صفحه 135 از 171 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط sodami نمایش پست ها
    دکترجان..همین عشق آباد بهتره از همه جا..
    به نظر من همون 70ملیون کافیه ..چون میشه حدود 57000تا...زیادی هم ببری خوب نیست
    صمانت پدرت بهتره محضری باشه..و ترجمه شه...از من خواست آفیسر...
    سند و اینارو معمولا نگاه نمیکنه
    فقط باید آماده اشی که بگی این 70ملیون از کجا اومده!!
    در ضمن دوست خود منم که پزشک بود از برلین با همین 214ب رد شد...بیشتر وقتیه که آفیسر تجربه کافی نداشته باشه..
    دوستان آیا کسی دیده که عشقاباد هم این کارو بکنه؟؟؟
    خیلی خیلی ممنون از جوابتون

فقط یه سوال: من برای پوزیشن قبلی که در سفارت آمریکا در فرانکفورت رد شدم، حساب دلار (30000 دلار) ارائه داده بودم که باتوجه به شایعاتی که بالاخره اتفاق افتاد (اینکه دیگه به صاحب حساب دلار، بانک ها دلارنمیدند ) پول رو از حسابم 1 ماه پیش خارج کردم. در واقع پولی که میخوام ببرم امریکا، همین دلارهایی هست که الان از حساب خارج کردم. این مطلب رو تو سفارت بگم یانه؟ یعنی علاوه بر bs ریالی، bs حساب دلار قبلی که تو فرانکفورت دادم ولی الان خالیش کردم رو هم نشون بدم؟

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط sodami نمایش پست ها
    و اما تجربیات 18 سپتامبر
    کلا 14 تا بودیم
    1-خانمی واسه مستر در یک رشته علوم انسانی..فکر کنم امور تربیتی و روانشناسی اینا
    2-آقایی در کشاورزی
    3-یک زوج جوان با یک دختر کوچولوی گل
    4-خانمی برای مستر دوم در رشته کامپیوتر
    5-خانمی برای فرصت مطالعاتی در رشته الکترونیک
    6-خانمی برای فرصت مطالعاتی در دامپروری.
    7-خانمی برای پی اچ دی بازرگانی و بانکداری
    8-آقایی که تازه از دالاس برگشته بود و عمران میخوند
    9-یک پزشک برای دوره های مطالعاتی
    10-خودم مثل مورد 9
    11-آقایی برای پی اچ دی ریاضی
    همه کلیر خوردن.. بجز مورد 4 و 5 که ریجکت شدن متاسفانه.. جالب اینکه مورد 8 دو سال دالاس بوده ولی بازم کلیر خورد!!
    و اینکه اون خانم جوان آفیسر خیلی ماهه..استرس نداشته باشین و محکم باشین
    دوستان در صورت ریجکت ناامید نشید..توکل بخدا بازم برید جلو..
    خانم شماره5..امروز از ایروان اپروو شد و رفت واسه کلیر...خیلی واسش خوشحال شدم...آفیسر عشقاباد بهش گفته بود که انگلیسیت روان نیس..در حالیکه ایشون کمکاری کرده بود و خودشو اصلا آماده نکرده بود واسه مصاحبه انگلیسی(حتی آرپی را یکبارم نخونده بود!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط kam82 نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون از جوابتون

فقط یه سوال: من برای پوزیشن قبلی که در سفارت آمریکا در فرانکفورت رد شدم، حساب دلار (30000 دلار) ارائه داده بودم که باتوجه به شایعاتی که بالاخره اتفاق افتاد (اینکه دیگه به صاحب حساب دلار، بانک ها دلارنمیدند ) پول رو از حسابم 1 ماه پیش خارج کردم. در واقع پولی که میخوام ببرم امریکا، همین دلارهایی هست که الان از حساب خارج کردم. این مطلب رو تو سفارت بگم یانه؟ یعنی علاوه بر bs ریالی، bs حساب دلار قبلی که تو فرانکفورت دادم ولی الان خالیش کردم رو هم نشون بدم؟
    سلام دوست عزیز .... فکر نمیکنم نیازی به ارائه BS دلاری داشته باشید .... همون یدونه BS ریالی کفایت میکنه .... اصلاً هم نیازی نیست بهشون بگی که چیکار کردی .... چون اونها میخوان بدونن که شما تو برای تحصیلت میتونی self fund باشی یا نه .... موفق باشید.

Junior Member

من هم پزشکی هستم برای ف۱ اقدام کردم،،از ۶ سپتامبر ،بعد از ۲۳ روز ایمیل زدم گفتن هنوز پندینگ هستم،،من هم سربازی هم نرفته بودم ،و تحقیقه خاصی هم نداشتم ،،لابد سرشون شلوغه اول اون هایی که کلاسشون زود تر شروع میشه رو انجام میدان چون من هنوز ۲ ماه با شروع کلاسم فاصله هست

Junior Member

سلام دوستان
    من دوبار برای مستر بدون فاند رد شدم پارسال. امسال phd پذیرش دارم دفعه های قبل یک بار دبی بخاطر بارداری خانمم و دفعه دوم بیروت چون پسرمو نبرده بودیم سفارت همون اول گفت نمیشه باید بچه باشه.
    حالا به نظر شما عشق اباد برای ما خوبه با بچه یا برم جای دیگه؟
    ممنون میشم کمک کنین.

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط kianee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دوبار برای مستر بدون فاند رد شدم پارسال. امسال phd پذیرش دارم دفعه های قبل یک بار دبی بخاطر بارداری خانمم و دفعه دوم بیروت چون پسرمو نبرده بودیم سفارت همون اول گفت نمیشه باید بچه باشه.
    حالا به نظر شما عشق اباد برای ما خوبه با بچه یا برم جای دیگه؟
    ممنون میشم کمک کنین.
    بله. من عشق آباد رو برای شما توصیه میکنم!
    اگر شرایطتون رو دقیق تر توضیح بدید بهتر میشه راهنمایی کرد.

Junior Member

ممنونم از جوابتون
    من 35 سالمه 12 سال سابقه کار دارم فوق لیسانس نساجی امیرکبیر دارم.تافل 99 و ایلتس 7.5 دارم. یک بچه 1 ساله دارم که بار اول افیسر دبی گفت همه چی خوبه ولی بعد از تولد بچه اقدام کن و بیروت هم اشتباه کردم و بچه رو سفارت نبردیم البته تو سایت زده بود زیر 14 سال لازم نیست ولی افیسر گفت شامل ایرانی ها نمیشه!
    امسال از همون دانشگاه پذیرش phd بی فاند گرفتم.ولی واقعا نمیدونم شانسی هست یا نه؟

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط kianee نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون
    من 35 سالمه 12 سال سابقه کار دارم فوق لیسانس نساجی امیرکبیر دارم.تافل 99 و ایلتس 7.5 دارم. یک بچه 1 ساله دارم که بار اول افیسر دبی گفت همه چی خوبه ولی بعد از تولد بچه اقدام کن و بیروت هم اشتباه کردم و بچه رو سفارت نبردیم البته تو سایت زده بود زیر 14 سال لازم نیست ولی افیسر گفت شامل ایرانی ها نمیشه!
    امسال از همون دانشگاه پذیرش phd بی فاند گرفتم.ولی واقعا نمیدونم شانسی هست یا نه؟
    با این شرایط و اینکه هر دوبار الکی ریجکت شدید عشق آباد از همه جا بهتره چون الکی ربیجکت نمیکنه!

Junior Member

سلام من و خانواده امروز کلیر شدیم. خدا رو شکر. بعد از 45 روز.
    مصاحبه: 15 اگست
    رشته: بیوتکنولوژی
    ویزا: J-1 و J-2
    دانشگاه: دیویس- کالیفرنیا

Junior Member

سلام
    من تازه ايميل زدم و مي خوام وقت سفارت بگيرم.
    بيشتر پستهاي اين بخش رو خوندم در مورد Research Plan نوشته شده كه در موقع مصاحبه از ما مي خوان. من بايد به استادم بگم اينو برام بنويسه يا خودم بنويسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما ضروري هست كه اين فرم را با خودم ببرم؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)