صفحه 11 از 132 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1318

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دبی در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دبی در سال ۲۰۱۲

گردش حساب جزو ملزومات نیست 100% - همین که شما نشان دهید مقدار پول مورد نیاز در I20 را دارید کافیست. برای PhD ولی مرسوم است ولی قانون نیست که BS شما باید بیشتر از I20 و معادل کل دوره را ساپورت کند و این بعضی وقت ها بهانه ای برای ریجکت بدون فاند ها از طرف آفیسر است.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh_gh نمایش پست ها
    سلام منم ديروز مصاحبه داشتم خيلي شلوغ بود به من هم ويزاي مولتي دادن بدؤن كلير كفتن تا جند روز ديكه أماده ميشه but now this keyborad is arabic nd I think that is better to continue in engilish that was very very good and fun interview I shoud stay here for 5 days and I dont access to internet but after comming back to Iran I continue with persian because in 5 days I dont access to internet but the main thing that I think that before interview the decide Iam sure while he intwerviewed with me it apperars that he knows he shoul accepet me
    I had full fund in art magor and he just talk with me about Norous and vacation and dident aaske any thing even ask about my come back
    and I still I cant belive I cant eblive that I got visa they didnt aske me for picture I didnte give any profile picture for vissa Im not sure that is correct or not
    please tell me

thank you very much for every information in this site
    سلام. واقعا بهت تبریک میگم. مخصوصا برای ویزای مولتیپل !! ببین خودت به نظرت چی باعث شد بهت مولتی بدن؟ من خیلی واسم مهمه. بعد یه سوالی. شما عکسی که برده بودی با حجاب بود ؟ خودت با حجاب رفتی مصاحبه ؟ من همینجا خوندم که اگر عکست که به سفارت ارائه میدی با حجاب باشه و بدون حجاب بری مصاحبه مشکل پبش میاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مكانيك - دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل - دانشگاه مازندرا

لطفا همین سوال بالا رو در مورد حجاب جواب بدین. آخه واسه ارزی که وزارت علوم می ده لازمه که عکس با حجاب باشه.

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

نقل قول نوشته اصلی توسط leily_ava نمایش پست ها
    لطفا همین سوال بالا رو در مورد حجاب جواب بدین. آخه واسه ارزی که وزارت علوم می ده لازمه که عکس با حجاب باشه.
    <br>
    کی گفته که باید عکس با حجاب باشه واسه وزارت علوم؟؟؟<br>
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

Junior Member

سلام
    خیلی خیلی تبریک میگم. امیدوارم همه بچه ها امسال به آسونی ویزا بگیرن و با لب خندان از سفارت بیان بیرون. هر وقت فرصت کردی اگه یه کم بیشتر توضیح بدی خیلی خیلی ممنون میشم. هم از حال و هوای مصاحبه و جو اونجا برامون بگو لطفا، هم توصیه ها و پیشنهاداتت را بنویس. من یه کم استرس دارم و احساس میکنم تجربیات شما می تونه بهم کمک کنه که آماده تر و راحت تر برم برای مصاحبه. اینکه میگن 5 صبح باید بریم اونجا را چقدر توصیه میکنی؟ وقت من 7.5 صبح هست. یعنی توی ایمیل وقت اضطراری نوشته بین 7.5 تا 9 اونجا باشم.
    باقیمانده سفر حسابی بهت خوش بگذره

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh_gh نمایش پست ها
    سلام منم ديروز مصاحبه داشتم خيلي شلوغ بود به من هم ويزاي مولتي دادن بدؤن كلير كفتن تا جند روز ديكه أماده ميشه but now this keyborad is arabic nd I think that is better to continue in engilish that was very very good and fun interview I shoud stay here for 5 days and I dont access to internet but after comming back to Iran I continue with persian because in 5 days I dont access to internet but the main thing that I think that before interview the decide Iam sure while he intwerviewed with me it apperars that he knows he shoul accepet me
    I had full fund in art magor and he just talk with me about Norous and vacation and dident aaske any thing even ask about my come back
    and I still I cant belive I cant eblive that I got visa they didnt aske me for picture I didnte give any profile picture for vissa Im not sure that is correct or not
    please tell me

thank you very much for every information in this site

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    <br>
    کی گفته که باید عکس با حجاب باشه واسه وزارت علوم؟؟؟<br>
    ارز رو میدن ولی ممکنه یه جایی یه نکته منفی برای طرف در نظر بگیرن. اینطور نیست؟

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

نقل قول نوشته اصلی توسط bigwigkhordad نمایش پست ها
    ارز رو میدن ولی ممکنه یه جایی یه نکته منفی برای طرف در نظر بگیرن. اینطور نیست؟
    اونجا یه نفر ایستاده مدارک مورد نیاز رو میبینه حواله رو صادر میکنه دیگه. چیکار به عکست داره آخه.اونا مگه چکاره هستند که به حجاب یا بی حجابی ی عکس ایراد بگیرن.اگر قرار به این باشه که باید برای90 درصد متقاضیان نکته منفی در نظر بگیرن. لطفا شایعه بی تحقیق درست نکنید و جو رو از اینی که هست متشنج تر نکنید.
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

Junior Member

بچه ها یه سئوال
    اونا از کجا می فهمند که پولی که تو حسابمون هست هزینه اونجا را پوشش می ده. دلار را 1226 تومان حساب می کنند یا بالاتر به قیمت بازار آزاد؟ سئوال دیگه من اینکه فاندی که گرفتم هزینه زندگی خودم را پوشش می ده ولی چون با خانمم و بچه ام می رم باید سالی 5000 بذارم روش. آیا از نظر اونا دانشگاه به من فول فاند داده. راستی دوبی می رم.

سلام بجه ها بالاخره برگشتم با کیبورد فارسی
    اول براتون بگم خیلی نیازی نیست از 5 صبح برید منم شنیده بودم ولی من 6.30 7 رفتم صف طولانی بود ولی همرو آروم آروم می بردن تو منم وقت از طریق ایمیل گرفته بودم دمه در پرینت ایمیلمو گرفت یک علامت زد اسمم هم تو لیست بود بعد با نظم ماروفرستاد تو دمه درهم که بازرسی بدنی داریم که به آدامس تو دهن من هم گیر داد که مجبور شدم بندازم دور یک یک پوشه آلبومی شکل و یک پوشه دگمه دار با خودم برده بودم که چک کرد گفت زی که نداری گفتم نه داخل هم یک شماره مثل بانک بهت مدادن بعد کپی آی20 و دی اس و سویس رو واون برگه بانکی رو می بینند و می گیرند و می گن برو باجه 1 برای انگشت نگاری که من اصلا نفهمیدم باید برم انگشت نگاری خیلی خوشحال نشسته بودم که شماره منو صدا کنند که شانسی از یک خانوم وآقای ایرانی فهمیدم که باید یرم اونجا که اونجا هم صف طویلی بود و تا انگشت نگاری نشی شمارتو نمی خونن و ما چون ایرانی هستیم به فارسی میخوندن کلا خیلی شلوغ بودخیلی جو استرسی نبودنمی فهمیدم به کیا دادن به کیا ندادن ولی خیلی ایرانی می دیدم برگه زرد دستشونه فقط یک خانوم آقای تقریبا پیر رو دیدم ندادن چون اونا هم برای گرین کارد اقدام کرده بودن
    خلاصه بگذیریم توی مصاحبه همون آقای باشخصیت چشم بادومی به من افتاد که بیچاره اصلا خوفناک نبود خیلی هم بامزه و فان بود کلی هم ما رو تحویل گرفت شروع کرد اول فارسی گفتن سلام و احوال پرسی و که نوروز مبارک سال نو مبارک که من همرو به انگلیسه می گفتم بعد شروع کرد دیگه با انگلیسی صحبت کردن و من چون عید دقیقا برای مراسم نوروز با یک گروه خانواده و دوست تاجیکستان رفته بودیم شروع کردم از اونجا گفتن و از رسم رسوم اونجا رقص های محلی و لباسهای محلی اینکه فارسی زبانن و اهل شعرن کلی از این حرفا زذدم و اون هم خیلی با علاقه گوش می کرد و براش جالب بود که هیچ کس اونجا نمیره من برای نوروز رفته بودم در کل من همش داشتم می خندیدم با روی باز حرف می زذم اصلا یادم رفته بود به خدا مصاحبه است در عین اینکه استرس هم داشتم به هرحال بعد کارهای هنری ام رو بهش نشون دادم خیلی حال کرد چون اونا هم در ورد ایران باستان بود و مثلا جهارشنبه سوری می شناخت یک کم بعد هیچی دیگه از من نپرسید گفت هزینه رو که دانشگاه میده گفت خوبه بعد فقط پرسید چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی گفتم اول اینکه ایالت فلوریدا گرمه منم سرمایی ام که جفتمون خندیدیم بعد راستشو گفتم دوستم با شوهرش اونجا و در نهایت رشته منو داشت که مطمئنم اصلا گوش نمی کرد فقط تو کامپیوتر یک چیزایی میزد بعد گفت ازدواج کردی با خنده گفتم نه خوشبختانه خودشم خندید بعد هیچ مدرکی ازم ندید هیچیچی نخواست حتی نگفت بر میگردی بر ن فقط گفت ایران لیسانس بودی گفتم بله می خواین مدرکشو نشون بدم هم اصلش هست هم ترجمش گفت نمی خواد البته اینو اول پرسید تنها سوالی که کرد این بود که ایران کار می کنی یک کم در مورد کارم توضیح دادم اونم خودم اضافه توضیح دادم که اصلا زیاد هم گوش نداد فقط یک کم سر تکون داد ومن مطمئن بودم ویزا میدن گفت ویزای شما approve هست که من بال در آودم بعد گفت میتونی پاست بمونه چند روز دیگه بیای بگیری فردا پس فردا تعطیله سفارت بعد یهو گفت مولتی پل که من دیگه تو آسمونها بودم بعد اینقدر هل شده بودم ذوق کردهبودم واقعا نمی فهمیدم چی میگه هی منظورشو نمی فهمیدم که یعنی چی من پاسم بمونه 3 روز دیگه ویزا خورده بیام بگیرم اینقدر هل کردم دیگه گوشام لهجه انگلیسیش هم نمی فهمید گفتم ببخشید میشه یک دقیقه فارسی صحبت کنم یک کم خندید گفت آره گفتم یعنی من اگه میتونم پاسم بذارم بمونه اگه پروازمو بتونم عوض کنم گفت آره فقط هر کاری می کنی تا قبل از ساعت 3 پاستو بده به باجه بیرون باجه پست دیگه منم خوشحال و خندون اومدم بیرون دیگه تا مامورهای سکوریتی انقدر دیدن من خوشحالم کلی بهم تبریک گفتن یک دسبند دستم بود گفتن چه قشنگه گفتم از درخت نارگیله تا این حد یهو مهربون شدن

اینو بگم که من مطمئنم اینا از قبل تعیین می کنن که بکی بدن بکی ندن ومن وقتی رفتم یک جورهایی مطمئن بودم به من میدن نمی دونم حس منه و تو 5 دقیقه آفیسر نمیتونه تصمیم بگیره از پیش تعیین شده است به نظر من چون یک جورهایی هم مشخص بود و اینکه من دختر بودم ورشته ام بی خطر به نظرم بی تاثیر نبوده و من خیلی ساده و رسمی رفته بودم بدون حجاب و عکس دی اسم هم بی حجاب بود همون و زدن تو پاسم که من کلی موقعی که پاسمو دادم گفتم چرا ازم عکس نخواستن و حتی برگه دی اسم هم دستش موند درصورتی که آدمهای دیگه که پاسشونو می دادن برگه دی اس با یک قطع عکسشون لایه پاسپورت بود که کلی هم هل کردم ولی مثل اینکه چند نفر که برای زبان میخواستن برن رد کردن که تابلو هست زبان اصلا ویزا نمیدن و یک اکیپ مخترع و اینا هم بعد من اومدن که یک دختره رو تو ایران ایار دیدم که زبانی بود وریجکت شد گفت همه اونها هم رد شدن و تو همون دختر هنریه معروفی که فقط به تو دادن احتمالا چون کلیر به نخورد
    ولی منم سر دوبی خیلی دو دل بودم گفتم اگه قرارباشه بهم بدن هر جا باشم می دن واقعا نگران نباشید من به این آدم استرسی نمیدونم چرا خیلی کول برخورد کردم واقعا آرزوی موفقیت می کنم برای تک تکتون......

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)