صفحه 134 از 171 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezag نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان عزیزی که عازم عشق آباد هستن و میتونن زحمت پیک آپ رو بکشن لطفا اطلاع بدن. متشکر
    بله خیلی ممنون میشیم! D:

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام
    دوستان، بنده دوشنبه عازم عشق آباد هستم به امید خدا!
    اگه کسی میخواد برای پیک آپ اقدام کنه، "حداکثر" تا آخر شنبه به من اطلاع بده.
    همگی موفق باشید!

Junior Member

سلام. كسي ميتونه پيشنهادي به ما بده. ويزاي من اومده و دانشگاه هم تا يه هفته ديگه بيشتر برا من صبر نميكنه اما ويزاي همسرم هنوز pending هستش. به نظر شما چون همسرم روي بايوپليمرها كار كرده و پروژه پچ پوستي براي رهايش دارو داشته و در پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران درس خونده ممكنه كلير نشه؟ نمي دونيم چيكار كنيم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rxz نمایش پست ها
    سلام. كسي ميتونه پيشنهادي به ما بده. ويزاي من اومده و دانشگاه هم تا يه هفته ديگه بيشتر برا من صبر نميكنه اما ويزاي همسرم هنوز pending هستش. به نظر شما چون همسرم روي بايوپليمرها كار كرده و پروژه پچ پوستي براي رهايش دارو داشته و در پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران درس خونده ممكنه كلير نشه؟ نمي دونيم چيكار كنيم.
    سلام دوست عزیز .... پیشنهاد من اینه که شما همین الان پیک آپ کن و تشریف ببر آمریکا .... چون ممکنه بعداً برای خودت هم بد بشه .... انشالله ویزای خانومت هم میاد .... اصلاً به نوع کارش وابسته نیست جون بعنوان همسر شما کیس ایشون داره بررسی میشه ..... البته باز هم نظر شما و خانواده محترمتون شرطه ..... چون کسی که یکبار بعد از گرفتن ویزاش نمیره، گرفتن ویزا برای دفعه بعد سخت تر میشه ..... موفق باشید.

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط rxz نمایش پست ها
    هیچ ربطی نداره دوست عزیز! به نظره منم شما ویزاتو بگیرو برو، برای همسرتونم نهایتاً تا 2 هفته ی دیگه می آد.
    من خودم ویزای یه نفرو پیک آپ کردم که همسرش یک دوهفته قبل از خودش کلیر شده بود اما خودش F2 بود نه! در ضمن ایشون پذیرش هم داشت اما چون برای رشته ی فتونیک بود و میترسید به مشکل بخوره دیفر کرده بود و F2 اقدام کرده بود.
    ایشون اینجا فوق تو پژوهشکده ی لیزر شهید بهشتی که کلاً با تمامه استاداش تحریمه گرفته بودن و سه سال هم به عنوان محقق اونجا سابقه ی کار داشتن!

Junior Member

سلام بر دوستان گرامی

من ۲۸ آگوست مصاحبه داشتم و هیچ مشکلی در مصاحبه نبود (و کلی با هم گپ زدیم!) و آخرش هم با خنده گفت که your case is approved, but needs administrative processing; it shouldn't take more than two weeks و بعد یه نگاه به DS-2019 انداخت و گفت که تاریخ شروعت هم ۱ اکتبره، نگران نباش می رسی.

من هنوز کلیر نشدم و موندم که کار درست اینه که هیچ کاری نکنم و منتظر باشم، یا اینکه یه ایمیل خیلی محترمانه بنویسم و بپرسم که کلیر شدم یا نه؟ اگه دوستان تجربه ای در این مورد دارن ممنون می شم بهم بگین.

ارادت فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kharchang نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی

من ۲۸ آگوست مصاحبه داشتم و هیچ مشکلی در مصاحبه نبود (و کلی با هم گپ زدیم!) و آخرش هم با خنده گفت که your case is approved, but needs administrative processing; it shouldn't take more than two weeks و بعد یه نگاه به DS-2019 انداخت و گفت که تاریخ شروعت هم ۱ اکتبره، نگران نباش می رسی.

من هنوز کلیر نشدم و موندم که کار درست اینه که هیچ کاری نکنم و منتظر باشم، یا اینکه یه ایمیل خیلی محترمانه بنویسم و بپرسم که کلیر شدم یا نه؟ اگه دوستان تجربه ای در این مورد دارن ممنون می شم بهم بگین.

ارادت فراوان
    سلام . بله به نظر من با ذكر اينكه بايد اول اكتبر امريكا باشيد ازشون بخوايد وضعيت ويزاتون رو بهتون اطلاع بدن. من پس از اينكه ميل زيدم گفتن كه ويزا اماده اس. موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط kharchang نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی

ارادت فراوان
    دوست عزیز..یکی از کسایی که من واسش پیکاپ کردم..شاکی بود که چرا سر 2هفته ایمیل نزده بوده.. 25 روز شده بود..و درست روز بعد از ایمیلش بهش گفته بودن :آمادس!!! :دی

Junior Member

سلام بر دوستان گرامی. من فارغ التحصیل پزشکی هستم و سال پیش برای دوره تحقیقاتی 1 ساله بدون فاند با ویزای J1 از سفارت فرانکفورت وقت گرفتم. رفتم مصاحبه و برگهclearance رو دادن دستم! بعد از 3 هفته نامه ی سفارت اومد که درخواست ویزای شما رد شده طبق بند 214b قانون مهاجرت، که در واقع آفیسری که با من مصاحبه کرده منو رد کرده.

حالا برای یک position تحقیقاتی مناسب تر با علایق پژوهشی ام از دانشگاه بهتر و بدون فاند پذیرش گرفتم. ممنون می شم اگه در مورد سوالای زیر راهنماییم کنین:

1- طبق بند 214b، دلیل reject شدن درخواست ویزای من عدم social tie و عدم قانع شدن آفیسریه که با من مصاحبه کرده، و تا اونجا که من می دونم اکثر دوستانی که طبق این بند reject شدن همون روز مصاحبه رد شدن، ولی به من بعد از 3 هفته reject شدنمو اطلاع دادن. می خواستم ببینم اگه طبق بند 214b رد شدم چرا همون روز مصاحبه رد نشدم؟

2- فکر می کنین بهترین سفارت که می تونم برم همین عشق آباد هست یا اینکه آنکارا و ایروان بهتره؟ برای من این مهمه که دیگه reject نشم.

3- برای financial proof به دانشگاه BS ریالی 70 ملیونی، معادل 58000$ با نرخ دولتی (که در BS نیز اشاره شده)، دادم. در DS2019 نوشته شده ساپورت مالی من با توجه به BS ارائه شده معادل 35000$ هست. برای ارائه financial proof به سفارت، قصد دارم علاوه بر bs خودم، به علاوه تعهد مالی که پدرم منو حمایت میکنه. سند خونه و حساب بانکی بابام رو برای ضمانت ساپورت می خوام ببرم. به نظرتون:

3a- برای bs خودم لازم هست پول یه حساب دیگه رو هم وارد این حساب کنم و حساب بانکی معادل 35000$ با نرخ آزاد ارائه کنمیا همون 70 ملیون کافیه؟ در واقع officer نرخ دولتی رو مدنظر داره یا نرخ آزاد رو؟

3b- من برای پوزیشن قبلی که در سفارت آمریکا در فرانکفورت رد شدم، bs حساب دلار (30000 دلار) ارائه داده بودم که با توجه به شایعاتی که بالاخره اتفاق افتاد (اینکه دیگه به صاحب حساب دلار، بانک ها دلار نمیدند) پول رو از حسابم 1 ماه پیش خارج کردم. در واقع پولی که میخوام ببرم امریکا همین دلارهایی هست که الان تو حساب نیست. این مطلب رو تو سفارت بگم یا نه؟ bs اون موقع رو دارم هنوز.

3c- اجازه دارم که وقتی گفته شده personal، علاوه بر BS خودم، BS پدرم رو هم ببرم؟

3d- تعهد والدین باید ترجمه تعهد مالی محضری باشه یا چیزی که خودم رو صفحه عادی (غیر سربرگ خاص) به انگلیسی نوشتم و اونها امضا کردن؟ا

3e- کار دیگه ای لازم هست انجام بدم؟
    ویرایش توسط kam82 : September 30th, 2012 در ساعت 08:20 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط kam82 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی. من فارغ التحصیل پزشکی هستم و سال پیش برای دوره تحقیقاتی 1 ساله بدون فاند با ویزای J1 از سفارت فرانکفورت وقت گرفتم. رفتم مصاحبه و برگهclearance رو دادن دستم! بعد از 3 هفته نامه ی سفارت اومد که درخواست ویزای شما رد شده طبق بند 214b قانون مهاجرت، که در واقع آفیسری که با من مصاحبه کرده منو رد کرده.

حالا برای یک position تحقیقاتی مناسب تر با علایق پژوهشی ام از دانشگاه بهتر و بدون فاند پذیرش گرفتم. ممنون می شم اگه در مورد سوالای زیر راهنماییم کنین:

1- طبق بند 214b، دلیل reject شدن درخواست ویزای من عدم social tie و عدم قانع شدن آفیسریه که با من مصاحبه کرده، و تا اونجا که من می دونم اکثر دوستانی که طبق این بند reject شدن همون روز مصاحبه رد شدن، ولی به من بعد از 3 هفته reject شدنمو اطلاع دادن. می خواستم ببینم اگه طبق بند 214b رد شدم چرا همون روز مصاحبه رد نشدم؟

2- فکر می کنین بهترین سفارت که می تونم برم همین عشق آباد هست یا اینکه آنکارا و ایروان بهتره؟ برای من این مهمه که دیگه reject نشم.

3- برای financial proof به دانشگاه BS ریالی 70 ملیونی، معادل 58000$ با نرخ دولتی (که در BS نیز اشاره شده)، دادم. در DS2019 نوشته شده ساپورت مالی من با توجه به BS ارائه شده معادل 35000$ هست. برای ارائه financial proof به سفارت، قصد دارم پول یه حساب دیگه رو هم وارد این حساب کنم و حساب بانکی معادل 35000$ با نرخ آزاد ارائه کنم. به علاوه تعهد مالی که پدرم منو حمایت میکنه. سند خونه و حساب بانکی بابام رو برای ضمانت ساپورت می خوام ببرم. به نظرتون:

3a- نیاز هست که حساب بانکی رو همین طوری که توضیح دادم ارائه کنم (معادل 35000$ با نرخ آزاد) یا همون 70 ملیون کافیه؟

3b- اجازه دارم که وقتی گفته شده personal، علاوه بر BS خودم، BS پدرم رو هم ببرم؟

3c- تعهد والدین باید ترجمه تعهد مالی محضری باشه یا چیزی که خودم رو صفحه عادی (غیر سربرگ خاص) به انگلیسی نوشتم و اونها امضا کردن؟ا

3d- کار دیگه ای لازم هست انجام بدم؟
    دکترجان..همین عشق آباد بهتره از همه جا..
    به نظر من همون 70ملیون کافیه ..چون میشه حدود 57000تا...زیادی هم ببری خوب نیست
    صمانت پدرت بهتره محضری باشه..و ترجمه شه...از من خواست آفیسر...
    سند و اینارو معمولا نگاه نمیکنه
    فقط باید آماده اشی که بگی این 70ملیون از کجا اومده!!
    در ضمن دوست خود منم که پزشک بود از برلین با همین 214ب رد شد...بیشتر وقتیه که آفیسر تجربه کافی نداشته باشه..
    دوستان آیا کسی دیده که عشقاباد هم این کارو بکنه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)