صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 158

موضوع: لینک دانلود منابع آزمون PBT

rbahman
    Guest

Post لینک دانلود منابع آزمون PBT

سلام
    دوستان من دنبال MP3 های کتاب لانگمن ( Longman Complete Course for the TOEFL test: preparation for the computer and paper tests) هستم. کسی این MP3 ها را دارد یا آدرسی برای دانلود آنها سراغ دارد؟
    ممنون

mohmad0014: در پست های بعدی لینک دانلود فایل های لیسنینگ این کتاب گذاشته شده است

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : در جستجوی Mp3 کتاب لانگمن PBT

تا جایی که من یادمه 2 سال پیش من دنبالش بودم بخرم ولی جایی پیدا نکردم و فقط نوارش رو میفروختن امیدوارم mp3 اونم الان پیدا بشه چون اینطوری هم مشکل استفاده از واکمن رو نداره و هم کیفیتش بهتره (هرچند تجربه من تو این مورد بهم گفت که زیادم خوب نیست قبل از امتحان همش listening های با کیفیت بالا گوش کنم)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

تو میدان انقلاب هست. من تازه کتاب PBT لانگمن رو خریدم و CD داره

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

اون cd که همراه کتاب هست فقط یه نمونه سوال مربوط به امتحان cbt هست و listening های مربوط به درسهای کتاب توی اون نیست و این listening ها رو روی نوار کاست میفروشن (تا 2-1 سال پیش که اینطوری بود)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

سلام بر برو بکسه تافل کار
    من دارم این mp3 ها رو البته یه چند تاييش ناقصه ،می تونم بهتون بدم رو یه Cd رایت می کنم،یکی بیاد بگیره و قول بده که به همه بده،اینهایی که من دارم ماله سری قدیمی تره ولی برای این کتاب جدید هم کار می کنه.mp3 این سری جدیش هیچ جایی وجود نداره.یکی باید بتونه نارمک یا تهران پارس بیاد،

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام من مي تونم تا نارمك بيام چونكه هنوز دانشگاه علم و صنعت مي‌ام . فقط ينكه بعدش كه از شما گرفتم چطور بايد به بقيه هم برسونم؟ در ضمن من ميتونم با MP4 ام كاست هاشو به فايل ‌wavتبديل كنم ولي اون موقع ديگه نمي‌شه با MP3 playerبهشون گوش كرد! راستي بفرماييد چگونه سي دي رو ازتون بگيرم؟

M.sharifian
    Guest

پیش فرض DVD منابع تافل + فرق ACTUL TEST با KIT

سلام دوستان
    من شنیدم یک DVD از آزمون های PBT از سال 95 تا 2005 هست که نزدیک به 40 آزمون کامل رو داره. اگه کسی از شما این دی وی دی رو داره ممنون میشم کمکم کنه.

پیش فرض پاسخ : DVD منابع تافل + فرق ACTUL TEST با KIT

DVD نيست يه CDه.
    این cd رو همه دارند.اگه می خواین دانلود کنید به لینک زیر سر بزنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=688.0
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Elcipse
    Guest

سلام

از دوستان کسی اون 2تا DVD که دوستمون m.hashemian از منابع تافل تهیه کرده بودند که شامل موارد زیر میشد رو داره؟ من به خود ایشون میل زدم ولی مثل اینکه سرشون شلوغه نرسیدن جواب بدن. ممنون میشم اگه کسی داشته باشه و به من هم بده. من تهران ساکن هستم و می تونم هرجا که بگید بیام بگیرم.
    elcipse84@yahoo.com

راستی 2 تا سوال هم دارم :
    1) فرق ACTUL TEST با KIT که ETS چاپ کرده چیه؟ ایا actual ها تست های امتحانات قبلی و KIT نمونه سوالات شبیه سازی شده هست یا چیز دیگه؟
    2) این کتاب های که در این DVD ها هست یا اصلا برای دانلود گذاشتن فایل های LIstening هم دارند یا فقط متن کتابه - چوت اگه فقط متن کتاب باشه که دیگه نمیشه رو قسمت listeing کار کرد !

TOEFL PBT Actual Tests 1989 - 2005
    Ets Software-Toefl-Gre-Gmat.iso
    ETS TOEFL Preparation kit Vol.2-Huns (reading, structure, and incomplete listening in swa format)
    English - TOEFL Longman Preparation Course.iso
    Barrons How To Prepare For The Toefl.pdf
    185 Toefl Writing (Twe) Topics And Model Essays.pdf
    Answers To All Toefl Essay Questions(1).pdf
    Barron's Practice Exercises for the TOEFL___Listening.pdf
    Kaplan TOEFL IBT CD1.iso
    .......

1) هیچ فرقی ندارن. هر دو سوالات واقعی تافل کاغذی هستن منتها Actual، سوالات جدیدتر یعنی از 2002-2004 رو شامل می شه، اما Kit قدیمی تره (1997 و 1998). اما کتاب Actual Tests(مربوط به ETS) خیلی کتاب خرابیه، خیلی جاهاش نیفتاده. من از روی تستای همین دی وی دی درستش کردم. اما ریدینگ تست 7 اش رو نتونستم از جایی تصحیح کنم!
    2) بله فایل های listening هم داره. اما فایل های قدیمی ترش خرابن که می تونین از اونا صرفنظر کنین!

موفق باشید.
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)