صفحه 1 از 62 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 617

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در تاشکند - ازبکستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در تاشکند - ازبکستان در سال ۲۰۱۲

لطفا" نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی خود در سفارت آمریکا در تاشکند در سال۲۰۱۲ را در این موضوع به اشتراک بگذارید. همچنین برای اطلاع از نتایج و تجربیات سایر کاربران در سال قبل به موضوع زیر مراجعه کنید:

گرفتن ويزا از ازبكستان (وقت سفارت، كليرنس و ...)

نکته: قبل از سال ۲۰۱۲ تاپیک جداگانه ای برای به اشتراک گذاری نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در تاشکند موجود نبود.
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در تاشکند در سال ۲۰۱۲

با سلام به همه دوستان
    من برای گرفتن وقت از عشق آباد اقدام کردم ولی متاسفانه با وجود اینکه خودشان در سایت اعلام کردن که اول باید دعوت نامه ترکمنستان را بگیرید و برای ما بفرستید تا بعدا وقت به شما بدهیم با این وجود دعوت نامه من را قبول نکردند و گفتن تا March وقت ندارند. بقیه کشورها نیز مشکل دارند افغانستان که اصلا ایرانی ها را قبول نمی کند، آنکارا تو سایتش گفته که به دلیل تعمیر ساختمان سفارت تا March وقت به کسی نمی دهند. دبی هم که وقت نمی دهد. تجربه نشان داده که باکو، تاشکند و ایروان هم خوب ویزا نمی دهند. من سفارت امریکا در عراق را بررسی کردم که گفته سایر کشورها هم می توانند برای گرفتن ویزا به عراق بیایند. حال سوالی که پیش میا این است که چرا کسی تا الان برای گرفتن ویزا به عراق نرفته است؟ مشکل خاصی دارد؟ مشتاقانه منتظر جواب دوستان هستم.
    با تشکر

Junior Member

من هم همین روز وقت داشتم و مثل بقیه ریجکت شدم!
    آفیسر هیج دلیلی برای ریجکت نگفت فقط گفت من شرایطتون رو درک میکنم اما متاسفانه نمی تونم بهتون ویزا بدم . از علت هم که پرسیدم گفت هیج دلیل خاصی رو نمی تونم بگم. و بهتره که تو ابوظبی یا ترکیه که با کیس های ایرانی ها آشنایی بیشتری دارند برای ویزا اقدام کنید.

ما فکر میکنیم دلیل اصلی شکر آب شدن رابطه ایران و آمریکا سر مسائل مانور توی تنگه ی هرمز باشه.
    حتی گویا یک آفیسر دیگه از احتمال جنگ بین ایران و آمریکا حرف زده.

تاشکند جای خوبیه برای دیدن.. برخلاف اون چیزی که فکر می کنید! اما فعلا جای مناسبی برای ویزا گرفتن نیست!!

Banned

آقا قضیه چیه؟ شاید اینا فقط دانشجو ها رو می کشن اونجا تا پولشونو بگیرن، یعنی چی برو ترکیه آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط danniel نمایش پست ها
    آفیسر هیج دلیلی برای ریجکت نگفت فقط گفت من شرایطتون رو درک میکنم اما متاسفانه نمی تونم بهتون ویزا بدم . از علت هم که پرسیدم گفت هیج دلیل خاصی رو نمی تونم بگم. و بهتره که تو ابوظبی یا ترکیه که با کیس های ایرانی ها آشنایی بیشتری دارند برای ویزا اقدام کنید.

ما فکر میکنیم دلیل اصلی شکر آب شدن رابطه ایران و آمریکا سر مسائل مانور توی تنگه ی هرمز باشه.

تاشکند جای خوبیه برای دیدن.. برخلاف اون چیزی که فکر می کنید! اما فعلا جای مناسبی برای ویزا گرفتن نیست!!

Member rezarchitect آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture and Urban Planning-KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط danniel نمایش پست ها

سلام دوست عزیز...بابت این مساله خیلی‌ متأسفم. می‌شه لطف کنین شرایط عمومیتون رو بگین؟؟ویزای دانشجویی میخواستین یا توریستی؟؟

Junior Member

با سلام
    اگر یه نگاه به سایت سفرت آمریکا در کشورهای مجاور بیاندازیم. گزینه های پیش رو . آنکارا: تعمیر ساختمان مربوط به ایران! دوبی : اشکال در سیستم صدور ویزای ایرانیان! (البته در حالت اورژنس باید میل زد)، عشق آباد: ظاهراً مشکلی نیت اما هیچ وقت موجودی برای ایرانیان (ساعت 9 صبح) نیست. کابل و باکو نیز به خارجی ها وقت آن لاین نمی دهند و باید ایمیل زد. تاجیکستان نیز پنج شنبه اول هر ماه برای ایرانی ها اختصاص دارد که برای فوریه باز نشده. شاید هم باید ابتدا میل زد. عراق نیز چیزی نگفته. باید بررسی بیشتری روی عراق انجام شود.

من که خیلی سرگردانم. مشکل سربازی هم دارم. تقاضای پاسپورت به قصد گردشگری برای ترکمنستان دادم. اگه عراق مورد مناسبتری برم به زیارتی تغییرش بدم.

Junior Member

دوستان عزیز تجربه میگه کشورهایی مثل عراق و لبنان برای ایرانیها مشکل داره.فقط کافیه اونجا ریجکت بشین. دیگه چطوری میتونید به افسر بعدی که باهاتون مصاحبه کنه ثابت کنید که در عراق غیر از مصاحبه کار دیگه ای نداشتید!
    لطفاً به گزینه های دیگه فکر کنید. دبی جواب میده. به من با ایمیل جواب دادند. البته مارو هم فرستادند برای کلیرنس که خدا میدونه چقدر طول خواهد کشید!

Junior Member

سلام
    شما کی مصاحبه داشتین؟
    چند نفر بودین؟
    شرایطتون چی بود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲

بچه ها به نظرم از تاشکند وقت نگیرین. من 4 Jan وقت داشتم و همه ایرانی ها رو بی دلیل ریجکت کردن!!!

Junior Member

بچه ها به نظرم از تاشکند وقت نگیرین. من 4 Jan وقت داشتم و همه ایرانی ها (10 نفر) رو بی دلیل ریجکت کردن!!!

صفحه 1 از 62 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)