه به اینکه اطلاعات در این زمینه به خصوص رشته مکانیک سنگ و زمین شناسی مهندسی بسیار محدود هست در خصوص در آمریکا لذا دوستان همه اطلاعات رو میتونن اینجا در میون بگذارند امیدوارم مفید واقع شویم
    با احترام
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

پیش فرض پاسخ : دوستانی که پائیز سال بعدقصد اپلای تو رشته زمین شناسی مهندسی فقط!! در مقطع دکتر

با سلام
    دوستان من قصد گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های کشورهای اسکاندیناوی را دارم. میخواستم ببینم این کشورها دانشگاه های قوی در رشته زمین شناسی مهندسی دارن؟لطفاً راهنمایی کنین

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

پیش فرض پاسخ : دوستانی که پائیز سال بعدقصد اپلای تو رشته زمین شناسی مهندسی فقط!! در مقطع دکتر

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من قصد گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های کشورهای اسکاندیناوی را دارم. میخواستم ببینم این کشورها دانشگاه های قوی در رشته زمین شناسی مهندسی دارن؟لطفاً راهنمایی کنین
    سلام دوست عزیز محبت کنید ابتدا به ساکن تاپیک رو مطالعه بفرمایید که متوجه خواهی شد که فقط آمریکاست.!!! اما با این وجود چند دانشگاه مطرح در رشته نفت اونجا هست چون اسکاندیناوی نفت خوبی داره بنابراین این رشته هم اونجا خوب ساپورت میشه در مورد مهندسی بیشتر نروژ و سوئد توصیه میشه
    موفق باشید
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Junior Member

برای کشور کانادا، کدوم دانشگاه ها برای مقطع دکترا زمین شناسی مهندسی توصیه میشه، کسی خبر داره؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی مهندسی آزاد تهران شمال

با سلام من می خواهم در رشته زمین شناسی مهندسی در خارج از کشور ادامه تحصیل دهم کسی هست که اطلاعات داشته باشه و بتونه کمکم کنه؟

Junior Member

کلا بازار کار زمین شناسی مهندسی تو امریکا و اروا چه طوره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)