صفحه 128 از 171 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط x_man242002 نمایش پست ها
    سلام از دوستان اگه از منبع موثقی اطلاع داره خواهش میکنم کمک کنید.شنیده بودم عشق آباد برای لیسانس خوب ویزا نمیده.حقیقت داره ؟ من پذیرش دارم از دانشگاه تروی برای رشته روانشناسی تازه پذیرشم اومده اما چون برای مقطع لیسانس دارم اقدام میکنم خیلی ها که کلا میگن اصلا واسه لیسانس ویزا نمیدن اما دیدم چند نفریو که ویزا گرفتن.حالا واقعا نمیدونم کدوم کشور برم که شانسم بالاتر باشه.ترکمنستان که دوستان میگن خیلی خوب ویزا میده اما واسه لیسانس رو نه.به نظر شما کجا بهتره دوبی ترکیه قبرس فرانکفورت هم شنیدم خیلی خوب ویزا میده اما خرجش بالا در میاد.نمیدونم چیکار کنم اگه ریجکت بشم زندگیم میره رو هوا.
    ببین دوست عزیز اینجوری نمیشه هیچ نظری داد.
    من هم کسی و میشناسم که ریجکت شده هم کسی و که درجا ویزاشو گرفته!
    در کل این سفارت فعلاً واقعاً عالی داره کار میکنه و اگر مشکل زبان ندارید همین جا از هر نظر از بقیه ی سفارت ها بهتره.
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط s2233 نمایش پست ها
    دوستان متاهل:
    سفارت آمریکا تو عشق آباد غیر از ترجمه سند ازدواج و شناسنامه ها، عکس هم ازتون خواستن؟
    ما با خودمون ترجمه سند ازدواج و شناسنامه برده بودیم ولی ازمون نخواست. فقط پرسید چند سال ه ازدواج کردید. عکس رو هم در DS-160 آپلود کرده بودیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezag نمایش پست ها
    ما با خودمون ترجمه سند ازدواج و شناسنامه برده بودیم ولی ازمون نخواست. فقط پرسید چند سال ه ازدواج کردید. عکس رو هم در DS-160 آپلود کرده بودیم.
    عکس عروسیتون منظورم بود، حالا نمی دونم از شما خواسته یا نه.

Junior Member

عکس عروسیتون منظورم بود، حالا نمی دونم از شما خواسته یا نه.
    عکس عروسی نخواست!!!

رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezag نمایش پست ها
    عکس عروسی نخواست!!!
    کلاً پیش فرض آفیسر عشق آباد اینه که شما راست میگید و حرفه شما هم براش در حد سنده!

دوستان متاهل:
    سفارت آمریکا تو عشق آباد غیر از ترجمه سند ازدواج و شناسنامه ها، عکس هم ازتون خواستن؟
    سلام دوست عزیز .... ما هم متاهل هستیم و رفتیم اونجا نه سند ازدواج خواستن نه چیز دیگه ای..... فقط به قول دوست عزیزمون mortezag پرسیدن چند وقته ازدواج کردین ..... و از خانومم هم پرسیدن که اونجا چیکار میخوای بکنی .... وقتی در مورد ازدواج هم میپرسید لبخند زده بود که مثلاً این سوال جزء سوالات روتینه ..... فقط یه مطلب مهم در مورد افراد متاهل رو باید تذکر بدم که سند ازدواج رو حتماً ترجمه کنید .... چون وقتی به سلامتی تشریف بردید آمریکا برای اونجا بدرد میخوره .... ولی برای مصاحبه در ترکمنستان اصلاً نیاز نیست .... البته بعضی از دوستان میگن برای سفارت امریکا در دوبی یا ترکیه مورد نیازه ... موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaR نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .... ما هم متاهل هستیم و رفتیم اونجا نه سند ازدواج خواستن نه چیز دیگه ای..... فقط به قول دوست عزیزمون mortezag پرسیدن چند وقته ازدواج کردین ..... و از خانومم هم پرسیدن که اونجا چیکار میخوای بکنی .... وقتی در مورد ازدواج هم میپرسید لبخند زده بود که مثلاً این سوال جزء سوالات روتینه ..... فقط یه مطلب مهم در مورد افراد متاهل رو باید تذکر بدم که سند ازدواج رو حتماً ترجمه کنید .... چون وقتی به سلامتی تشریف بردید آمریکا برای اونجا بدرد میخوره .... ولی برای مصاحبه در ترکمنستان اصلاً نیاز نیست .... البته بعضی از دوستان میگن برای سفارت امریکا در دوبی یا ترکیه مورد نیازه ... موفق باشید.
    خیلی ممنون
    سند ازدواج و شناسنامه رو ترجمه کردم ولی مسئله اینه چون زمان زیادی از عقدمون نمی گذره ممکنه گیر بده که صروی بوده ازدواج و از این حرفا که خوب شاید عکس هم بخواد.

خیلی ممنون
    سند ازدواج و شناسنامه رو ترجمه کردم ولی مسئله اینه چون زمان زیادی از عقدمون نمی گذره ممکنه گیر بده که صروی بوده ازدواج و از این حرفا که خوب شاید عکس هم بخواد.
    سلام دوست عزیز ..... اصلاً از این فکرها نفرمایید .... ابداً مشکلی از این لحاظ نخواهید داشت .... به هیچ عنوان گیر نمیده .... موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان عزيز..بنده هنوز در ارتباط با BS مشكوك هستم..شايد يكم زياد دارم وسواس به خرج ميدم ولي در كل ميخواستم يكبار ديگه كيس رو مطرح كنم..تو I-20 براي سال اول هزينه 33000 دلار باشه و BS مبلغ 35000 دلار رو نشون بده اوكي هستش يا به نظرتون بيشتر كنم؟
    ازتون سپاسگذاري ميكنم..

رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr_1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز..بنده هنوز در ارتباط با BS مشكوك هستم..شايد يكم زياد دارم وسواس به خرج ميدم ولي در كل ميخواستم يكبار ديگه كيس رو مطرح كنم..تو I-20 براي سال اول هزينه 33000 دلار باشه و BS مبلغ 35000 دلار رو نشون بده اوكي هستش يا به نظرتون بيشتر كنم؟
    ازتون سپاسگذاري ميكنم..
    آقا خیلت راحت! کاملاً کافیه! من و تمام بچه های باتجربه تضمین میکنم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)