صفحه 129 از 171 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr_1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز..بنده هنوز در ارتباط با BS مشكوك هستم..شايد يكم زياد دارم وسواس به خرج ميدم ولي در كل ميخواستم يكبار ديگه كيس رو مطرح كنم..تو I-20 براي سال اول هزينه 33000 دلار باشه و BS مبلغ 35000 دلار رو نشون بده اوكي هستش يا به نظرتون بيشتر كنم؟
    ازتون سپاسگذاري ميكنم..
    I think it's enough and good. But be ready to answer the source of money question.

Good Luck.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط s2233 نمایش پست ها
    دوست عزیز یعنی چی هر کی یه چیز می گه؟ میشه تجربتون رو در اختیاز بذارین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    در چه مورد هر کی‌ یه چیز میگه؟

اگر مطالب فروم و به دقت بخونید حداقل تو این 20 صفحه ی اخیر حرفا و تجربیات دوستان در کلیات که کاملاً شبیه هم و در جزییات هم یکم باهم فرق میکنه!
    شما هم زیاد وسواس نداشته باشین! راحت بگیرید که راحتم بگذره، بخصوص وقتی دارین میرید سفارت آمریکا تو عشق آباد!
    دوستان ممنون که اهمیت میدین آخه به نظرتون عشق آباد برای یک نفر که ۱ بار رجکت شده گزینه خوبیه بالاخره؟

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sehat نمایش پست ها
    دوستان ممنون که اهمیت میدین آخه به نظرتون عشق آباد برای یک نفر که ۱ بار رجکت شده گزینه خوبیه بالاخره؟
    شما به چه دلیلی و از کجا ریجکت شده بودید؟

عزیز از آنکارا دوست من ریجکت شده بود... ولی عشق آباد بدون کلیر و در جا گرفت

Junior Member

با سلام من متاهل و 120 هزار دلار به صورت نقدی دارم .خانه با چند قطعه زمین هم دارم.جواز اوفک هم گرفتم.می خواهم از طریق ویزای b1 b2برای خرید بیزینس وویزایe2 به تنهایی از طریق سفارت عشق اباد اقدام کنم. نظر شما چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s2233 نمایش پست ها
    دوست عزیز یعنی چی هر کی یه چیز می گه؟ میشه تجربتون رو در اختیاز بذارین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    در چه مورد هر کی‌ یه چیز میگه؟

اگر مطالب فروم و به دقت بخونید حداقل تو این 20 صفحه ی اخیر حرفا و تجربیات دوستان در کلیات که کاملاً شبیه هم و در جزییات هم یکم باهم فرق میکنه!
    شما هم زیاد وسواس نداشته باشین! راحت بگیرید که راحتم بگذره، بخصوص وقتی دارین میرید سفارت آمریکا تو عشق آباد!
    من بیروت رفتم تواین ماه may که دقیقا همون تاریخ که اونجا بودم قانونشون عوض شده بود که به ایرانیها ویزا ندن واسه همین من و همهٔ ایرانیها رجکت شدیم.

Junior Member

من بیروت رفتم تواین ماه may که دقیقا همون تاریخ که اونجا بودم قانونشون عوض شده بود که به ایرانیها ویزا ندن واسه همین من و همهٔ ایرانیها رجکت شدیم.
    در حال حاضر که عشق آباد خوب ویزا میده.

رشته و دانشگاه
    physics

پس با این شرایط عشق آباد گزینه ی خیلی خوبیه برای شما!
    کسایی که از جای دیگه ریجکت شدن و باز هم از عشق آباد ریجکت شدن معمولاً ریجکتیشون از دوبی بوده و در ضمن گیری که تو پروندشون بوده رفع نکردن.
    مثلاً تو آی-20 زده زبان باید بخونن و به همین دلیل از دوبی ریجکت شدن و عشق آباد هم به همین دلیل ریجکتشون کرده!
    اما کسایی بودن که با اینکه دوبار هم ریجکت شدن از دوبی تو عشق آباد ویزاشونو گرفتن!

Junior Member

با سلام....اميدوارم از سوالات وسواسي من خسته نشده باشيد قبلا من مطرح كرده بودم كه استادم براي من يك نامه رسمي به عنوان Research plan فرستاده و ضمن مطرح كردن موضوع و پوزيشن من در پايان ذكر كرده كه شخص مذكور علاقه به ادامه ي تحصيل در مقطع دكترا رو هم داره. البته بيشتر فكر كنم اين رو نوشته كه اگه كارم بيشتر از دوره ي مستر طول كشيد، بعد از اون هم براي من امكان كار كردن باهش هست. حالا فكر نمي كنيد كه اين يك نكته ي منفي باشه كه مثلا افيسر بگه پس تو واسه Phd هم كه ميموني امكان داره كلا بر نگردي؟
    با تشكر

رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr_1989 نمایش پست ها
    با سلام....اميدوارم از سوالات وسواسي من خسته نشده باشيد قبلا من مطرح كرده بودم كه استادم براي من يك نامه رسمي به عنوان Research plan فرستاده و ضمن مطرح كردن موضوع و پوزيشن من در پايان ذكر كرده كه شخص مذكور علاقه به ادامه ي تحصيل در مقطع دكترا رو هم داره. البته بيشتر فكر كنم اين رو نوشته كه اگه كارم بيشتر از دوره ي مستر طول كشيد، بعد از اون هم براي من امكان كار كردن باهش هست. حالا فكر نمي كنيد كه اين يك نكته ي منفي باشه كه مثلا افيسر بگه پس تو واسه Phd هم كه ميموني امكان داره كلا بر نگردي؟
    با تشكر
    پیش فرض آفیسر اینه که تو میری که PhD بگیری!
    رشته ی شما چیه؟
    اگر مهندسی هستید یا دشته ای مثل فیزیک یا علوم کامپیتر بگید استادتون حتماً تو RP ذکر کنه که رشتتون کاربرده نظامی و هسته ای و انرژی نداره.
    ویرایش توسط alirezazd : September 16th, 2012 در ساعت 03:54 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)