صفحه 136 از 171 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط sfakharian نمایش پست ها
    سلام
    من تازه ايميل زدم و مي خوام وقت سفارت بگيرم.
    بيشتر پستهاي اين بخش رو خوندم در مورد Research Plan نوشته شده كه در موقع مصاحبه از ما مي خوان. من بايد به استادم بگم اينو برام بنويسه يا خودم بنويسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما ضروري هست كه اين فرم را با خودم ببرم؟؟؟؟؟؟؟
    بهتره که استادتون روی سربرگ دانشگاه براتون بنویسن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

پس حتما باید باشه RP?

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Manufacturing Engineering - IUST

سلام دوستان
    متاسفانه امروز 4-5 نفر از دوستانی که ویزاشونو پیک آپ کردن همه سینگل بودن از جمله خوده من :-(
    تا حالا همیشه مالتیپل بود به ما که رسید خشک شد! مثل اینکه ترکمنستان هم یواش یواش داره سفت ترش میکنه
    دوستانی که واسه اسپرینگ 2013 میرن SIUE پیام بدن

Junior Member

سلام دوستان
    من 9 اکتبر وقت سفارت دارم ....تو این مدت باقیمانده اگه میشه در مورد این چند تا شک و شبهه کمکم کنید:
    1- نیازی به بردن مدرک لیسانس و ریز نمرات هست؟با توجه به اینکه برا مستر اقدام کردم و چند روزی از قارغ التحصیلیم نمیگذرده هنوز نتونستم مدرکمو بگیرم
    2-من چون پذیرش بدون فاند دارم اظهار نامه بانکیم در حدود 35000 دلاره که دقیقا 5000 بیشتر از اون چیزیه که توی I20 گفته...به نظرتون کافیه؟
    3-چون یه 9 ماهی هست که تافل گرفتم زیاد اسپیکینگ جالبی ندارم...این میتونه اثر منفی بذاره؟
    4- مدارک تافل و جی ار ای نیازه؟

رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_fcb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 9 اکتبر وقت سفارت دارم ....تو این مدت باقیمانده اگه میشه در مورد این چند تا شک و شبهه کمکم کنید:
    1- نیازی به بردن مدرک لیسانس و ریز نمرات هست؟با توجه به اینکه برا مستر اقدام کردم و چند روزی از قارغ التحصیلیم نمیگذرده هنوز نتونستم مدرکمو بگیرم
    2-من چون پذیرش بدون فاند دارم اظهار نامه بانکیم در حدود 35000 دلاره که دقیقا 5000 بیشتر از اون چیزیه که توی I20 گفته...به نظرتون کافیه؟
    3-چون یه 9 ماهی هست که تافل گرفتم زیاد اسپیکینگ جالبی ندارم...این میتونه اثر منفی بذاره؟
    4- مدارک تافل و جی ار ای نیازه؟
    مدارکتون رو با خودتون ببرید ضرر نداره امل به اجتمال زیاد نیاز نمیشه.
    سوالای مصاجبه تا حذوذ زیادی معلوم هستن رو همونا کار کنید کافیه و اصلاً نگران اسپیکینگ و مصاحبه نباشید.
    پولم کاملاً کافیه.

Junior Member

سلام دوستان .. من می خواستم ویزای توریستی اقدام کنم .. کسی می دونه ایا عشق اباد ویزای توریستی را بهتر صادر می کنه یا خیر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arfaei741 نمایش پست ها
    سلام دوستان .. من می خواستم ویزای توریستی اقدام کنم .. کسی می دونه ایا عشق اباد ویزای توریستی را بهتر صادر می کنه یا خیر ؟
    من تا حالا (1.5ماه) فقط یک توریست دیدم که گرفت..بفیه (5-6نفر) ریجکت شدن.... اون یک نفر هم بدون خانم و بچش اقدام کرده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط Arfaei741 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ... اون زمان که ما اقدام کرده بودیم ویزای توریستی رو خیلی سریع و خوب میدادن و تقریباً همه فردا ویزاشون آماده بود البته بغیر از چند نفر که رفته بودن برای کلیرنس ... البته همه سفارت ها ممکنه ریجکت کنن ولی عشق آباد فکر کنم از لحاظ دانشجویی و توریستی (البته برای کسی که تا حدی زبان بلده) جای مناسب و ارزونتریه ..... موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Manufacturing Engineering - IUST

سلام به همگی
    من ویزام 2 اکتبر صادر شده و متاسفانه سینگل داده ترکمنستان!!! از اونجایی که فقط 3 ماه اعتبار داره من اگه بخوام 26 دسامبر (شش روز مونده به باطل شدنش) برم آمریکا مشکلی پیش نمیاد؟؟
    ممنونم
    دوستانی که واسه اسپرینگ 2013 میرن SIUE پیام بدن

رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط panahi1361 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من ویزام 2 اکتبر صادر شده و متاسفانه سینگل داده ترکمنستان!!! از اونجایی که فقط 3 ماه اعتبار داره من اگه بخوام 26 دسامبر (شش روز مونده به باطل شدنش) برم آمریکا مشکلی پیش نمیاد؟؟
    ممنونم
    چرا مشکل پیش بیاد؟
    بهرحال شما محدودیت ورود به آمریکا یک ماه مونده به تاریخ I-20 رو هم دارید و نمیتونید زودتر برید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)