صفحه 5 از 108 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1080

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی خود در سفارت آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی خود در سفارت آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    تشکر از شما ،من مدرک تافل دارم اما چند ماه قبل اکسپایر شد چون 2سال از تاریخ آن میگذشت می خوام امتحان آیلتس بدم به زودی . سوالم اینه آیا داشتن مدرک زبان در روز مصاحبه(چه آیلتس یا تافل) اجباری است؟یعنی کسی مدرک زبانش را ارائه نکند حتی اگر از دانشگاه معتبر برای ارشد و دکترا هم پذیرش داشته باشه درخواستش رد میشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدین
    وقتی از سفارت وقت میگیرید تو ایمیلی که برای کانفرم وقتتون میفرستن مدرک زبان هم جزو مدارکی که باید همراه ببرید لیست شده. در هر حال هر دانشگاه معتبری بدون مدرک زبان پذیرش نمیده تا جایی که من دیدم ممکنه جی آر ای نخوان اونم نه دانشگاهای معتبر ولی تافل یا آیلتس حتما میخوان. من نمیدونم کدوم دانشگاه بدون زبان بهتون پذیرش ارشد یا دکتری میده؟ اگر بده که گفتم به آفیسر بگید دانشگاه منو بدون مدرک زبان پذیرش کرد هر چند در آنکارا تنها به کسانی وقت اضطرای داده میشه که در فرم آی-20 شون نوشته باشه تسلط به زبان انگلیسی دارن و این ثابت نمیشه مگر با مدرک زبان.
    If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough."Albert Einstein"

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی خود در سفارت آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    تشکر از شما ،من مدرک تافل دارم اما چند ماه قبل اکسپایر شد چون 2سال از تاریخ آن میگذشت می خوام امتحان آیلتس بدم به زودی . سوالم اینه آیا داشتن مدرک زبان در روز مصاحبه(چه آیلتس یا تافل) اجباری است؟یعنی کسی مدرک زبانش را ارائه نکند حتی اگر از دانشگاه معتبر برای ارشد و دکترا هم پذیرش داشته باشه درخواستش رد میشه؟
    ممنون میشم پاسخ بدین
    سلام

اگه تو این مدتی که تا مصاحبه وقت هست نمره آیلتست آماده نشد همون تافل اکسپایر شده رو با خودت ببر.

اگرم افسر از شما پرسید بگو چوم رزومم در کل خوب بود دانشگاه فعلاً همین رو قبول کرد تا به زودی یه مدرک زبان دیگه بگیرم. اینطوری هم راستشو گفتی و هم تونستی دلیلتو بگی

کلاً روی مکالمت خیلی کار کن که مصاحبه کننده از روی نحوه صحبت کردنت بتونه تشخیص بده زبانت خوبه

پیروز باشی

[QUOTE=سارینا;687798]وقتی از سفارت وقت میگیرید تو ایمیلی که برای کانفرم وقتتون میفرستن مدرک زبان هم جزو مدارکی که باید همراه ببرید لیست شده. در هر حال هر دانشگاه معتبری بدون مدرک زبان پذیرش نمیده تا جایی که من دیدم ممکنه جی آر ای نخوان اونم نه دانشگاهای معتبر ولی تافل یا آیلتس حتما میخوان. من نمیدونم کدوم دانشگاه بدون زبان بهتون پذیرش ارشد یا دکتری میده؟ اگر بده که گفتم به آفیسر بگید دانشگاه منو بدون مدرک زبان پذیرش کرد هر چند در آنکارا تنها به کسانی وقت اضطرای داده میشه که در فرم آی-20 شون نوشته باشه تسلط به زبان انگلیسی دارن و این ثابت نمیشه مگر با مدرک زبان.[/QUOTE

من موقع ارسال مدارک به دانشگاه مدرک زبانم را فرستادم چون آن موقع اعتبار داشت .اما الان اعتبارش تمام شده و باید مجدد امتحان بدم . راستش نمی دونستم برای مصاحبه سفارت هم باید مدرک زبان را ارائه کرد .تشکر از پاسخ شما

نقل قول نوشته اصلی توسط faith نمایش پست ها
    سلام

اگه تو این مدتی که تا مصاحبه وقت هست نمره آیلتست آماده نشد همون تافل اکسپایر شده رو با خودت ببر.

اگرم افسر از شما پرسید بگو چوم رزومم در کل خوب بود دانشگاه فعلاً همین رو قبول کرد تا به زودی یه مدرک زبان دیگه بگیرم. اینطوری هم راستشو گفتی و هم تونستی دلیلتو بگی

کلاً روی مکالمت خیلی کار کن که مصاحبه کننده از روی نحوه صحبت کردنت بتونه تشخیص بده زبانت خوبه

پیروز باشی
    سلام دوست گرامی و تشکر از پاسختان . من برای آزمون آیلتس سنجش که 14 آپریل بود ثبت نام کرده بودم که سنجش کنسل کرد و حالا باید دوباره ثبت نام کنم . من سطح زبانم خوب است اما ترجیح میدم برای مصاحبه سفارت هم مدرک جدید زبان ببرم . دیگه اینهمه خرج کردیم تا به حال این هم روش! در هر صورت ممنون از پاسختان

Junior Member

Heyyyyy Every body I got my Visa just an hour ago,and I will tell u the details as soon as possible.Today in Embassy we were 5 or 6 students and many many Iranian tourist applicants,who all got the visa as
    easy as pie!just 1 or 2 tourist visa were rejected

However my visa was ready on the next Friday,the officer suggested me to issue that in May,she said it is because of the time of your I-20 ,which is 20th of Aug,and now its too early to issue that!
    Hope u all the best.
    ویرایش توسط em65 : April 12th, 2012 در ساعت 07:05 PM

Junior Member

تبریک بابت visa ! فقط یه سوالی داشتم به توریست ها هم همون موقع ویزا میدادن یا شماره میدادن که منتظره کلیر شدن بمونن؟

Junior Member

I am not sure about this,because I was focusing on students,sorry,but I know their cases...I will explain all as soon as possible,really tired now after 3 hours waiting! and also I dont have farsi label on my laptop keboard:P!

Junior Member

First of all, this is a Persian speaking web site. If you want to extract information about embassies and experiences relating to that you can surf the net for you purpose. If you are a Persian speaking guy, you can search on google for appropriate websites on which you can type Persian and then copy and paste your desired sentences.

Cordially

P

نقل قول نوشته اصلی توسط em65 نمایش پست ها
    I am not sure about this,because I was focusing on students,sorry,but I know their cases...I will explain all as soon as possible,really tired now after 3 hours waiting! and also I dont have farsi label on my laptop keboard:P!

سلام خدمت همه همشهریها از همین امروز وقت ملاقات برای المان به صورت انلاین انجام میشود وقت بگیرید شاید از فرانکفورت بتونید ویزا امریکا بگیرید

https://service2.diplo.de/rktermin/e...ationCode=tehe

Junior Member

دیروز (پنج شنبه) مصاحبه داشتم :
    ساعت 1:45 وقت داشتم و ساعت 1.5 جلوی سفارت بودم. ساعت از 4 گذشته بود که نوبتم شد.
    قبل از من عده زیادی مصاحبه شدند (بعد از من فقط دونفر مونده بودند) که یک نفر که ویزای توریستی میخواست ریجکت شد. فکر می کنم به دو نفر توریستی هم کلیرنس خورد که می شنیدم بهشون می گفتن سوابق کاریتون به بررسی مثلا دو هفته ای نیاز داره. بقیه ایرانی ها رو به ups فرستادند که ویزاشون رو فردا یا پس فردای مصاحبه تحویل بگیرند. ( فکر کنم دانشجو ها همه تو این گروه بودند)

سوالهایی که خانم آفیسر از من پرسید اینها بود:
    در آمریکا چه رشته ای میخوای بخونی؟
    چه بخشی از این رشته برایت جالبه؟
    در حال حاضر لیسانس داری یا فوق لیسانس؟
    آیا دانشگاه دیگه ای هم اپلای کردی؟ کدوم دانشگاه ها ؟ چرا فلان دانشگاه هم اپلای کردی؟ ( که من گفتم چون در فیلد من دانشگاه خوبیه ولی متاسفانه من نتونستم پذیرشش رو بگیرم)
    چرا از بین دانشگاه های زیادی که تو آمریکا هست این دانشگاه ها رو انتخاب کردی ؟
    چند سال کار کردی؟
    شرکتتون چه کار می کنه؟
    هزینه هاتو کی میده؟
    مدارک مالیت رو ببینم؟ ( یه نگاه مختصر )
    در آمریکا کی رو داری؟
    من به سوالهای بالا مختصر جواب میدادم مخصوصا که می دونستم جواب بعضی هاش رو خودش هم میدونه چون DS160 منو دیده. به نظر می رسید داره یه چک مجدد می کنه . برای همین با اینهمه سوالی که پرسیدمصاحبه خیلی زود تموم شد و وقتی گفت ویزای شما صادر شده (your visa is issued) لطفا شمارتون رو به ups بدین به نظرم رسید چه کوتاه بود! الان که دارم می نویسم می بینم خیلی سوال پرسیده!
    ازش پرسیدم پاسم کی میاد چون شنبه باید برگردم گفت فردا یا پس فردا (یعنی جمعه یا شنبه).
    شرایط من: پذیرش برای مستر در یک رشته کاملا متفاوت از لیسانس و مستری که اینجا خونده ام در یک دانشگاه متوسط. بدون فاند. مدارک مالی: حساب بانکی خودم و پدرم +ترجمه سند خونه پدر و مادرم که فقط یه نگاه سریع انداخت بهشون یعنی فکر نکنم مبالغ رو دید اصلا!

نکته مفید: حتما 15 لیر همراهتون باشه که هزینه ups رو بدین.
    نکته جالب: ترکیه ای ها انقدر ریلکس اومده بودند انگار داشته ن رد می شده ن و گفته ن حالا که از دم سفارت رد میشیم بریم یه ویزایی هم بگیریم! البته نمی دونم ویزا گرفتنشون چطور بود اما همه شون سریع مصاحبه شدند و فقط ما ایرانی ها موندیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)