صفحه 132 از 132 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,318 , از مجموع 1318

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دبی در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دبی در سال ۲۰۱۲

سلام دوستان . من 27 سالمه و در مقطع لیسانس از دانشگاه csun پذیرش گرفتم 2 هفته پیش در آنکارا ریجکت شدم 214ب و در حال حاضر دبی هستم برای وقت مصاحبه روز 30 دسامبر. چند مورد سوال داشتم خوشحال می شم کمکم کنید.
    1) اگر از من بپرسه چرا انقدر دیر برای لیسانس اقدام کردی قانع کننده ترین جواب به نظر شما چیه ؟ البته من 5 سال سابقه کار پر و پیمون تو یک شرکت خوب با سمت خیلی خوب و همچنین مدارک معتبر در رشته IT دارم و کارمم مدیریت ITدر یک شرکت بزرگ هست و از همین شرکت نامه پیشنهاد کار در موقعیتهای بهتر هم دارم.
    2 ) به نظر شما من در مورد اینکه حتما بر می گردم چه جوابی می تونم بدم.
    3) مادرم اسپانسر من هست و i20 من به 82000 اثبات شده از طرف مادرم هست پدرم مبلغ زیادی گواهی بانکی + تعهدنامه محضری که تنامی هزینه های من رو پرداخت می کنه + سند زمینی که ارث به ما درم رسیده + مبایعه نامه رسمی خرید یک دستگاه آپارتمان به نام پدرم + سند یک رستوران + سند یک ماشین به اسم خودم . آیا من نیاز همه اینهارو نشون ببدم. و آیا این مدارک کافی هستند؟
    3) به نظر شما دیگه چه چیزی و چه حرفی نیاز من بزنم

ممنون می شم راهنمایی کنین و از نظرات شما استفاده کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidi_shahab نمایش پست ها
    سلام دوستان . من 27 سالمه و در مقطع لیسانس از دانشگاه csun پذیرش گرفتم 2 هفته پیش در آنکارا ریجکت شدم 214ب و در حال حاضر دبی هستم برای وقت مصاحبه روز 30 دسامبر. چند مورد سوال داشتم خوشحال می شم کمکم کنید.
    1) اگر از من بپرسه چرا انقدر دیر برای لیسانس اقدام کردی قانع کننده ترین جواب به نظر شما چیه ؟ البته من 5 سال سابقه کار پر و پیمون تو یک شرکت خوب با سمت خیلی خوب و همچنین مدارک معتبر در رشته IT دارم و کارمم مدیریت ITدر یک شرکت بزرگ هست و از همین شرکت نامه پیشنهاد کار در موقعیتهای بهتر هم دارم.
    2 ) به نظر شما من در مورد اینکه حتما بر می گردم چه جوابی می تونم بدم.
    3) مادرم اسپانسر من هست و i20 من به 82000 اثبات شده از طرف مادرم هست پدرم مبلغ زیادی گواهی بانکی + تعهدنامه محضری که تنامی هزینه های من رو پرداخت می کنه + سند زمینی که ارث به ما درم رسیده + مبایعه نامه رسمی خرید یک دستگاه آپارتمان به نام پدرم + سند یک رستوران + سند یک ماشین به اسم خودم . آیا من نیاز همه اینهارو نشون ببدم. و آیا این مدارک کافی هستند؟
    3) به نظر شما دیگه چه چیزی و چه حرفی نیاز من بزنم

ممنون می شم راهنمایی کنین و از نظرات شما استفاده کنم.
    به نظر من با اعتماد به نفس کامل صحبت کنید و در فرم هاتون اصلا نباید خلا باشه یعنی از وقتی که درستون تموم شده تا حالا باید پر باشه گپ نداشته باشه. و این رو هم در نظر داشته باشید که هرچی تو آتکارا گفتید تو دبی هم قابل رویته نباید متناقض صحبت کنید. واقعیت اینه که برای لیسانس و مستر سخت ویزا میدن چون تو ایران هست شما سعی کنید دلیل انتخاب امریکا رو داشته باشید .تمام اینهایی که گفتید برای ساپورت مالی هست که کافیه. با این که کارتون سخته ولی با روحیه ظاهر شید امیدوارم موفق بشید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanzipo نمایش پست ها
    به نظر من با اعتماد به نفس کامل صحبت کنید و در فرم هاتون اصلا نباید خلا باشه یعنی از وقتی که درستون تموم شده تا حالا باید پر باشه گپ نداشته باشه. و این رو هم در نظر داشته باشید که هرچی تو آتکارا گفتید تو دبی هم قابل رویته نباید متناقض صحبت کنید. واقعیت اینه که برای لیسانس و مستر سخت ویزا میدن چون تو ایران هست شما سعی کنید دلیل انتخاب امریکا رو داشته باشید .تمام اینهایی که گفتید برای ساپورت مالی هست که کافیه. با این که کارتون سخته ولی با روحیه ظاهر شید امیدوارم موفق بشید.
    در تکمیل صحبتهای دوستمون...
    بیشتر باید رو سابقه کار مانور بدید و مثلا میشه گفت "انقدر مشغله کار و مسئولیت زیاد بود که وقت به درس خوندن نرسید"
    در مورد دلیل برگشت هم میشه گفت به دانش شما در شرکت فعلی شدیدا" نیاز است و ...
    به هیچ وجه مدرک مالی که از شما نخواسته نشون ندید و حتی مطرح هم نکنید به نظر من چون فقط اشتیاق زیاد برای رفتن به آمریکا رو نشون میده و لاغیر.
    نشون ندادن علاقه بیش از اندازه برای رفتن به آمریکا و به قول خارجیا Cool & Relaxed بودن مزیت محسوب میشه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mmsh81 نمایش پست ها
    در تکمیل صحبتهای دوستمون...
    بیشتر باید رو سابقه کار مانور بدید و مثلا میشه گفت "انقدر مشغله کار و مسئولیت زیاد بود که وقت به درس خوندن نرسید"
    در مورد دلیل برگشت هم میشه گفت به دانش شما در شرکت فعلی شدیدا" نیاز است و ...
    به هیچ وجه مدرک مالی که از شما نخواسته نشون ندید و حتی مطرح هم نکنید به نظر من چون فقط اشتیاق زیاد برای رفتن به آمریکا رو نشون میده و لاغیر.
    نشون ندادن علاقه بیش از اندازه برای رفتن به آمریکا و به قول خارجیا Cool & Relaxed بودن مزیت محسوب میشه.
    موفق باشید
    مرسی از راهنمایی های شما . فقط یک سوال دیگه اونم اینکه من سری قبل ازم پرسید پدرت چه کاره هستش و من گفتم‌بازنشسته الان در صورتی که رستوران دار هست و در اجاره هست آیا الان اینو بگم تناقض پیدا نمی کنه با آنکارا؟

دوستان‌من امروز صبح رفتم‌بانک پول رو پرداخت کنم ولی بهم‌گفتن که دیگه پول رو قبول نمی کنن و باید پول در خود سفارت پرداخت بشه حتی زنگ‌هم زدم سفارت گفتن بله اینجا باید پرداخت بشه آیا نایزی هست بازم پرس و جو کنم اینم آدرس خبر این موضوع در سفارت
    http://dubai.usconsulate.gov/visas.html

سلام دوستان من دیروز یعنی 27 دسامبر تو دوبی برگ زرد گرفتم که توش نوشته : Your application for a U.S. visa is subject to ADMINISTRATIVE PROCESS . اون خانم اینترویور هم بهم گفت سی وی رو براش ایمیل کنم. البته من سربازی رو تو سپاه بودم و تو فرم دی اس 160 درجه سربازی رو زدم سرباز، ولی اونجا که ازم پرسید گفتم "رزم دار دوم" که 2 بار هم ازم پرسید. (که البته راجع به شغلم هم زیاد پرسید.)
    حالا نمیدونم با این وضع چقدر احتمال داره ویزا بدن ؟ و چقدر طول میکشه تا بدن . چون من نهایتا باید تا 40 روز دیگه آمریکا باشم.

دوست عزیز تو خود سفارت ازت تحویل میگیرن. نگران نباش من روز 27 سپتامبر همین کارو کردم

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

کاربران گرامی،

با توجه به اتمام سال 2012 میلادی این تاپیک بسته می شود. لطفا برای مطرح کردن مسائل به تاپیک 2013 مراجعه فرمایید.

با تشکر،
    مدیریت انجمن امریکا

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%A7%D9%84-2013

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)