صفحه 129 از 132 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1318

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دبی در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دبی در سال ۲۰۱۲

من هم 28 نوامبر مصاحبه داشتم برای ویزای توریستی با اینکه شنیده بودم که به مجرد ویزا نمیدن ولی باورم نمیشد با وجود اینکه من اقامت دبی دارم و 5 ساله دبی هستم و پدرم در دبی شرکت داره و من هم در دبی در شرکت پدرم و شرکت دیگری کار میکنم و 3 هفته پیش به هلند سفر کرده بودم و حساب بانکی هم برده بودم و 38 سال سن دارم و عموی من در امریکا سیتیزین هست اصلا مدارک منو ندید و به من گفت شما شرایط گرفتن ویزا را ندارید و یک برگه داد که در ان نوشته بود بدلیل نداشتن خانواده و شرایط اقتصادی مناسب و اثبات نکردن مدت اقامت کوتاه در امریکا به شما ویزا نمیدیم!!! من به راحتی با همین مدارک در ماه اکتبر گذشته ویزای هلند گرفتم و 20 روز رفتم هلند المان و بلژیک ولی باز هم رد شدم!!!! شوکه شدم اصلا فکر نمیکردم که ردم کنن اونم به خاطر مجرد بودن!!!! این اصلا انصاف نیست!!!!
    یکی از دوستانم همین یک ماه پیش با همین شرایط من ولی متاهل درخواست ویزا کرد و قبول شد !

یه سوال هم دارم یکی از دوستانم 17 سپتامبر مصاحبه داده و برگه زرد گرفته ولی هنوز با گذشت حدو 3ماه در وبسایت چیزی نیست و ویزاش اماده نشده ایمیل هم زده ولی جوابی ندادن! علت این تاخیر چیست؟ ایا امکان داره ویزا ندان؟ چقدر باید منتظر بمونه ممنون از راهنمایی شما

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pou53 نمایش پست ها
    من هم 28 نوامبر مصاحبه داشتم برای ویزای توریستی با اینکه شنیده بودم که به مجرد ویزا نمیدن ولی باورم نمیشد با وجود اینکه من اقامت دبی دارم و 5 ساله دبی هستم و پدرم در دبی شرکت داره و من هم در دبی در شرکت پدرم و شرکت دیگری کار میکنم و 3 هفته پیش به هلند سفر کرده بودم و حساب بانکی هم برده بودم و 38 سال سن دارم و عموی من در امریکا سیتیزین هست اصلا مدارک منو ندید و به من گفت شما شرایط گرفتن ویزا را ندارید و یک برگه داد که در ان نوشته بود بدلیل نداشتن خانواده و شرایط اقتصادی مناسب و اثبات نکردن مدت اقامت کوتاه در امریکا به شما ویزا نمیدیم!!! من به راحتی با همین مدارک در ماه اکتبر گذشته ویزای هلند گرفتم و 20 روز رفتم هلند المان و بلژیک ولی باز هم رد شدم!!!! شوکه شدم اصلا فکر نمیکردم که ردم کنن اونم به خاطر مجرد بودن!!!! این اصلا انصاف نیست!!!!
    یکی از دوستانم همین یک ماه پیش با همین شرایط من ولی متاهل درخواست ویزا کرد و قبول شد !

یه سوال هم دارم یکی از دوستانم 17 سپتامبر مصاحبه داده و برگه زرد گرفته ولی هنوز با گذشت حدو 3ماه در وبسایت چیزی نیست و ویزاش اماده نشده ایمیل هم زده ولی جوابی ندادن! علت این تاخیر چیست؟ ایا امکان داره ویزا ندان؟ چقدر باید منتظر بمونه ممنون از راهنمایی شما
    واقعا متاسفم. امیدوارم دوباره اقدام کنید و موفق بشید. تاخیر دلیلش ندادن یا دادن ویزا نیست. این پروسه کلیرنس اصلا حساب کتاب نداره. برای افراد مختلف با شرایط متفاوت فرق میکنه. بگید نگران نباشن ایشالا زودتر میگیرن. صبور باشن
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

سلام ما قبول نشدیم
    چند تا سوال معمولی پرسید مثل .... برای چی میری . کجاها رفتی . اونجا کی رو داری . چیکاره ای ...
    من خیلی مدارک برده بودم هیچکدوم رو نخواست ..
    مدارک ما ....
    من ۳۰ سالم هست و با همسر و پسر ۷ ماهه
    ۱- پاسپورت ( ۳ نفرمان ) - شناسنامه - عکس ۵*۵ - کارت ملی
    ۲- قواله ازدواج
    ۳- دو تا سند خانه ( بنام همسر ) و دو تا سند فروشگاه خودم و یک زمین
    ۴- جوازکسب و از اتحادیه ۴ سال سابقه کار گرفتم
    ۵- حساب بانکی ۲۵۰ میلیون تومان و ۶ ماه گردش حساب که ۴۰ صفحه میشود . و حساب همسرم معمولی
    ۶- چند عکس از محل کار ( شاید هم مهم نباشد )
    ۷- قرارداد ۱۰ ساله بین من و یک شرکت
    ۸- دعوت نامه از لس آنجلس ( دایی همسرم ) که میگن وضعش خوبه ..
    ۹- داشتن ویزا شنگن ( ۲ ماه پیش در ۳ پاسپورت )
    ۱۰ - داشتن فرم و فیش سفارت
    ۱۱- بیلیط رفت و برگشت لس انجلس یک ماهه
    ولی گفت شما خانواده هستین نمیشه !!!!!!
    بنظر شما من چیکار کنم ؟؟؟

Senior Member Shahab_H آواتار ها

دوباره برای یک سفارت دیگه اقدام کنین حتما.
    اون جزئیات حساب رو هم به نطرم نشون ندین بهتره فقط برگه ای که خلاصه ی گردش حساب تو 6 ماهو داره نشون بدین. یکی از دوستامو سر همین الکی رد کردن.
    ممکنه شما رو به خاطر این که خیلی کیس خوبی بودین رد کرده چون گفته با خودش می خواین بمونین حتما دیگه

با توجه به دلیلی که ردتون کرده یه راه خوبم به نظر من اینه که جدا جدا برین! چون می تونین بگین خونوادتون ایرانن و این مهم ترین دلیل برگشته. با هم برین دوباره ریکش بالاست.
    حتی شما و فرزندتون می تونین برین یه سفارت، همسرتون یه سفارت دیگه، حتی خود دوبی

مرسی از جوابتون . میشه بشتر توضیح بدین مگه اونا نمی فهمن
    از نسبت ها یا فامیل بچه ام .

Senior Member Shahab_H آواتار ها

دقیقا نمی دونم، اگر بخوان بفهمن حتما می تونن ولی فک نمی کنم واقعا انقدر ریز شن و چک کنن.

دوستان من دانشگاه ازم 34000$ برای یک سال خواسته و مادر من اسپانسر من شده و در نهایت تونستم 82000$ در i20 فاند از خانواده اثبات کنم .
    سوالی که دارم این هستش که آیا نیاز هست من در حساب خودم هم پولی داشته باشم و در سفارت اینرو نشون بدم یا نه . ؟ می شه کمک من کنید من 30 دسامبر از دبی وقت دارم

Junior Member

سلام دوستان
    من همين روزا وقت مصاحبه دانشجويي در دوبي دارم
    كمي نگران اينم كه زبان مصاحبه انگليسي هست.
    كسايي كه رفتن لطفا بگن كه آيا راحت ميشه فهميد چي ميگن؟
    لطفا سوالايي كه ميپرسن رو بهم بگين.
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط hani62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همين روزا وقت مصاحبه دانشجويي در دوبي دارم
    كمي نگران اينم كه زبان مصاحبه انگليسي هست.
    كسايي كه رفتن لطفا بگن كه آيا راحت ميشه فهميد چي ميگن؟
    لطفا سوالايي كه ميپرسن رو بهم بگين.
    ممنونم

زیاد نگران نباش امیدوارم موفق بشی. من خودم هفته پیش تو آنکارا رد شدم ولی از لحاظ زبان اصلا نگران نباش فقط سعی کن ثابت کنی اینجا وابستگی داری و بر می گردی

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی در سال ۲۰۱۲

من دانشگاه ازم 34000$ برای یک سال خواسته و مادر من اسپانسر من شده و در نهایت تونستم 82000$ در i20 فاند از خانواده اثبات کنم .
    سوالی که دارم این هستش که آیا نیاز هست من در حساب خودم هم پولی داشته باشم و در سفارت اینرو نشون بدم یا نه . ؟ می شه کمک من کنید من 30 دسامبر از دبی وقت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)