صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی مواد در دانشگاه میلواکی ( UWM ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی مواد در دانشگاه میلواکی ( UWM ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza2009 نمایش پست ها
    سلام عماد عزیز
    من لیسانس از دانشگاه آزاد با معدل 13 و فوق از دانشگاه دولتی با معدل 15.35 یک مقاله ISI و دو مقاله ژورنال غیر ISI و دو کنفرانس خارجی و یک داخلی دارم زبان هیچ کاری نکردم واسه آمریکا شانسی هست؟
    دوست گرامی شما تا نمره زبان و جی ار ای یا جی مت خوب نداشته باشی اصلا فکرشم نکن بعضی از دوستان با امید واحی آدم را به حچل می اندازند نمونش خودم رزومه من را وقت کردی سرچ کن ببین چه خبره!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی مواد در دانشگاه میلواکی ( UWM ) و مسائل مرتبط

با سلام و خسته نباشید به همه.
    دوستان عزیز یه سوال داشتم،می خواستم بدونم تو ارشد چه گرایشی بهتره بخونیم که واسه دکترا راحتتر فاند بگیریم؟ من شنیدم بیو مواد نانو مواد و سرامیک از همش بهتره و خیلی بیشتر روشون تحقیق میشه تا فلزات.
    من خودم مهندسیم متالورژی مواده.

سلام عماد جان. من فارغ التحصیل کارشناسی موادم از دانشگاه دولتی با معادله ۱۴. مقاله هم ندارم، فقط نمره آیلتس‌ام ۶.۵ِ . میدونم با این شرایطم ادمیشن گرفتن با فاند امکان نداره،اما می‌خوام بدونم که اگه با استادی صحبت کنم مقاله بنویسم امیدی به فاند گرفتنم هست؟ اگه هنوزم فایده نداره دیگه الکی‌ امتحان جی‌آرای ندمو بشینم همین‌جا واسه ارشد بخونم بعد واسه دکترا اقدام کنم.

درود بر عماد عزیز
    من لیسانس متالوژی صنعتی معدل 16/83 و فوق خوردگی با معدل 17/77از دانشگاه دولتی شیراز دارم. سه تا ISI و یه کنفرانس بین المللی (+دو تا علمی پژوهشی داخلی). تافل GREو... ندارم. حدود سه سال سابقه کار مرتبط در زمینه خوردگی و جوشکاری دارم.
    شانسم برای پذیرش چقدره؟ کجاها اقدام کنم بهتره؟ دانشگاه رده بالا مدنظرم نیست. فقط فاندش خوب باشه. سپاس.

Junior Member

سلام دوست عزیز میشه لطفا منو راهنمایی کنید:
    من میخوام برای ارشد اقدام کنم
    معدل کارشناسیم 19.47 هستش
    نفر اول رشته و همینطور در 21 سال اخیر در دانشگاه هستم
    زبانم اوکی هست ولی هنوز امتحان ندادم
    فارغ التحصیل دانشگاه علمی کاربردی هستم
    یه نفر رو توی نتایج پذیرش دیدم که دانشکاه علمی کاربردی خونده بود و برای ارشد فاند گرفته بود ولی نمیدونم خودم چقدر شانس دارم
    رشته ام مهندسی جوشکاری هستش و باید برای مواد اقدام کنم
    معدل ترم آخر20
    نمره کارآموزی و پایان نامه 20
    بنظرتون برای ارشد با فاند از دانشگاه میلواکی چقدر شانس دارم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط Summit89 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز میشه لطفا منو راهنمایی کنید:
    من میخوام برای ارشد اقدام کنم
    معدل کارشناسیم 19.47 هستش
    نفر اول رشته و همینطور در 21 سال اخیر در دانشگاه هستم
    زبانم اوکی هست ولی هنوز امتحان ندادم
    فارغ التحصیل دانشگاه علمی کاربردی هستم
    یه نفر رو توی نتایج پذیرش دیدم که دانشکاه علمی کاربردی خونده بود و برای ارشد فاند گرفته بود ولی نمیدونم خودم چقدر شانس دارم
    رشته ام مهندسی جوشکاری هستش و باید برای مواد اقدام کنم
    معدل ترم آخر20
    نمره کارآموزی و پایان نامه 20
    بنظرتون برای ارشد با فاند از دانشگاه میلواکی چقدر شانس دارم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    برای فاند در دوره مستر اصلا امیدی نداشته باش.....کلا هم با مدرک مواد بیشتر دنبال اروپا باش. ضمنا متاسفانه رشته جوشکاری سالهاس که از در دنیا از مواد جدا شده و به دپارتمان مهندسی مکانیک مرتبط شذه(البته معدود مواردی هست....شاید هم در دوره دکترا هنوز با دپارتمان مواد باشه)
    دانشگاه cranfield بریتانیا رو ببین رشته مهندسی جوشکاری داره./
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    برای فاند در دوره مستر اصلا امیدی نداشته باش.....کلا هم با مدرک مواد بیشتر دنبال اروپا باش. ضمنا متاسفانه رشته جوشکاری سالهاس که از در دنیا از مواد جدا شده و به دپارتمان مهندسی مکانیک مرتبط شذه(البته معدود مواردی هست....شاید هم در دوره دکترا هنوز با دپارتمان مواد باشه)
    دانشگاه cranfield بریتانیا رو ببین رشته مهندسی جوشکاری داره./
    مرسی احسان جان
    ولی سوالم اینه که گفتی امیدی نداشته باش فقط برای دانشگاه میلواکی گفتی یا کلی گفتی؟
    و اینکه به نظرت من که رشته ام جوش هستش برای چه رشته ای اپلای کنم که به رشته ام نزدیکتر باشه؟ مهندسی مکانیک چه گرایشی؟ مهندسی ساخت؟
    و اینکه چرا اروپا رو پیشنهاد میدی؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط Summit89 نمایش پست ها
    مرسی احسان جان
    ولی سوالم اینه که گفتی امیدی نداشته باش فقط برای دانشگاه میلواکی گفتی یا کلی گفتی؟
    و اینکه به نظرت من که رشته ام جوش هستش برای چه رشته ای اپلای کنم که به رشته ام نزدیکتر باشه؟ مهندسی مکانیک چه گرایشی؟ مهندسی ساخت؟
    و اینکه چرا اروپا رو پیشنهاد میدی؟
    ببین توی مقطع مستر، فاند وجود نداره برای هیچ رشته ای مگر در موارد خاص( من از برزیل تونستم بگیرم). مقطع دکترا فاند داره.
    والا ععنوان رشته ات اگر مهندس مواده که دستت بازه ولی اگه جوشکاریه باید همونو ادامه بدی. اره بهتری توی دپارتمان های مکانیک سرچ کنی. اون دانشگاه انکلیسی رو سرچ کن من ازش برای جوشکاری پذیرش داشتم.
    امریکا یکم رو مواد حساسه. اروپا خوبه، اسیا هم یجایی مثل تایوان و سنگاپور و ژاپن عاالی تر.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

[QUOTE=ehsan1983;1687406]ببین توی مقطع مستر، فاند وجود نداره برای هیچ رشته ای مگر در موارد خاص( من از برزیل تونستم بگیرم). مقطع دکترا فاند داره.
    والا ععنوان رشته ات اگر مهندس مواده که دستت بازه ولی اگه جوشکاریه باید همونو ادامه بدی. اره بهتری توی دپارتمان های مکانیک سرچ کنی. اون دانشگاه انکلیسی رو سرچ کن من ازش برای جوشکاری پذیرش داشتم.
    امریکا یکم رو مواد حساسه. اروپا خوبه، اسیا هم یجایی مثل تایوان و سنگاپور و ژاپن عاالی تر.

Junior Member

[QUOTE=Summit89;1687938]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    ببین توی مقطع مستر، فاند وجود نداره برای هیچ رشته ای مگر در موارد خاص( من از برزیل تونستم بگیرم). مقطع دکترا فاند داره.
    بله ولی من دنبال بورس هستم یا تهش پذیرش رایگان
    سالی 16هزار پوند ندارم به اون دانشگاه انگلیسیه بدم
    شما از برزیل به زبان انگلیسی بورس گرفتی؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)