صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی مواد در دانشگاه میلواکی ( UWM ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : UWM

با سلام و تشکر از عماد عزیز
    من لیسانس متالورژی دانشگاه آزادمعدل 14.5
    فوق نانو تربیت مدرس معدل 16.5
    دو مقاله فارسی
    سه سال سابقه کار
    هستم. من میخوام برای UWM اقدام کنم. چون زمینه کاری فوقم ساخت غشائ سرامیکی با روش سل- ژل بود برای Prof. Anderson از دانشگاه شما ایمیل زدم
    ولی نوشته که داره بازنشست میشه و دانشجو نمیگیره. چون زمینه کاریم با اون خیلی نزدیکه خیلی دلم میخواست باهاش کار کنم. حالا تکلیف آزمایشگاه سل-ژل و ... چی میشه؟
    آیا استاد دیگه ای هست که زمینه کاریش با اون یکی باشه؟
    میشه راهنمایی کنید من واسه apply با کی صحبت کنم؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : UWM

نقل قول نوشته اصلی توسط david80 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از عماد عزیز
    من لیسانس متالورژی دانشگاه آزادمعدل 14.5
    فوق نانو تربیت مدرس معدل 16.5
    دو مقاله فارسی
    سه سال سابقه کار
    هستم. من میخوام برای UWM اقدام کنم. چون زمینه کاری فوقم ساخت غشائ سرامیکی با روش سل- ژل بود برای Prof. Anderson از دانشگاه شما ایمیل زدم
    ولی نوشته که داره بازنشست میشه و دانشجو نمیگیره. چون زمینه کاریم با اون خیلی نزدیکه خیلی دلم میخواست باهاش کار کنم. حالا تکلیف آزمایشگاه سل-ژل و ... چی میشه؟
    آیا استاد دیگه ای هست که زمینه کاریش با اون یکی باشه؟
    میشه راهنمایی کنید من واسه apply با کی صحبت کنم؟
    به آدميشن آفيس دانشگاه ميلواكي ايميل بده و ازش بپرس براي اپلاي بايد چكار كني؟
    bbwarras@uwm.edu
    راستي كانادا و ژاپن رو هم در نظر داشته باش.
    کربلایم آرزوست...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی مواد در دانشگاه میلواکی ( UWM ) و مسائل مرتبط

سلام.
    شما چه روشی رو پیشنهاد میدید؟!؟ این که اول با یک استاد صحبت کنم بعد در صورت موافقت اون اپلای کنم؟!؟ یا اینکه صرفا همینجوری اپلای کنم؟!
    موضوع پایان نامم در دکترا باید ادامه کار ارشدم باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی مواد در دانشگاه میلواکی ( UWM ) و مسائل مرتبط

سلام عماد جان مرسی بابت اطلاعات و کمکت. این شرایط من هستش:
    کارشناسی متالورژی دانشگاه تبریز(معدل ۱۶.۵۸)
    ارشد شناسایی صنعتی شریف(رتبه ۲ کنکور- معدل ۱۶.۹۴)- عنوان کلی پایان نامه: دارو رسانی هدفمند بر پایه نانوذرات بایوپلیمری. استاد راهنما: سیم چی و شکرگزار از پاستور
    مقاله ندارم.
    تافل داشتم: ۵۹۶
    برا دکترا می خوام اقدام کنم.
    دنبال فاند خوبم در حدی که با همسرم بیام بشه دووم آورد راستی اصلا امکان این کار هس؟

ممنون می شم راهنماییم کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط emadomrani نمایش پست ها
    سلام
    من در دانشگاه University of Wisconsin-Milwaukee هستم و رشته ام مواد یا همان متالورژی هستش
    اگه کسی کمکی یا سوالی داره خوشحال میشم بتونم کمکش کنم در زمینه این دانشگاه و شرایط موجود اینجا
    و حتی ادامه تحصیل در آمریکا تا جایی که اطلاع داشته باشم

فقط پیغام خصوصی نذارید تا همه استفاده کنن

سلام عماد جان، ممنون هستم به خاطر وقتی که میذاری و کمکی که میکنی،

میخواستم ببینم کلا آمریکا و مخصوصا دانشگاه شما طوری هست که بشه رو استاد حساب کرد، یا حتما اول باید gratuate office رو رد کرد؟ چون معمولا جواب ایمیل نمیدن یا میگن اپلای کن برای اداره ادمیژن. شما خودت با استادی حرف زده بودی و هماهنگ بودی یا فقط اپلای کردی واسه میلواکی و گرفتنت؟ ممنون... .

Junior Member

سلام عماد جان
    من قبلاً ( حدود 7 یا 8 ماه پیش به شما ایمیل زدم در مورد یه پوزیشن برای Graduate Student مله یه استاده هندی بود که شما تو تاپیک مربوط به موقعیت های خالی خارج از کشور گذاشته بودین. تو ایمیل براتون CV خودمو اتچ کرده بودم. میشه لطف کنی بگی هنوز این استاده دانشجوی ارشد برمیداره یا نه ؟
    ممنون
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط emadomrani نمایش پست ها
    سلام
    من در دانشگاه University of Wisconsin-Milwaukee هستم و رشته ام مواد یا همان متالورژی هستش
    اگه کسی کمکی یا سوالی داره خوشحال میشم بتونم کمکش کنم در زمینه این دانشگاه و شرایط موجود اینجا
    و حتی ادامه تحصیل در آمریکا تا جایی که اطلاع داشته باشم

فقط پیغام خصوصی نذارید تا همه استفاده کنن

Junior Member

سلام
    لیسانس متالورژی و فوق سرامیک با معدل 15.23 و 17 ( پایان نامه کامپوزیت و سایش 19.5 )- مقاله کنفرانسی و احتمالا یکی هم سابمیت می کنم و ایلتس 6.5 واسه کانادا با فاند امیدی هست؟ ضمنا یک سال سابقه کار در زمینه کنترل کیفیت و تدریس در دانشگاه داشتم ( اصلا نمیدونم سابقه بیمه و کار مهمه؟ )

Junior Member

راستی با شرایط من دانشگاه شما چطوره ؟ GRE میخواد ؟ معمولا چقد فاند میده ؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryaaam نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس متالورژی و فوق سرامیک با معدل 15.23 و 17 ( پایان نامه کامپوزیت و سایش 19.5 )- مقاله کنفرانسی و احتمالا یکی هم سابمیت می کنم و ایلتس 6.5 واسه کانادا با فاند امیدی هست؟ ضمنا یک سال سابقه کار در زمینه کنترل کیفیت و تدریس در دانشگاه داشتم ( اصلا نمیدونم سابقه بیمه و کار مهمه؟ )
    شما براي اروپا هم شانس داري.
    کربلایم آرزوست...

سلام عماد عزیز
    من لیسانس از دانشگاه آزاد با معدل 13 و فوق از دانشگاه دولتی با معدل 15.35 یک مقاله ISI و دو مقاله ژورنال غیر ISI و دو کنفرانس خارجی و یک داخلی دارم زبان هیچ کاری نکردم واسه آمریکا شانسی هست؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)