صفحه 137 از 171 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza82 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من و همسرم همون زوجی هستیم که ریجکت شدیم!!
    خوشبختانه باقی دوستان حتی با داشتن شرایط خاص هم گرفتن و رفتن برای clearance.
    اولا این رو بگم با اینکه ما ریجکت شدیم ولی با اطمینان میگم که عشق آباد یکی از بهترین جاها برای ویزاست.
    ما اشتباه از خودمون بود که حساب بانکی بالایی برده بودیم و آفیسر قانع نشد که ما بعد از درس برمیگردیم و فکر کرد که صد در صد با این BS حتما موندگار میشیم.
    واقعا خوش اخلاق بود و گفت امیدوارم دفعه ی دیگه موفق باشید.
    ما احتمالا یه بار دیگه همون عشق آباد رو امتحان میکنیم، البته برای ترم آینده.
    دوستان اگر سوالی بود پیام خصوصی بدید.
    سلام
    لطفاً میزان BS تون رو بفرمایید. منم میخوام 50 هزار تا BS ببرم. که برای دو سال زندگی من و همسرم کافی باشه. ولی شما که اینجوری گفتید فکر کنم. زیاده و همون 30 هزار تایی که تو I20 نوشته را باید ببرم. آخه اینجوری هزینه سالهای بعدی رو باید چه جوری ثابت کنیم؟ نمی دونم واقعاً بدون فاند خیلی مشکلات داره.
    لطفاً پیشکسوتان راهنمایی کنند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام دوستان مرسی از همه راهنماییهاتون من سعی کردم تعداد زیادی از صفحات رو بخونم.اما یه سوال دارم که تا جایی که گشتم جوابش رو پیدا نکردم.تا اونجایی که من شنیدم اخیرا پزشکهای زیادی برای ادامه تحصیل در دوره های کاپلان اقدام کردن و ویزا هم گرفتن از عشق آباد.می شه اگه کسی از این جمع حضور داره تجربیاتش رو مطرح کنه اکثر دوستان اینجا پذیرش برای فوق لیسانس و دکترا دارن شرایط کاپلان کاملا متفاوته.یا اگه باید به تاپیک دیگه ای مراجعه کنم(گرچه سرچ کردم و موفق نشدم چیزی پیدا کنم) بهم بگید لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sodami نمایش پست ها
    دوستان در صورت ریجکت ناامید نشید..توکل بخدا بازم برید جلو..
    خانم شماره5..امروز از ایروان اپروو شد و رفت واسه کلیر...خیلی واسش خوشحال شدم...آفیسر عشقاباد بهش گفته بود که انگلیسیت روان نیس..در حالیکه ایشون کمکاری کرده بود و خودشو اصلا آماده نکرده بود واسه مصاحبه انگلیسی(حتی آرپی را یکبارم نخونده بود!!)
    ببخشید آر پی یعنی پی؟چی هست؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz2539 نمایش پست ها
    ببخشید آر پی یعنی پی؟چی هست؟
    Research Plan
    Never Say Never

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz2539 نمایش پست ها
    سلام دوستان مرسی از همه راهنماییهاتون من سعی کردم تعداد زیادی از صفحات رو بخونم.اما یه سوال دارم که تا جایی که گشتم جوابش رو پیدا نکردم.تا اونجایی که من شنیدم اخیرا پزشکهای زیادی برای ادامه تحصیل در دوره های کاپلان اقدام کردن و ویزا هم گرفتن از عشق آباد.می شه اگه کسی از این جمع حضور داره تجربیاتش رو مطرح کنه اکثر دوستان اینجا پذیرش برای فوق لیسانس و دکترا دارن شرایط کاپلان کاملا متفاوته.یا اگه باید به تاپیک دیگه ای مراجعه کنم(گرچه سرچ کردم و موفق نشدم چیزی پیدا کنم) بهم بگید لطفا
    زیاد فرقی نمیکنه ،،من هم همین جوری اقدام کردم،،باید اولا زنگ بزنید به کاپلان ،با حساب بانکی و ریزه نمرات و دانشنامه ترجمه شده و مدارک زبان که اگر ندارید مهم نیست میتونن براتون ی پک سوال بفرستن و شما اون رو جواب بدین اگه نمره اوردید براشون کافیه میتونید ای۲۰ بگیرید و بقیه کارها هم که روتینه همه ای۲۰ هاست

دوستان با تجربه

من برای 20 نوامبر وقت دارم از عشق آباد...امروز هم آنکارا جواب ایمیل منو داده برای وقت اضطراری(احتمالا اوایل نوامبر وقت بده)

با این شرایطی که من دارم شما میگید ارزش داره که 15-20 روز دیرتر از وقتی که آنکارا میده برم سفارت ترکمنستان و خطر نرسیدن به ترمم (31 دسامبر) رو هم بپذیرم ولی مطمئن باشم که حداقل ریجکت نمیشم(اصلا نمیدونم این جمله ای که گفتم چقدر دقیق میتونه باشه)

شرایط من:
    دکتری مهندسی شیمی- فول فاند(TA)-معافیت پزشکی-سابقه کار به صورت پروژه ای تو شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی-دانشگاه نه چندان سطح بالا...

خلاصه واقعا نظراتتون بهم کمک میکنه و
    ممنون

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabz7490 نمایش پست ها
    دوستان با تجربه

من برای 20 نوامبر وقت دارم از عشق آباد...امروز هم آنکارا جواب ایمیل منو داده برای وقت اضطراری(احتمالا اوایل نوامبر وقت بده)

با این شرایطی که من دارم شما میگید ارزش داره که 15-20 روز دیرتر از وقتی که آنکارا میده برم سفارت ترکمنستان و خطر نرسیدن به ترمم (31 دسامبر) رو هم بپذیرم ولی مطمئن باشم که حداقل ریجکت نمیشم(اصلا نمیدونم این جمله ای که گفتم چقدر دقیق میتونه باشه)

شرایط من:
    دکتری مهندسی شیمی- فول فاند(TA)-معافیت پزشکی-سابقه کار به صورت پروژه ای تو شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی-دانشگاه نه چندان سطح بالا...

خلاصه واقعا نظراتتون بهم کمک میکنه و
    ممنون
    احتمالاً تاریخ I-20 برای شما میزنن ب31 دسامبر اما ترمتون فکر نکنم اون موقع شروع بشه! من از شرایط کلیرنش آنکارا خبر ندارم اما عشق آباد امثال واقعاً خوب داره کار میکنه و از هر روز تقریباً 10% کلیرنس طولانی خوردن و قیه 20 تا 30 روز کلیر شدن که شما با این حساب میرسید. من خودم 16 جولای وقت دوبی داشتم و 2 اگوست وقت برای عشق آباد که از انتخابی ه کردم و رفتم عشق آباد راضیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    احتمالاً تاریخ I-20 برای شما میزنن ب31 دسامبر اما ترمتون فکر نکنم اون موقع شروع بشه! من از شرایط کلیرنش آنکارا خبر ندارم اما عشق آباد امثال واقعاً خوب داره کار میکنه و از هر روز تقریباً 10% کلیرنس طولانی خوردن و قیه 20 تا 30 روز کلیر شدن که شما با این حساب میرسید. من خودم 16 جولای وقت دوبی داشتم و 2 اگوست وقت برای عشق آباد که از انتخابی ه کردم و رفتم عشق آباد راضیم!
    ممنون ازجوابتون

درسته، ترمم 9 ژانویه شروع میشه...اما به هر حالدیرتر از 31 Dec یا باید در خواست late arrival کنمیا defer...

نمیدونم با این همه تعریفی که از ترکمنستان میکننفکر کنم باید پیه دیر بودنشو به تنم بمالمو، بیام ببینم شانسم چی میگه...

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabz7490 نمایش پست ها
    ممنون ازجوابتون

درسته، ترمم 9 ژانویه شروع میشه...اما به هر حالدیرتر از 31 Dec یا باید در خواست late arrival کنمیا defer...

نمیدونم با این همه تعریفی که از ترکمنستان میکننفکر کنم باید پیه دیر بودنشو به تنم بمالمو، بیام ببینم شانسم چی میگه...
    شما کاری که قراره بکنید تجربی هستش یا تئوری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    شما کاری که قراره بکنید تجربی هستش یا تئوری؟
    از اونجایی که TA دارم، همنوز نمیدونم...اما اصولا پروژه هایی که برای دکترای پلیمر انجام میشه میتونه تلفیقی از جفتشون، یا هر کدوم تک تک باشه...
    فرقی میکنه به نظرتون در روند گرفت ویزا؟
    اگر اینطوره میتونم به رئیس graduate office دانشکده میل بزنم و بخوام که RP رو طوری بنویسه(تئوری یا عملی) که شانسم بالاتر بره...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)